°C
   2024 06 19 Trečiadienis

   Arminas Mockevičius

   Finansų ir draudimo matematikos bakalauras, Viešosios teisės magistras. Seimo nario padėjėjas. Politikos, alkoholio ir tabako kontrolės, gyvūnų gerovės ir investavimo ekspertas.

   Aurimas Guoga

   Vertėjas, aktyvus FB tinklaraštininkas, mentaliteto tyrinėtojas, knygos “Sėkmingos tautos idėja” autorius.

   FB veda grupę “Judaizmas nežydams”, kurioje dalinasi praktinėmis, mūsų šaliai aktualiomis judėjiškomis idėjomis. Vedęs, žmona Diana ir du vaikai.

   Darius Rekis

   Socialinių mokslų daktaras, rašytojas, poetas.

   „Gyvenu, nes gyventi patinka, nes mylėti, ieškot ir atrast tiko vakar ir šiandien dar tinka!"

   Tolimiausiu savu tikslu įsivardiju – Žemę kaip žydintį Rojaus sodą. To link žingsniuojant dviese su dukryte kuriame savą Giminės sodybą, kurios vaizdinyje telpa tiek darna su savimi bei žmonėmis, tiek darnus santykis su aplinka, aplinkos gražinimas – pasaulėžiūros keitimas.

   Erika Simniškytė

   Baigusi Lietuvių filologijos bakalauro bei Literatūros ir spaudos magistro studijas VDU

   Pomėgiai: knygos, teatras, muzika.

   Mada, stilius, kelionės ir svarbiausių klausimų, kurie kyla mamoms, sprendimas - mano kasdienybė. Kviečiu skaityti savo istorijas apie stilingas, verslias ir gyvenimu besidžiaugiančias mamas

   Turbūt manote, jog mokslas ir literatūra - nesuderinami dalykai? Aš bandysiu keisti šią nuomonę. Esu medicinos studentė ir stengsiuosi, kad žinių portale minfo.lt galėtumėte skaityti lengvai suprantamus tekstus apie sveikatą su nuorodomis į mokslinius tyrimus.

   Indrė Grigelevičiūtė

   Viešosios komunikacijos bakalauro studijų absolventė. Domisi sportu, rašo straipsnius, rengia reportažus. Dar būdama moksleivė atrado savo pašaukimą – sporto žurnalistiką.

   Kadais žymus Lietuvos rašytojas Vytautas Mačernis yra pasakęs: „Mes patys esame šviesa, mes patys esame saulė, todėl neaimanuokime, jei aplinkui tamsu, mes nemokame sau kelio nušviesti. Kiekvienas nešam sielą lyg žibintą. Ir ką aš padarysiu, jei mano žibintas silpnai šviečia.“ Šios pasakytos eilutės – tai mano gyvenimo moto. Stengiuosi lyg tas žibintas šviesti kitiems, o svarbiausia – sau: darbais, žodžiais ir pozityviomis mintimis. Kas, jei ne tu, kas, jei ne aš, pasaulį šį padarys gražesniu?

   Lina Bucevičienė

   Teologijos magistrė licenciatė, vertėja, lektorė, tinklaraštininkė, laiminga 2 sūnų mama.

   Moto, pagal kurį stengiuosi gyventi: "Mylėk ir daryk, ką nori." (Šv. Augustinas)

   Lina Buividavičiūtė

   Baigusi lietuvių literatūros doktorantūrą, baigia rengti disertaciją, yra vaikų ir suagusių literatūros ir kultūros kritikė, apžvalgininkė, tyrinėtoja.

   Dirbu lietuvių kalbos, biologijos ir chemijos korepetitore, įvairių tekstų autore, svajoju dėstyti (jau šiek tiek teko). Pernai išleidau pirmą poezijos knygą "Helsinkio sindromas".

   Mindaugas Peleckis

   Lietuvos rašytojų sąjungos, taip pat AGATA narys.

   Mokėsi žurnalistikos ir filosofijos, domisi politika, mitologija, muzika. Įkūrė kultūros portalą www.radikaliai.lt. Gyvenimo kredo - "Gyvenimas yra vertybė."

   Aktualijos ir informaciniai pranešimai.

   Monika Švilpaitė

   Komunikacijos studentė, atlikėja

   Visiems puikiai pažįstamas japono Masaru Emoto eksperimentas su vandeniu, kuomet jį peikiant vanduo apsitraukia dumblu, o giriant ir išreiškiant jam meilę, jis išlieka skaidrus. Didžioji dalis žmogaus kūno taip pat yra sudaryta iš vandens, tad stengiuosi su savo mintimis, fiziniu bei dvasiniu kūnu ir aplinkiniais žmonėmis elgtis taip, kad vanduo manyje išliktų kuo švaresnis.

   Paulius Paulauskas

   Sveikatos edukologijos bakalauras. Pedagogo kvalifikacija. Visuomenės sveikatos vadybos magistras.

   Šiuo metu mano gyvenime didžiają dalį užima veganizmo sklaida, o dar tiksliau augalinės kilmės mitybos.. Vystau savo projektą "Inovatyvi mityba", sudarinėju augalinės kilmės mitybos planus. Esu Lietuvos veganų grupės administratorius, bei vienas iš festivalio Vegfest LT organizatorių. Laisvalaikiu užsiimu joga, skaitau knygas, lankau įvairius renginius, keliauju, renku patirtis ir mėgaujuosi kiekviena akimirka.

   Atstovauju gyvajai psichologijai, kuri pripažįsta Dievo egzistavimą, jo galią, kūrybą, sielos nemirtingumą ir žmogaus dieviškumą. Tikiu, kad jei psichologas netiki esant Aukščiausiąją jėgą, tai jis veikiausiai nemyli žmogaus ir nenori jam padėti. Tikiu, kad suteikti žmogui pagalbą – tai priminti jam apie jo dieviškumą, jo šviesą, jo galias. Daugiau informacijos apie mano veiklą rasi adresu www.psichologeramune.lt. Rašyk, klausk, pasakok savo istorijas. Ačiū, kad esi. Jei ne tu, tai ir ne aš.

   Rasa Sagė

   Knygos "Laimingi žmonės keliauja dviračiais" autorė, publicistė, elektroninių knygų autorė, tinklaraščio www.apiesantykius.lt įkūrėja ir autorė.

   Rašau, verčiu, šoku ir dainuoju. Pirmus du – visą samoningą gyvenimą, antri du – deja, tik vaikystės prisiminimai.

   Domiuosi sveika gyvensena, pilnaverte mityba bei pozityviu gyvenimo būdu. Mėgstu skaityti klasikinę bei istorinę literatūrą. Na, o Gyvenimo mokykla išmokė: nėra nieko neįmanomo! Kai kažkur trumpam nutolsta ir pasislepia "sparnuotasis įkvėpimo Pegasas", tada vadovaujuosi taisykle "tikėk tuo, ko nėra, tam, kad būtų!" Tad noriu dalintis su portalo minfo.lt skaitytojais savomis įžvalgomis, mintimis ir pamąstymais įvairiomis bei daugeliui aktualiomis šių dienų temomis.

   Gerda Tamajevaitė

   Labai mėgstu stebėti žmones ir analizuoti jų elgesį, todėl studijuoju dvi atskiras studijų programas - teisę ir psichologiją.

   Gyvenimo moto: nėra gyvenime problemų. Egzistuoja tik du sunkumai, kuriems žmogus yra bejėgis pasipriešinti - liga ir mirtis. Visa kita yra dirbtinai sukuriama mūsų pačių galvose tam, kad nebūtų liūdna gyventi...