°C
   2020 02 25 Antradienis

   Ugnius Kiguolis: Vakcinuotų ir nevakcinuotų vaikų sveikatos tyrimai

   Nuotrauka: Pixabay nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Ugniaus Kiguolio Facebook įrašas
   2019-07-09 15:00:00

   Dar konferencijos metu (Seime vykusi konferencija „Saugios vakcinos– saugiai Lietuvai“ - red.pastaba) teigiau, kad investuosiu į tyrimą, kuris pagaliau atsakytų į klausimus, kas vis tik yra sveikesni, vakcinuotieji, ar ne. Šis klausimas keliamas daugelyje pasaulio šalių, vis bandomas atmesti kaip galimai neetiškas, o tiksliau interpretuojamas taip, kad atrodytų neetiškas.

   Vis tik tokių tyrimų yra, jų daugėja, CDC patys darėsi tokį tyrimą ir jo rezultatų neviešino.

   Taip pat atsiranda įvairios manipuliacijos, kaip naujoje danų studijoje, kur bandyta atsakyti ar MMR skiepas gali būti siejamas su autizmu. Joje manipuliuojama sąvoka "nevakcinuoti", nors iš tikro joje po šiuo žodžiu slepiasi "nevakcinuoti MMR vakcina", bet vakcinuoti kitomis.

   Tad, kol dar neatlikome tyrimo Lietuvoje, galime peržvelgti realius tyrimus kitose šalyse, kuriuos gražiai į skaidres sudėliojo Robert F Kennedy Jr ir pateikė lietuviškai asociacija "Firmus medicus".

   Nežinantiems, kas tas Robert F Kennedy Jr, trumpai: tai tas pats teisininkas, kuris kartu su savo teisininkų komanda, laimėjo pirmąją bylą dėl Glifosato žalos, prieš Monsanto.

   Tik prieš 1.5 metų šnekantys apie glifosato žalą buvo vadinami foliagalviais, konspiracijos teorijų prisiskaitę idiotais, tereikėjo vienos bylos ir staiga pasaulis praregėjo. Gėda turėtų būti tiems, kas puolė tuos, kurie rūpinosi ne tik savo, bet ir kitų žmonių sveikata, visaip bandydami juos informuoti. Šia tema komercinė žiniasklaida lygiai taip pat laikėsi pramonės skelbiamos pozicijos, nekreipdama dėmesio į kitą pusę.

   Šiuo metu jau 3 stambios bylos dėl glifosato praloštos, Bayer AG (Monsanto pirkėjos) akcijų vertė kritusi iš 40 USD į 14 USD. Valstybės pradeda uždrausti Roundup. Europos Sąjungoje pirmieji tai padarė austrai vos prieš kelias dienas. Žala žmonių sveikatai - neišmatuojama, mirčių begalė, bet nors čia pasaulis pajudėjo į priekį.

   Tikėsimės pasaulis praregės ir kitose temose. Žmonės atsirinks ne tik tarp komercinės žiniasklaidos antraščių labirintų, bet ir tarp mokslinių studijų, kurių didžiulė dalis yra modeliuojamos manipuliatyviai taip, kad pateisinti tam tikros pramonės interesus.

   Trumpai, su šaltiniais info lietuviškai rasite čia.

   Pasidalinkite, su tais, kas ieško atsakymų ir nori mokslu pagrįstos informacijos, rašytos šiek tiek rimtesnių žmonių, nei Kiguolis.

   Skaityti komentarus