°C
   2020 11 30 Pirmadienis

   Penki dalykai, kurie moteryse vyrams yra atstumiantys

   Nuotrauka: Pixabay.com

   2020-11-09 19:00:00

   Ką iš tikrųjų vyrai mano apie moteris? Kas juos traukia moteryse, o kas, priešingai, atbaido ir sukelia nenorą bendrauti? Nespėliokime - tegul kalba patys vyrai. Atrinkti penki dažiausiai pasikartojantys atsakymai - kviečiame sužinoti, kad vyrams nepatinka.

   „Kai ji bando tave perdaryti“

   Bet kuris vyras nori būti artimas moteriai, su kuria gali būti savimi. Ne idealus, su savo trūkumais ir išskirtiniais bruožais, toks, koks yra! Kai moteris bando perdaryti vyrą, kad šis atitiktų jos interesus, skonį ir poreikius, atsiranda atvirkštinė reakcija, jis protestuoja ir tolsta.

   „Kai ji vadovauja“

   Taip, yra vyrų, kurie mėgsta būti sutramdyti. Bet tai veikiau taisyklės išimtis. Bet kuris pasitikintis savimi vyras mėgsta būti prie vairo ir nustatyti kryptį. Čia moteris yra jo parama, padėjėja, bet ne viršininkė.

   „Kai ji erzina“

   Vyras mėgsta būti moters dėmesio centre, tačiau viskas turėtų būti saikingai. Jūs neturėtumėte skambinti jam 30 kartų per dieną, planuoti būti tik su juo visą parą, reikalauti žinučių, nuolat lįsti su savo problemomis, emocijomis, diskusijomis ir plepėjimais. Vyras nėra draugė, nereikėtų jam visko sukrauti.

   „Kai ji nuobodi ir niūri“

   Nedaugelis žmonių myli niūrius žmones, o juo labiau nėra malonu matyti nuolat perkreiptą veidą. Vyrui nėra patraukli ta moteris, kuri kasdien turi problemų ir viskas jos gyvenime yra monotoniška, atsibodę, negera. Jis nori lengvumo, o ne viso gyvenimo naštos.

   „Kai ji pamiršta gerai atrodyti“

   Pirmiausia vyras myli akimis. Jam svarbu tai, ką jis mato. Todėl, kad ir koks nuostabi, maloni ir švelni būtų jo palydovė, vizualinis malonumas jam taip pat yra būtinas. Vyras nori,  kad ji pritrauktų, žavėtų ir stebintų. Kai jis pamato, kad moteris apsileido, visiškai nenori rūpintis savimi, tai jo neįkvepia (panašiai yra, kai vyras moteriai nesako, kad ją myli).


   Skaityti komentarus