°C
      2024 04 24 Trečiadienis

      Vėžio industrija neieško efektyviausio vėžio gydymo būdo, jie stengiasi generuoti kuo didesnes pajamas

      Nuotrauka: Times nuotr.

      2019-10-04 08:00:00

      Tai kai kuriems gali pasirodyti ciniška, tačiau yra nemaža dalis, kurie tiki, kad vėžys - verslas (labai pelningas verslas), kuris nėra suinteresuotas gydyti. Jie tvirtina, kad įrodymai kalba patys už save. 

      “Your News Wire” pabrėžia, jog jei patvirtintų bent vieną alternatyvų vėžio gydymo būdą, tuomet sveikatos industrijos pelnas stipriai sumažėtų. 

      Didžiosios farmacijos kompanijos neleis, kad tai atsitiktų. Ši industrija trukdo veiksmingam vėžio gydymui atsirasti. 

      Pagalvokite, kokio masto vėžio verslas yra. 1940-aisiais, kai dar nebuvo šiuolaikinių technologijų ir inovacijų, vos vienam iš 16 žmonių buvo diagnozuojamas vėžys, 1970-aisiais šis santykis tapo vienas iš dešimties. Šiandien vienam iš dviejų vyrų gresia rizika sirgti kokios nors formos vėžiu, o moterims - vienai iš trijų. 

      “Health Impact” priduria, jog “Mes pralaimėjome karą prieš vėžį”. Puslapis taip pat teigia: 

      “Vėžio industrija yra turbūt labiausiai klestintis verslas JAV. 2014 metais buvo užfiksuoti 1,665,540 nauji vėžio atvejai bei 585,720 mirtys nuo vėžio vien tik JAV. 6 mlrd. mokesčių mokėtojų pinigų keliauja į įvairias federalines agentūras, skirtas vėžio tyrimams atlikti, pavyzdžiui, į nacionalinį vėžio institutą. NVI teigia, kad vėžio gydymas atsieina 125 mlrd. JAV dolerių, manoma, jog iki 2020 jis išaugs 39 proc. ir pasieks 173 mlrd. JAV dolerių ribą.” 

      Skeptikai tiki, kad vėžio gydymas tapo savanaudiška industrija, kuri įdarbina per didelį kiekį darbuotojų ir gauna per didelias pajamas, kad galėtų sau leisti atrasti gydymą. Juk, šiuo metu atliktas vėžio vaistų tyrimas remiasi tuo, jog ligos atvejų daugės (taip pat didės verlas), o ne mažės. 

      2010 metų Wayne Chesler dokumentinis filmas pateikė nemažai faktų apie korupciją vėžio gydymo (operacija, chemoterapija ir radiacija) versle JAV. Žemiau pateikiamos citatos iš filmo, kurios atskleidžia, kodėl mes vis tolstame nuo vėžio gydymo atradimo. 

      “Nuo 1920 metų iki dabar mes išvis nepasistūmėjome vėžio gydyme. Taigi, žmogus, kuris suserga prostatos ar krūties vėžiu šiandien, gyvens tiek pat, kiek susirgęs žmogus 1920 metais.”, - gydytojas Charles B. Simone, “Simone Protective Cancer Center” įkūrėjas.

      “Kodėl žmonės išsigąsta, kai išgirsta žodį - vėžys? Nes jie žino, kad tai [įprastas vėžio gydymas] neveikia”, - gydytojas Julian Whitaker, “Whitaker Wellness” instituto įkūrėjas. 

      “Kiekvienas turėtų žinoti, kad vėžio studijos - apgaulė”, - gydytojas Linus Pauling, 1986 metų Nobelio premijos laureatas. 

      Šiuo metu įteisintų gydymo būdai patys yra kancerogeniški, todėl gali paskatinti vėžį atsinaujinti. 

      Tad esmė aiški. Nėra prasmės gydyti kažką, kas atneša tiek pelno ir sukuria darbo vietų. Įsivaizduokite, kas būtų, jei atsirastų vėžio gydymas ir visi vėžio specialistai ir jų komandos nariai netektų darbo. 

      “Natural News” įkūrėjas Mike Adams teigia, kad dabartinis vėžio gydymas nesukelia tikro gydymo efekto. Teisė ir viešieji įstatymai sukurti taip, kad trukdytų gydymui rastis:

      “Vėžio gydymas tokiomis priemonėmis, kurios iš tikrųjų veikia JAV visiškai prieštarauja įstatymams, tad “gydymas tapo nusikaltimu”, teigia stebėtojai. Vėžio industrija nesistengia išgydyti ligos, ji tik nori generuoti pastovų pelna.”

      Skaityti komentarus