°C
   2020 07 08 Trečiadienis

   Šiandien prasideda sveikuolių žygis dviračiais Vilnius - Palanga

   Nuotrauka: Sveikuoliai.lt nuotr.

   Autorius: J. Dapašauskas, Sveikuoliai.lt informacija
   2020-06-01 15:00:00

   Sveiki, 

   Šiandien, pirmą vasaros dieną birželio 1 d., prasideda  Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuojamas žygis dviračiais per Lietuvą už jos sveikatos išsaugojimą. Vilniaus Vingio parke sveikuolių nemažas būrys renkasi 9.30 val., , o išvažiuos 10 valandą. Žygis truks 5 dienas maršrutu Vilnius - Aukštadvaris - Prienai - Vilkija - Jurbarkas - Šilutė - Rusnė - Nida - Smiltynė - Klaipėda - Palanga (apie 500 km.) .

   Tai jau ketvirtas žygis Vilnius Palanga, jis būdavo rengiamas į kasmetinį "Sportas visiems" festivalį, kuris vykdavo gegužės pabaigoje, tačiau šiais metais nukeltas dėl koronaviruso ir karantino. Bet Lietuvos sveikuolių sąjunga kviečia visada būti fiziškai aktyviems, kad išliktume sveiki ir nesusirgtume lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis, kurios Lietuvoje yra vyraujančios ir nuo jų pirma laiko daugiausiai miršta žmonių.

   Tai paraginimas ir labiau keliauti Lietuvoje bei pamatyti koks mūsų kraštas yra gražus, įvairus. O jį pajusti, įsižiūrėti labiausiai įmanoma važiuojant dviračiu. Žygyje jau yra dalyvavę įvairaus amžias žmonių nuo 15 iki 75 metų. Tai kaip pavyzdys, kad ši sveikatinimo ir elementaraus ekologiško judėjimo priemonė tinkama visiems. 

    
   Daugiau informacijos apie žygį ir jo maršrutą rasite čia.

   Skaityti komentarus