°C
   2023 12 08 Penktadienis

   Meilė sau

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   Autorius: Natalja Balinskaja
   2022-09-21 19:00:00

   ... Meilė sau - tai savotiškas kodas, kuris apima daug mūsų gyvenimo sričių. Tai ir požiūris į save, ir rūpinimasis savimi, ir savęs gerbimas ir globojimas.

   Kai sugebame savimi pasirūpinti – aplinkiniams labai lengva su mumis gyventi, nes žinome ko norime, kas priimtina, ką jaučiame ir galime tai įgarsinti. O jeigu laukiame, kad kiti visa tai suvoktų ir patenkintų mūsų poreikius – turime daug iliuzijų žmonių atžvilgiu, todėl nusiviliame, kai tos iliuzijos nepasiteisina.

   Nemylinčios savęs moters bėda – tai nuoskaudos, pavydas, noras visiems įtikti arba visus pranokti. Tokį žmogų motyvuoja ne jo asmeniniai norai, kažkas įdomaus ir tinkamo jam, o dėmesys iš šalies. Kai jautiesi vertingas tik tada, kai tave giria, tavimi žavisi, tavęs gaili. Labai nepavydėtina būsena, nieko džiaugsmingo joje niekam nėra.

   O mylint save – priimi savo išraiškas, esi laisvas ir nebijai klysti – o tai jau gera pradžia kūrybingam gyvenimui. Taip pat priimi ir nesmerki aplinkinių, nes kai gerbi savo interesus, suvoki, kad ir kitiems jų interesai yra svarbūs. Tada lengva gyventi be nuostatų ir prisirišimų, kurie neleidžia judėti ir pasišalina tik su krizėmis. Arba nuskandina, jeigu nepaleisi...

   Skaityti komentarus