°C
   2021 08 03 Antradienis

   Kodėl palieka vyrai? Moterys, jūs labai klystate manydamos, kad žinote tiesą...

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2021-07-20 21:00:00

   Kodėl vyrai palieka moteris? Tinklaraštininkas, meilės romanų autorius Viačeslavas Prakhas paaiškina, kodėl moterys klysta, manydamos, kad yra paliekamos dėl gražesnių, jaunesnių moterų. 

   ,,Moterys, jūs labai klystate, jei tikrai tikite, kad vyrai, palikdami jus, bėga pas tas grakščias ir išdidžias moteris, kurios kvepia naujumu, kurios yra moteriškesnės, gražesnės ir seksualesnės už jus!

   Ne! Tai netiesa! Daugumos vyrų vardu pasakysiu, kad seksualumas ir grožis neturi nieko bendro! Gervė danguje atrodo gražiai ir, be abejo, ja galima grožėtis amžinybę iš toli, tačiau tiesiog šiaip nė vienas vyras savo mylimos zylutės nekeis į gervę.

   Pirmoji priežastis, kodėl vyrai palieka moteris, yra šių nepagarba ir nedėmesingumas!

   Kas yra nedėmesingumas, manau, kad visi žino. Joks normalus vyras nepasmerks savęs įkalinimui iki gyvos galvos šalia moters, kuri jam yra abejinga. Kuri laiko jį savaime suprantamu ir leidžia sau elgtis negarbingai jo atžvilgiu, manydama, kad vyras viską ištvers, viską priims ir kad apskritai tai jo nežeidžia. 

   Mielosios, nedarykite iš savo vyrų naminių šuniukų! Anksčiau ar vėliau jie pasipurtys ir dings! Bijokite to, kuris kantriai tyli ir laukia..

   Vyras savo prigimtimi yra valdovas, maitintojas. Tai dvikojis liūto atitikmuo, o jūs norite iš karaliaus padaryti paklusnų ir viską pakenčiantį šuniuką?!

   Antroji priežastis, kodėl vyrai palieka savo moteris, yra asmeninės erdvės negerbimas! Ir ši priežastis yra labai svarbi.

   Mielos moterys, kurios savanaudiškai manote, kad jei vyras gyvena su jumis, kartu valgo pusryčius, mylisi ir yra jus seniai vedęs, todėl neturėtų turėti savo asmeninės erdvės, laisvo laiko ir, apskritai, kiekvieną jo žingsnį turėtumėte kontroliuoti jūs! Noriu jums pasakyti, kad jūsų vyrai bėgs nuo jūsų bet kur, net į pasaulio kraštą, net ten, kur jo niekas nelaukia ir jis gali likti vienišas, kad tik laisvai pakvėpuotų!

   Netrukdykite savo vyrams laisvai kvėpuoti. Net jei palaikote rimtus ilgalaikius santykius su savo išrinktuoju, esate vedę ar netgi turite vaikų, jokiu būdu neuždėkite jam antrankių ir jo nevaržykite, nes tai yra pabaiga!

   Kiekvienas vyras visada turėtų turėti asmeninį laiką, savo nuošalų tylos ir ramybės kampelį, kur jums nereiktų kištis, savo asmeninę erdvę (asmeninę, suprantate?). tai riba, kurios niekada neturėtumėte peržengti!

   Aš suprantu jūsų, moterų, norą suaugti kūnais ir sielomis, tačiau toks artumas viską gadina.

   Leiskite savo vyrams jaustis laisvai šalia jūsų ir jie bus laimingi, jokių kitų jiems nereikės ...

   Pakartosiu toms moterims, kurios ankstesniame mano sakinyje „jaustis laisvai“ įžvelgė paslėptą grėsmę sau. Atsipalaiduokite, zylės, niekas nenori jūsų gervių!

   Tik norėtųsi, mielosios, kad nekurtumėte mums pragaro...

   Trečia priežastis, dėl kurios liūtas palieka savo mylimąją, yra dėkingumo trūkumas! Atrodytų tai tokia smulkmena. Bet vyrams tai labai svarbu.

