°C
   2024 02 29 Ketvirtadienis

   Elonas Muskas palygino G. Soros'ą su X-Men piktadariu Magneto, kuris „nekenčia žmonijos“

   Nuotrauka: thenewyorktimes.com nuotr.

   Autorius: minfo.lt informacija
   2023-05-21 21:00:00

   Elonas Muskas paniekinamai palygino Džordžą Sorosą su X-Men super piktadariu Magneto po to, kai milijardierius atskleidė, kad jis atsisakė didžiulio „Tesla“ akcijų kiekio.

   Muskas toliau tvirtino, kad Sorosas „nekenčia žmonijos“.


   92 metų Vengrijoje gimęs milijardierius vadovauja Atviros visuomenės fondams ir dažnai sulaukia konservatorių pykčio dėl savo neva pažangių tikslų.

   „Sorosas man primena veikėją Magneto“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė Muskas.


   Šio straipsnio paskelbimo metu įrašas sulaukė beveik 165 000 paspaudimų ir beveik 25 milijonų peržiūrų.

   Tesla ir Space X vadovas, kuris save įsivaizduoja kaip realų Tony Starką, Marvel superherojaus Geležinio žmogaus alternatyvųjį ego, iš pradžių nepaaiškino, kas paskatino jo kilusį pykti prieš Sorosą.


   Tačiau niekinantis „Twitter“ įrašas buvo paskelbtas netrukus po to, kai teisės aktų nustatyta tvarka atskleidė, kad Soroso šeimos biuras per pirmąjį šių metų ketvirtį atsisakė viso savo „Tesla“ akcijų paketo.

   Akcijų vertė nebuvo iš karto aiški, tačiau nuo metų pradžios Tesla akcijos pabrango beveik 54%.

   Sorosas taip pat atsisakė savo pozicijų kito elektromobilių gamintojo „Rivian“.


   E. Musko „Twitter“ paskyroje priekaištavo progresyvus politinis aktyvistas Brianas Krassensteinas, kuris pažymėjo, kad ir Sorosas, ir išgalvotas Magneto yra išgyvenę Holokaustą.

   „Įdomus faktas: Magneto, kaip išgyvenusio holokaustą patirtys, suformavo jo požiūrį, gilumą ir empatiją“, – savo paskyroje parašė Krassensteinas.„Sorosas taip pat išgyvenęs Holokaustą, yra be paliovos puolamas dėl jo gerų ketinimų, kurie, kai kurių amerikiečių nuomone, yra blogi vien dėl to, kad jie nesutinka su šiomis politinėmis pažiūromis.


   „Jūs manote, kad jie yra geri ketinimai? Ne, jie nėra geri“, – atsakė Muskas.„Jis nori sugriauti pačią civilizacijos struktūrą.Sorosas nekenčia žmonijos.

   E. Musko pastabos sulaukė aštrios kritikos iš Anti-Defamation League ir jos generalinio direktoriaus Jonathano Greenblatto, kuris apkaltino „Tesla“ vadovą skleidžiant antisemitines sąmokslo teorijas apie Sorosą.

   „Sorosą dažnai palaiko kraštutiniai dešinieji, naudodami antisemitinius tropus kaip pasaulio problemų šaltinį“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė Greenblattas.„Matyti Elon Muskas, nepaisant jo ketinimų, maitinti šį segmentą – lyginant jį su žydu superpiktininku, teigdamas, kad Sorošas „nekenčia žmonijos“ – yra ne tik varginantis, bet ir pavojingas.

   „Tai padrąsins ekstremistus, kurie jau sugalvoja antisemitinius sąmokslus ir dėl to bandė užpulti Sorosą ir žydų bendruomenes“, – pridūrė Greenblattas.

   „Marvel“ komiksų knygose Magneto yra pagrindinis veikėjas, galintis generuoti ir valdyti magnetinius laukus.

   Jis dažnai nesutaria su X-Men dėl savo įsitikinimo, „kad mutantai turi valdyti žmones“, nors retkarčiais jis susidurdavo su superherojų grupe, rašoma biografijoje „Marvel“ svetainėje.

   Remiantis „Bloomberg“ milijardierių indeksu, Soroso grynoji turti vertė yra 8,5 mlrd. JAV dolerių.

   Jo šeimos biuras „Soros Fund Management“ valdo apie 28 mlrd. JAV dolerių turto.

   Skaityti komentarus

   arena plus espn nba odds ph 2023 24 05 03:45

   I love the fact thɑt it's free sports betting tokens ρer hour, but 20 tokens isn't ENOUGH!!! Ꮲerhaps, іn my opinion, ԝe shoᥙld be ɑble tо get one free legendary 4 card еvery day for play at no cost tоgether with tһе daily 20 free tokens...my opinions..

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai