°C
   2021 03 08 Pirmadienis

   5 priežastys, kodėl verta rinktis roletus

   Nuotrauka: langubaze.lt nuotr.

   Autorius: alkas.lt informacija
   2021-02-13 21:00:00

   Ne paslaptis, kad roletai – vienas mėgstamiausių langų uždengimo būdų. Tačiau vis dar atsiranda dvejojančių: ar iš tiesų roletai pateisins visus lūkesčius? Jei esate vienas iš tokių žmonių, vykite šias dvejones šalin, nes mes pateiksime net penkias svarias priežastis, kodėl roletai – vienas geriausių pasirinkimų, dėl kurio nusivilti tikrai neteks.

   Pirma priežastis: gera apsauga

   Vienas pagrindinių ir, kone, svarbiausias roletų privalumas – gera apsauga nuo nepageidaujamų saulės spindulių ar smalsių kaimynų akių. Niekas nedrįstų ginčytis, kad saulės spinduliai – itin malonus reiškinys. Bet ar tai išties taip malonu ankstyvą laisvadienio rytą? Drįstume suabejoti. Tad tam, kad saldaus jūsų miego netrikdytų jokie gamtos reiškiniai rinkitės roletus. O gal slapta į jūsų namų langus vis dirsčioja smalsi kaimynė? Aklinai užtraukite roletus ir viskas, kas vyksta jūsų namuose taip ir liks tik tarp keturių jūsų namų sienų.

   Antra priežastis: sumontuosite patys

   Tie, kas mano, kad sumontuoti roletus sudėtingas ir daug laiko atimantis darbas – klysta. Roletus jūs labai lengvai susimontuosite patys pagal pridėtą instrukciją, ar jei reikia, pasikonsultavę su specialistais. O tai itin patogu daug dirbantiems, nuolat užimtiems žmonėms, kurie neturi laiko darbo valandomis priimti specialistų, atliekančių roletų montavimo darbus. Kadangi jūs lengvai ir be didelių pastangų roletus galėsite pasikabinti patys, šį darbą atliksite jums patogiu, laisvu laiku. Be to, darbas atliktas savomis rankomis juk teikia daugiausiai džiaugsmo, tiesa?

   Trečia priežastis: daugiau erdvės

   Roletai – vienas geriausių sprendimų siekiantiems, kad namai būtų erdvūs ir neperkrauti. Kadangi roletai yra montuojami ant langų jie visiškai neužima papildomos vietos. Taigi kambarys ar kita namų erdvė vizualiai atrodo erdvesnė. Be to, ne kartą teko girdėti, kad erdviuose, neapkrautuose namuose net kvėpuoti yra lengviau, o ar tai tiesa gali pasakyti tik tie, ant kurių langų jau kabo roletai.

   Ketvirta priežastis: lengva priežiūra

   Roletai visiškai nereikalauja ypatingos priežiūros. Norite, kad roletai būtų visada švarūs? Puiku, neįdėsite tam daug pastangų. Priklausomai nuo medžiagos, roletus galima valyti sausa kempinėle, drėgna kempinėle arba vandeniu. Jokių specialių priemonių, valiklių ar chemikalų. Tiesiog paprasta, greita ir veiksminga.

   Penkta priežastis: namų puošmena

   Vis dažniau roletai pasirenkami ne tik kaip apsauga nuo saulės ar smalsių akių, bet ir kaip namų ar kitų patalpų puošmena. Šiuo metu roletus galima rinktis įvairių spalvų, atspalvių bei raštų ir taip pagyvinti ar atnaujinti savo namų interjerą. Esate pasiruošę atsinaujinti? Domina išskirtiniai roletai? Pasidairykite po Regila.lt asortimentą. Nė nekylą abejonių, kad čia jūsų laukia tokie roletai, kurie pateisins visus lūkesčius ir netgi juos pranoks.

   Skaityti komentarus