   Jie jus rengia, maitina, dovanoja papuošalų, gėlių, šypsenas, o jūs pamirštate jiems padėkoti! Jūs visa tai laikote savaime suprantamu dalyku. Tiesiog dėkokite - visada ir už viską, ką jis daro.

   „Na, prikalė vinį ir ką? Taigi jis yra vyras! " - Atleiskite, mielos ponios, mes esame vyrai, o ne mužikai. Prašau su mumis elgtis pagarbiai. Juk ir jūs, atleiskite, ne bobos, o moterys!

   Pasakykite mums ačiū ir mes norėsime daryti dėl jūsų dar daugiau...

   Ketvirta priežastis yra moterų neprisižiūrėjimas ir apsileidimas.

   Kažkodėl kai kurios moterys mano, kad jei vyras kelerius metus pabunda vienoje lovoje su ja, tai dėl jo gražiai atrodyti nebėra prasmės. Kas tai per nesąmonė, moterys?

   Jei norite visą gyvenimą gyventi su vyru, tada kiekvieną dieną prisiverskite save dažytis, prižiūrėti savo kūną, naudoti kvepalus ir kiekvieną kartą, progai pasitaikius ir be jos, atrodykite taip, kad jis nenorėtų dairytis į šalis.

   „Tegul žiūri“ - ramiai man pasakys atsipalaidavusi moteris, kuri tingi atrodyti gražiausia savo vyrui.
   Ir jis žiūrės...

   Žinote, moterys, nelabai malonu, kai eidamos į gatvę jūs atrodote kaip deivės, o namuose - kaip ...

   Penkta priežastis - nemeilė. Bene baisiausia ir paprasčiausia priežastis. Jis jūsų nemyli. Jis ne jūsų. 
   Šiuo atveju tiesiog paleiskite. Kiekvienas turi teisę suklysti ir, kad ir kaip skaudžiai tai skambėtų...

   Nemeilė net ne priežastis, o nuosprendis.

   Jei jūsų vyras jūsų nemyli ir niekada nemylėjo, jei jis su jumis yra „priverstinai malonus“, išjunkite šį tekstą dabar, jis nebuvo parašytas jums!

   Šeštoji vyrų išėjimo priežastis yra bloga savijauta šalia moters!

   Jei moteris visada vaikšto be nuotaikos, visada yra kažkuo nepatenkinta ir bet kurios atostogos šalia jos virsta blogu laiku, tai vyras iš pradžių neskuba grįžti namo, o paskui palieka šią moterį.

   Moteris yra „atostogos, kurios visada yra su tavimi“. Moteris yra džiaugsmas, energija, vyro jėga, įkvėpimo šaltinis.

   Moteris yra vienintelis žmogus pasaulyje, dėl kurio norisi grįžti namo, kad pasidžiaugtum sėkme ar pasiguostum dėl nesėkmės.

   Pasaulyje ir taip nėra lengva. Nesinorėtų, kad brangi moteris atimtų visą gyvybingumą ...

   Žinote, čia jūs, moterys, greičiausiai susiginčysite su manimi, teigdami, kad viskas, ką parašiau, yra nesąmonė. Tiesą sakant, vyro išėjimo priežastis slypi gražiose ilgose kojose, trumpuose sijonuose ir kažkieno moteriškame nešvankume.

   Noriu jums pasakyti, kad visi stebi iš savo varpinės. Aš pažvelgiau iš vyro ir galiu jums tiesiai pasakyti, kad nė vienas ilgakojis modelis su trumpu sijonu niekada negalės iš šeimos atimti vyro, kuris ten jaučiasi laukiamas, mylimas, reikalingas.

   Ir tai yra tiesa. Vyrai patvirtins."

   Skaityti komentarus

   Žilvinas 2021 22 07 10:37

   Vyras išeina ten, kur jis yra sėkmingas ir/arba juo džiaugiasi. Tai gali būti pas kitą moterį, į tėvų namus, į kitą šeimą, prie kompiuterį, prie konteinerio, link alkoholio ar narkotikų, į anapilį.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai