°C
   2022 08 13 Šeštadienis

   Rusija: nuo pirmadienio „Azovstal“ pasidavė 1 730 Ukrainos karių

   Nuotrauka: Reuters nuotr.

   Autorius: Lina Linkevičiūtė (AFP)
   2022-05-19 13:00:00

   Rusijos gynybos ministerija ketvirtadienį pareiškė, kad nuo pirmadienio Ukrainos Mariupolio uostamiesčio „Azovstal“ gamykloje neva jau pasidavė 1 730 ukrainiečių karių.

   „Per pastarąsias 24 valandas pasidavė 771 „Azovo“ pulko kovotojas, – teigė ministerija. – Nuo gegužės 16-osios iš viso pasidavė 1 730 karių, iš kurių 80 buvo sužeisti.“

   Ministerija paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matyti iš gamyklos išeinantys kariai. Kai kurie jų buvo akivaizdžiai sužeisti, o kiti ėjo pasiremdami ramentais. Rusijos kariai juos apieškojo ir tikrino jų krepšius. Pasak ministerijos, sužeistieji buvo išgabenti į ligoninę Rusijos kontroliuojamoje teritorijoje Rytų Ukrainoje.


   Ukraina yra pareiškusi norą iškeisti „Azovstal“ gynėjus į Rusijos karo belaisvius, tačiau Maskva aiškaus atsakymo dar nepateikė.

   Skaityti komentarus

   Juokiuosi garsu 2022 20 05 10:06

   Pažiūrėkite, kaip visa iškrypėliška žiniasklaida aprašo “genialią” Zelenskio operaciją – kapituliaciją pavadinimu „Evakuacija“. Tai tas pats, kaip pirštą pavadinti b1b1u. Tiesiog belieka tik juoktis garsu. Beje, itin ironiška, kaip ir Lietuvos mėšlasauga pateikia didžiausią Ukrainos kariuomenės kapituliaciją Mariupolyje. Pasirodo, kad tie pasidavę Ukrainos kareiviai yra „išgabenti“, kad paskui juos iškeisti. Kaip žinia, Ukrainos kariuomenė itin žiauriai kankino ir žudė į nelaisvę paimtus rusų karius – žudė juos ir luošino. Todėl vargu ar liko kas nors, ką ukrainiečiai galėtų keisti į tūkstančius savo į nelaisvę paimtų kareivių. Tuo labiau, kad rusai jau pareiškė, kad pvz., „Azov“ kariai, paimti į nelaisvę, bus teisiami dėl karo nusikaltimų. Nes „Azov“ Rusijoje yra pripažinta teroristine organizacija. Todėl laisvė „herojams“ nešviečia. Tačiau Lietuvos mėšlasklaida toliau meluoja ir sako, kad „ukrainieičiai yra evakuoti“.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Darijus 2022 20 05 10:10

   Putinas yra, buvo ir bus, nes tokia lietuvių valia, nesvarbu ar apie žmogų, ar krūmą lietuvišką kalbėsime. O štai kas laukia po karo Lietuvos žmonių, galvoju kad už “pasibaliavojimą be apmokėjimo “Vakarų” smuklėje dar ilgai teks nemokamai “arklides mėšti”, tik ne Heraklio žygdarbis tai bus, greičiau jau panašiau kaip “Azovstal” gynėjų žygdarbis”.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Apgailėtina 2022 20 05 10:23

   Tai apsišiko ir apsitapšnojo “Azovo” nacių bataliono “didvyriai”!…Cha cha cha….Išlindo tyliai, kad nepadvėstų katakombose kai žiurkės, net rusų karių prašė, jog nefilmuotų… gėda, mat “didvyriams”… Šiandien pasidavusių azovostalių nacių skaičius išaugo iki 1908 žmonių!… Cha cha cha… Apgailėtinas vaizdas ir begalinis pažeminimas, kai matai, jog suvargusių suplyšusių ukrufašistų daiktus krato ir juos pačius apieško demilitarizuotojai ir denacifikuotojai rusai… Cha cha cha… Tfu, spjauti norisi ant tų benderovcų banditų…Tfu, ant padugnių….Tfu, ant pačio Zelenskio brudo…

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Popiežius šaunuolis 2022 20 05 10:40

   neįlindo į tą nacistinių ukrų azovistų lizdą, nesusitepė jų purvu, nors kelios chocholkos nacikų žmonos vyko prašyti Popiežiaus pagalbos gelbėti tuos azovo nacius iš Azovstal

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Pyst ir pabaiga 2022 21 05 01:38

   Pif paf ir nebera Mariupolyje nacikų. Nutekėjo į kanalizacijos vamzdį.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   ALGIS 2022 22 05 07:36

   МАРИУПОЛЬ, «АЗОВ», ПЛЕННЫЕ ЖЕНЩИНЫ. utubej pilna video su ispaisytais nacikais ukrais tereikia paieskoti.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai