°C
   2024 04 25 Ketvirtadienis

   Laukimas - senoji programa

   Nuotrauka: freepik.com nuotr.

   Autorius: Liudmila Rumianceva
   2023-07-18 11:00:00

   Laukimas, kol kas nors įvyks, atima daug energijos. Nesate čia ir dabar, įtempiate galimybių liniją ir neleidžiate energijai pro ją praeiti. BEPRASMIŠKA LAUKTI PERĖJIMO. Jis gali neįvykti kelerius metus ar net dešimtmečius. Viską kiekvieną sekundę sprendžiame kiekvienas iš mūsų, kam skirsime savo dėmesį ir energiją. Perėjimas priklauso nuo daugelio priežasčių. Galutinis perėjimas. Mes esame jame, tačiau jis yra ištęstas laike. Kai Kūrėjas atleis ištemptą gumą, planeta išskris į naują erdvę. Kol kas guma vis dar ištempta arba sustabdyta iki pauzės.

   Daug yra iliuzijų apie išmatavimų/dimensijų pokyčius. Patikėkite manimi, viskas nebus tiksliai taip, kaip tikėtasi. O jūsų Dvasia puikiai žino, visa reikiama informacija jai nusiųsta. Tačiau daug kas uždaryta nuo jūsų asmenybės, kad netrikdytų jos ramybės, tačiau ji vis tiek dvejoja. Bandymai sekti, kas vyksta, tėra šabloniško mąstymo pasekmė. Akys bando sekti bėgančius įvykius ir daryti išvadas. Tačiau tik pakilus virš asmenybės galima įžvelgti priežastis ir pasekmes. Erdvėje už laiko ribų matomas kiekvienas judesys ir ketinimas. Štai kodėl siela gelmėse yra rami. O protas kuria siaubingus tikimybių paveikslus.

   Nieko nesitikėkite, išgyvenkite kiekvieną nepakartojamą akimirką tiek negatyvią, tiek pozityvią. Pažvelkite į savo sielvartą iš šono, matydami jo iliuzinę prigimtį, pajuskite širdies džiaugsmą, įsiklausykite į savo sielą, kuri dainuoja be priežasties, nes jos paskirtis - dainuoti. Pasaulis yra daugialypis. Jei pasuksite jį į vieną pusę, bus liūdesys ir beviltiškumas, jei pasuksite į kitą pusę, bus neįtikėtina geidžiamos ir naujos erdvės aušra. Jei visi pasisuks į aušrą, ji ilgai netruks....

   Skaityti komentarus