°C
   2020 07 08 Trečiadienis

   Draugės patarimai Tai, kuri vis dar viena

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Loreta Fokienė
   2020-06-02 21:00:00

   Aš tikiu - tie, kurie turi susitikti, būtinai susitiks! Jokie atstumai, erdvės, aukščiai, gyliai, praeitys, įsitikinimai tam nesukliudys. