°C
   2024 07 22 Pirmadienis

   10 dalykų, kurių moteris tikisi iš kiekvieno vyro

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Rasa Sagė
   2018-07-27 19:00:00

   Nors moterys labai mėgsta plepėti, tačiau joms labiau už viską reikia gilių pokalbių.

   Vyrai ir moterys nori daugybės tų pačių dalykų. Tačiau yra ir kai kurių skirtumų, ko tikisi vyrai iš moters ir ko moterys tikisi iš vyro.

   Girdėti kas dieną, kad yra mylima

   Kiekvienas žmogus nori būti mylimas, tačiau moterims reikia tai girdėti. Meilė gali būti romantiška, draugiška, broliška, tačiau tai vis ta pati meilė ir moteris nori apie ją girdėti.

   Atlaidumo

   Moterys, kaip ir vyrai, dažnai daro klaidas, tačiau joms reikia jausti, kad joms atleido. Moterys yra emocionalesnės, jas dažniau kankina fiziologija, jos dažniau užsiplieskia, tačiau nurimusios jaučiasi dėl to kaltos. Jei jos to ir nepasako, vis tiek joms labai svarbu žinoti, kad ant jų nepyksta. Vyras, kuris pasakys arba parodys, kad jai atleido, užims amžiną vietą moters širdyje.

   Gilių pokalbių

   Nors moterys labai mėgsta plepėti, tačiau joms labiau už viską reikia gilių pokalbių. Moteris jausis nesaugi su vyru, su kuriuo niekada nepasikalba „nuo dūšios“. Tai yra pokalbis apie jausmus, emocijas, slaptas mintis ir svajones. Gilus pokalbis padeda užmegzti gilų ryšį, kurį moterys labai vertina.

   Kokybiško laiko praleidimo

   Tuo metu, kai vyras nori tiesiog pabūti vienas ir atsipalaiduoti ant sofos prie televizoriaus arba kompiuterio, moteriai yra būtinas kokybiškas laiko praleidimas. Kokybiškas laiko praleidimas reiškia laiką kartu, kažką veikiant naujo arba įdomaus. Nors moteris gali to nepasakyti, toks laiko praleidimas su vyru moteriai yra prioritetas prieš visa kita.

   Girdėti daugiau „Taip“ nei „Ne“

   Įprotis viską neigti ir į bet kokį klausimą atsakyti neigiamai, nors, galbūt, paskui sutikti, stumia moterį nuo vyro. Sutikimas su moters mintimis ir idėjomis gali nuostabiai pagerinti santykius. Vyrai turėtų pagalvoti, ar tikrai tai yra taip svarbu, kad jis turi atsakyti „ne“? Sakykite „taip“ ir moteris bus laiminga.

   Įdėmaus klausymosi

   Moteriai yra labai nemalonu, kai vyras jos neišklauso arba ją nutraukia viduryje sakinio, nes „jis viską jau suprato“ arba „žino geriau“. Dar blogiau, jei moteriai kalbant vyras jos negirdi. Arba girdi ausimis, tačiau ne širdimi. Moteris neturėjo teisės į savo žodį ilgus šimtmečius, gal todėl dabar kiekvienai moteriai tai yra jautri tema. Nenutraukite moters, išklausykite ją.

   Mandagaus elgesio

   Ačiū, prašau, atsiprašau. Moterys nori girdėti šiuos žodžius. Susituokusioms poroms galioja tas pats. Būti maloniu vienas kitam moteriai yra santykių pagrindas. Mandagus vyras moteriai yra geriau nei gražus vyras. Mandagumo gali išmokti visi, nors ne visi gimė gražūs. Todėl verta pasistengti.

   Pagalbos

   Kiekviena moteris nori vyro pagalbos. Vienas iš pagrindinių konfliktų priežasčių susituokusių porų santykiuose ir pagalba moteriai namuose su buities darbais ir vaikų priežiūra. Tačiau šis noras galioja ne tik susituokusioms poroms. Moteris mėgsta, jei vyras padeda kasdieninėje jos veikloje. Vyras tampa herojumi moters akyse, jei padeda neprašomas.

   Laiko sau

   Kaip ir vyrai, moteris nori laiko sau. Kai gali atsipalaiduoti priimdama grožio procedūras, ramiai susitvarkydama rūbų spintą ar paskaitydama gerą knygą. Laikas sau būtinas moters fizinei ir emocinei sveikatai palaikyti ir ji vertins ir gerbs tą vyrą, kuris jai suteks tokią galimybę.

   Kad vyras rūpintųsi savimi

   Moteris nori, kad vyras dėtų pastangų rūpintis savo sveikata, savo išvaizda ir higiena. Vyras, kuris niekada nesilanko pas gydytojus, nesiprausia, nekerpa trumpai nagų, nešioja per trumpas kelnes arba per ilgą kaklaraištį, nekelia moteriai pasitikėjimo. Moteris nenori būt vyro aukle ir slauge, todėl ji nori, kad vyras pats savimi pasirūpintų.

   Skaityti komentarus