°C
      2024 04 27 Šeštadienis

      Kaip sportas veikia jūsų sąmonę?

      Nuotrauka: Pixabay nuotr.

      2019-05-25 08:00:00

      Fizinis žmogaus kūnas yra sukurtas judėti. Kai jis nevaikšto, nebėga, nesitampo ar nesilanksto reguliariai, tuomet jis nefunkcionuoja visu savo pajėgumu. Nors judėjimas yra būtinas, vis dažniau žmonės renkasi sėslų gyvenimo būdą. Tiesa ta, kad judėti kiekvieną dieną yra gyvybiškai svarbu mūsų sąmonės evoliucijai. Nėra svarbu, kokį mankštinimosi būdą pasirinksite, jų yra tiek daug, kad kiekvienas atras kažką artimo. Vieniems labiau patinka sportiniai žaidimai, kitiems joga ar  vaikščiojimas miesto gatvėmis, kai tuo tarpu tretiems pakanka dirbamo fizinio darbo apkrovos. Kokį būdą pasirinktumėte, žinokite, kad tai teisingas pasirinkimas, nes jūsų kūnas pats pasirenka, kas jam priimtiniausia. Jei mes esame sukaupę daugiau kūno riebalų nei turėtų būti, tai gali sukelti keblumų transformacijos kelyje, tačiau viskas yra įmanoma!

      Jei jums yra sudaryta mankštinimosi programa, tuomet turėtumėte ją vykdyti kuo natūralesniu būdu. Jei tam tikros medžiagos ar sportas yra naudojami pagerinti kūno išvaizdą dėl tuščio pasididžiavimo, tuomet tai nepadės tobulėti pasąmoniniame lygmenyje. Sprendimas mankštintis tik tam, kad būtumėte seksualiai patrauklūs arba jaustumėtės viršesni už kitus, turi būti priimamas sąmoningai. Taip pat sportavimas tam, kad užslopintumėte jausmus, su kuriais nenorime turėti reikalų, turėtų būti sąmoningai apsvarstytas. Mankštinimasis ir judėjimas tuomet tampa tarsi pagarbos ženklas kūnui, noras išlaikyti jį natūraliame stovyje tam, kad būtume sveiki bei patobulėję fiziškai, protiškai, emociškai bei dvasiškai.

      Taip pat labai svarbi aplinka, kurioje leidžiame laiką, ji irgi veikia kūną. Kūnas turi leisti laiką lauke, kur galite pajusti šviežią orą bei saulės spindulius. Natūrali aplinka ypač naudinga norint transformuoti kūną. Nenuostabu, jog šalia bažnyčių ir šventyklų per daugelį metų radosi sodai bei parkai. Visa žmogaus kūnas įsikrauna, kai jis ilsisi gamtoje; gėlės, medžiai, paukščiai, vėjas bei saulė yra naudingi ir turėtų būti įtraukti į kasdienės mankštos ritualą. Netgi dideliame mieste žmogus gali vaikščioti parke ar paprasčiausiai gerti saulės spindulius perpildytose miesto gatvėse.

      Leisdami laiką lauke pabandykite tiesiogiai susisieti su žeme, panaudodami metodą, vadinamą įžeminimu.  Įžeminimas pasiekiamas tuomet, kai basomis kojomis vaikštote žeme, žole ar smėliu. Tai be galo naudinga, nes Žemė skleidžia elektromagnetines bangas, kurios sutampa su žmogaus kūno natūraliu ritmu. Tiesiogiai kontaktuodami su žeme, žmogus gali atsigauti, įgauti daugiau jėgų. Negatyvios emocijos, pervargimas bei stresas išbalansuoja mūsų natūralų ritmą. Jis taip pat trinka, kai daug laiko leidžiame užterštame ore ar esame veikiami elektromagnetine radiacija, sklindančia iš mobiliųjų telefonų, mobilaus ryšio bokštų, bevielio interneto ir t.t. Įžeminimas yra fenomenalus metodas, padedantis subalansuoti pasimetusi kūną. Jei gyvenate aplinkoje, kuri nepritaikyta vaikščioti basomis, nėra vietų, kuriose būtų žolės ar žemės arba yra per šalta vaikščioti basomis, tuomet panašių rezultatų galima pasiekti mirkydami kojas vandenyje su ištirpusia jūros druska. Šis paprastas, bet vertingas pratimas gali apdovanoti visų žmonių kūnus nepriklausomai nuo jų kultūros, amžiaus bei sveikatos būklės.

      Mąstykite apie mankštinimąsi kaip apie dinaminį judėjimą ir atidžiai rinkitės aplinką, kurioje tai darysite, jei norite, kad jūsų sąmonė patobulėtų. Tikslas yra kaip tik įmanoma labiau pagerbti kūną tam, kad jis taptų filtru, padedančiu suvokti pasaulį, kuriame gyvename geriau; pasaulį, kuris matomas ir nematomas plika akimi. 

      Skaityti komentarus