°C
   2020 07 11 Šeštadienis

   Psichologo patarimas: kaip moteris gali padėti vyrui tapti turtingu ir sėkmingu?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-10-11 15:00:00

   Kuo dažniau sakote sutuoktiniui, kad jis yra geriausias, tuo didesnė tikimybė, kad jis toks ir bus, o į kitas moteris net nebandys dairytis.

   Šeimas konsultuojantis psichologas pastebėjo įdomų faktą: būdamas su viena moterimi vyras vos išgyvena nuo algos iki algos, o po kurio laiko veda kitą ir jam tarsi išauga sparnai - visi reikalai ima taisytis!

   Jis padarė išvadą - moteris pajėgi transformuoti savo vyro gyvenimą:
   1) viena moteris gali padėti vyrui klestėti, augti, tobulėti,
   2) kita gali padaryti jį visišku nevykėliu. 

   Šiame straipsnyje paanalizuosime, kokiu būdu moteris sugeba atnešti vyrui sėkmę ir paversti jį klestinčiu.

   Pozicija „Aš - karalienė“

   Jei moteris jaučiasi kaip karalienė, tuomet šalia esantis vyras ima jaustis karaliumi. Kalbama ne apie manieras ar aprangos stilių. Čia esmė - vidinė būseną. Labai svarbu, kad moteris turėtų norų: kai moteris pati nori kažko iš savo gyvenimo, tada vyras į tai reaguoja, ir vyksta augimas, vystymasis. Jei moteris norų neturi, vyrui dingsta poreikis būti aktyviam, stengtis kažką pasiekti ir pan.

   Moteriškas planavimas

   Vyrų planavimas yra išsamus konkrečių užduočių, susijusių su laiku, aprašymas, neatsižvelgiant į vidinius pokyčius. Jiems svarbiausia turėti daugiau, bet išlikti tokiems pat.   Moteriškas planavimas  – tai aiškiai, su visomis detalėmis, įsijaučiant matyti save norimoje ateityje, tarsi ji jau būtų atėjusi. Kitaip tariant, keisdama save, moteris pradeda save vertinti kaip karalienę, susitapatina su į karalienės būsena visu savo kūnu, mintimis, jausmais ir tokiu būdu visam pasauliui pareiškia: „Aš esu pasirengusi būti karaliene“.  Ir tuomet suveikia atspindžio dėsnis – pasaulis pasisuka į ją veidu ir dovanoja karalystę. Vyrui tai yra didžiausia įmanoma moters dovana – kai žmona pradeda vizualizuoti save karaliene, o jį karaliumi, neišvengiamai ateina sėkmė!

   Labai svarbu, kad tame sėkmės vaizdinyje būtų ir moteris, ir jos vyras. Žmona linki sėkmės vyrui, o tuo pačiu ir sau. Išoriniame pasaulyje ims sektis vyrui, o moteris žinos, kodėl taip nutiko ir kiek ji pati svarbi jo sėkmei ir klestėjimui. 

   Dėkingumas, pagarba, žavesys

   Vietoj to, kad priekaištautumėte vyrui „Tu ir vėl nepadavei man rankos!“ ar pasipūstumėte „ Aš pati viską pasidarysiu ir nereikia man čia tavo pagalbos!“ - bendraudama su vyru naudokite nuoširdų susižavėjimą, pagarbą ir dėkingumą: „Tu mano didvyris! Kaip tu gali viską padaryti gražiai ir gerai! “... Tokia moters pozicija bet kurį vyrą pavers tikru džentelmenu, nugalėtoju, didvyriu, geriausiu meilužiu ir pan. Juk to jums ir reikia!

   Atminkite, kad jūsų pagrindinė valiuta yra dėkingumas, pagarba, susižavėjimas. Kuo dažniau sakote sutuoktiniui, kad jis yra geriausias, tuo didesnė  tikimybė, kad jis toks ir bus, o į kitas moteris net nebandys dairytis. Jis nustoja ieškoti kitų būdų save įtvirtinti, traukiasi vidiniai kompleksai, vyras tampa pajėgus tobulėti ir pasiekti tai, ką užsibrėžia.

   Moteriai svarbiausia tikėti savo vyru ir jo jėga. Sakykite jam: „Tu esi stiprus, protingas, tu viską gali, tikiu tavimi“, - ir jam pasiseks. Taip moteris tikrai įkvepia vyrą realiems žygdarbiams.

   Būkite ne protinga, o išmintinga

   Protinga moteris konkuruoja su vyru. Tuo tarpu išmintinga daro viską taip, kad jos vyras jaustųsi esąs situacijos šeimininkas. Suteikite vyrui galimybę priimti sprendimus. Pateikite savo nuomonę švelniai, užuolankomis, nepiršdama per prievartą: „Gal verta taip elgtis ... Ką manai?“. Tai leis jums neeikvoti energijos ginčijantis, kovojant tarpusavyje, kas šeimoje vadovauja. Išsekęs po tokios kovos vyras lieka be jėgų ir negali užsiimti savo augimu ir karjera.

   Jei vyras atsiduria „duobėje“

   • Nelaidokite jo toje duobėje savo skundais ir pretenzijomis; verčiau nuleiskite į jo duobę paramos ir padrąsinimo kopėčias, nuraminkite.
   • Padėkite atsiriboti nuo niūrių minčių ir parodykite naują perspektyvą, galimybes: „Nesijaudink, aš tave myliu! Viskas susitvarkys! Viskas bus gerai!“
   • Perkelkite rytojui: jei problema labiau intelektualinė, verta atidėti sprendimo paiešką rytui. Priminkite jam: „Rytas už vakarą protingesnis.“ Dažnai iš tiesų ryte ateina atsakymai ir viskas atrodo paprasčiau.
   • Jei problema labiau emocinė, naudinga ieškoti jos priežasties, o ne nustumti ir atidėti analizę. Vakare viską drauge apgalvokite, leiskite vyrui išsikalbėti ir ir ramiai miegokite. Ryte nubusite žvalūs, energingi, kupini naujų jėgų.
   • Neleiskite jam ilgai skųstis, kad viskas nesiseka ir kalti visi aplinkui. Tegu išsikalba ir kuo greičiau pakeiskite temą. Galite aptarti sprendimo paiešką arba tiesiog kalbėkite apie ką nors išskirtinai gero. Jei ilgai kalbame apie problemą, ji didėja. O jei galvojate apie sprendimą, problema mažėja. Ir, žinoma, nereikia vyro kaltinti. Likite jo sąjungininke visose situacijose. Ir džiaugsme, ir bėdoje!

   Mielos moterys, atminkite, kad jūsų vyro sėkmė yra jūsų mylinčiose rankose! 

   Skaityti komentarus