°C
   2024 05 24 Penktadienis

   A. Gedvilas: Tiek kainuoja apdergti Seimo narį ir pasiųsti jį ant trijų raidžių

   Nuotrauka: Minfo Koliažas / A. Gedvilo Facebook nuotr.

   Autorius: A. Gedvilo Facebook įrašas
   2023-07-29 09:00:00

    6 Eurai 66 centai – yiek kainuoja apdergti Seimo narį ir pasiųsti jį ant trijų raidžių

   Olego Šurajevo neadekvatų performansą LR Seime, kuomet jis užsipuolė kelis Seimo narius, policija siūlo bausti pagal du administracinių nusižengimų kodekso straipsnius:

   481 straipsnis – Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas: „Necenzūriniai žodžiai ar gestai viešosiose vietose, įžeidžiamas kibimas prie žmonių, kiti tyčiniai veiksmai, kuriais siekiama pažeisti viešąją tvarką ir žmonių rimtį.“

   507 straipsnis. Valstybės politiko, valstybės pareigūno, valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens garbės ir orumo pažeminimas. „Valstybės politiko, valstybės pareigūno, valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens garbės ir orumo pažeminimas, reiškiamas raštu, žodžiu, gestais, įžeidžiančiu, įžūliu, provokuojančiu ar kitokiu elgesiu.“

   Ir nors pagal pirmąjį straipsnį numatyta bauda yra nuo trisdešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų, o pagal antrąjį – nuo penkiasdešimt iki trijų šimtų eurų, policija siūlo jam skirti 15 ir 25 eurų baudas, atitinkamai.

   Kitaip tariant, vieno iš 6 Seimo narių pasiuntimas Šurajevui kainavo 6 eurus 66 centus.

   Apie „komikui“ talkinusios Aušrinės Armonaitės atsakomybę – NĖ ŽODŽIO.

   Įdomu, ar įžeidimų kainoraštyje Premjerės, Seimo Pirmininkės arba ministro įžeidimas kainuotų tiek pat ar būtų brangesnis?

   P.S. O ką Jūs iš šitos valdžios norėtumėte pasiųsti na* arba kam siųlyti pačiul*!/( ?

   P.P.S. Atsakymų laukiu be piktų veidelių.

   Skaityti komentarus