°C
   2020 07 07 Antradienis

   Prabilo dar viena J. Epsteino ir princo Andrew auka, į įvykių sūkurį įtraukusi Joe Biden ir daug kitų įtakingų asmenų

   Nuotrauka: The Daily Beast nuotr.

   2019-10-21 08:00:00

   Bundančios bendruomenės nariai dažnai susimąstojog nepakanka tik darbo su savimi, skirto pažvelgti į savo vidų, išsigydyti ir atleisti, reikalingi išoriniai veiksmai, kurie padėtų mums visiems judėti į priekį bei kurti geresnį ir darnesnį pasaulį. 

   Mes privalome susiburti dėl bendro tikslo, kad būtų užtikrinta saugi ir šventa erdvė tiems, kurie tapo pedofilijos ir prekybos žmonėmis aukomis. Šių įvykių apimtį ir padarinius dar tik imame suvokti. Tai reiškia, kad reikia klausytis to, ką jie sako, ir stengtis kuo įdėmiau išklausyti aukų parodymus, jog geriau suprastume pasaulį ir tai, kas vyko vyraujant tamsai ir valdžiai, kad ir kaip tai daugeliui iš mūsų būtų sunku priimti. 

   Moterys ir vyrai, dešimtmečius gyvenę tyliai, bijodami, kad bus dar labiau sužeisti ar net nužudyti, jei pasisakytų, dabar regi sužibusį vilties spindulį, po to, kai NXIVM paskelbė apie kulto teisim ir Jeffrey Epsteinas buvo areštuotas. Pamažu ima atrodyti, kad keičiasi esminis bendrininkavimas ar bent jau sąmoningas šių klanų ignoravimas aukščiausiuose pasaulio teisėsaugos lygmenyse ir kad daugeliui gerų žmonių, esančių šiose organizacijose, dabar suteikiama teisė ištirti tokius nusikaltimus ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn tokius nusikaltimus. Jau anksčiau buvo žinoma, kad pareigūnai, norintys persekioti dėl prekybos žmonėmis nusikaltimų, dažnai buvo atgrasomi nuo tolesnių veiksmų sakant: „Tai nėra tai, už ką jums moka mokesčių mokėtojai“.

   Yra aukų, kurios vis dar bijo viešai prabilti, dėl to, jog jų sveikimo kelionė dar nesibaigė bei dėl to, nes dar pilnai nepasitiki valdžia ir teisėsauga. Kai atsižvelgiame į tai, kiek daug sužinojome apie galingą institucijų bendrininkavimą nutildant aukas ir apsaugojant aukšto lygio nusikaltėlius, tokie jausmai yra pateisinami.

   Supratimas

   Tiems, kurie nustoja slėptis ir pateikia parodymus, yra labai svarbu sustiprinti mūsų suvokimą. Mes nesukursime saugios erdvės, jei paprasčiausiai tikėsime tuo, ką iš bet ko girdime, nes tikrai bus bandoma dezinformuoti ir manipuliuoti pašaliniais motyvais. Tuo pačiu metu mes turime atsisakyti tiesioginių sprendimų ir atsakingiau rinktis, kokiomis istorijomis tikėti, kad galėtume sutelkti dėmesį į tai, kas teisinga - kad kiekvienas žmogus būtų ir jaustųsi išklausytas. 

   Privalome būti įžvalgūs - kiekvienus parodymus analizuoti žodis po žodžio, liudijimą po liudijimo ir paklausti savęs, kuo tai pagrįsta, ar faktai sutampa ir ar jie yra nuoseklūs, ar atrodo, kad yra kažkas paslėpta. Christine Blasey-Ford parodymai ir jos kaltinimai dėl pasikėsinimo išprievartauti prieš Brettą Kavanaugh jo aukščiausiojo teismo paskyrimo posėdžiuose yra nepatikimumo pavyzdys, ypač atsižvelgiant į tai, kaip pagrindinė žiniasklaida nedviprasmiškai paskelbė ją patikima ir sąžininga kiekviename žingsnyje. Jos parodymai aiškiai gali būti vertinami kaip turintys politinį užnugarį.

   Jessica Collins liudijimas

   Apskritai, dauguma atvejų yra subtilesni. Vienas asmuo, neseniai prabilo vaizdo įraše, kuriame teigia esanti Jeffrey Epsteino ir princo Andrew Windsoro auka. Ši istorija tikrai verta mūsų dėmesio. Nors moteris teigia nesą prekybos vaikais auka (pirmą kartą ji buvo pagrobta būdama studentė, besimokiusi Amerikos katalikiškame universitete, po to, kai išvyko, jos manymu, į teisėtą darbo pokalbį) , Jessica Collins parodymai yra įtikinami. Ji kelis kartus pasidalino nuoroda į prisipažinimo vaizdo įrašą „Twitter“ paskyroje.


   Pažvelgus į kai kuriuos ankstesnius “Twitter“ paskelbtus įrašus ir kitą informaciją paaiškėja, kad 18-metė Jessicos dukra mirė nuo opioidų 2017 m., O tai, Jessicos nuomone, nebuvo savižudybė. Rugsėjo 3 d. “Twitter” paskyroje ji atskleidžia, kad kalba tik todėl, kad, jos manymu, dukra buvo nužudyta. Ji pati netiki, kad Teisingumo ir teisėsaugos departamentas iš tikrųjų bando patraukti baudžiamojon atsakomybėn asmenis, atsakingus už šiuos nusikaltimus.

   Moteris teigia: „Mane prievartavo Vašingtono DC politikai. Jie nužudė mano dukrą. Štai kodėl aš kalbu. Tame dalyvauja Joe Bidenas, Johnas McCainas ir daugelis kitų. Jie leidžia man kalbėti, nes žino, kad amerikiečiai manimi netikės.“

   Savo kurtame video įraše Jessica Collins kalba: Mano vardas Jessica Collins. Aš gyvenu Virdžinijoje. Šiandien yra 2019 m. Rugsėjo 3 d. Jei kas nors man atsitiks, žinokite, tai atsitiko tik todėl, kad ši informacija yra teisinga. Turiu ir daug daugiau informacijos apie tai, kur buvau gabenama, ir apie vyriausybės žmones, kurie šiandien gyvena Baltuosiuose rūmuose.

   Jei galėtumėte pasidalinti šiuo vaizdo įrašu, išsaugokite jį ir persiųskite kitiems. Jei kas nors atsitiks, bent būsiu pasidalinusi. Man grasino. Mano automobilis buvo sugadintas vyriausybės darbuotojo, kai pasklido Jeffrey Epsteino žinios.

   Aš 40 dienų buvau be transporto priemonės. Aš nežinau, ką dar pasakyti.

   Išsaugokite šį vaizdo įrašą. Prašau juo dalintis. Pabandykite paskleisti žinią. Neįmanoma, kad tai išsispręs žiniasklaidoje. Ar mes, Amerikos žmonės, privalome atlikti šį darbą?

   Prie to prisidėjo vyriausybė, ir aš beveik 17 metų buvau prekybos žmonėmis auka. Pabandykite padėti tuo pasidalindami, persiunčiant šį įrašą, kalbant apie tai. Darau viską, ką galiu. Ačiū, kad klausėte. Kartu mes galime tai pasiekti ir priversti nusikaltėlius prisiimti atsakomybę.

   Jessica Colins paskutinę žinutę paskelbė rugsėjo 6 dieną. Nuo to laiko iš jos nebuvo nieko girdėti. Tikėkimės, jog ji gyva ir sveika bei ras būdą papasakoti visą istoriją.

   Nota bene

   Turime leisti kiekvienam, kuris tampa seksualinės prekybos auka, kalbėti ir padėti jaustis išgirstam. Turime būti tikri, kad tiesa galų gale išlįs į paviršių ir sužibės taip ryškiai, kad bandymai manipuliuoti ar apgauti, kad ir kokie protingi bebūtų, taptų neįmanomi.

   Skaityti komentarus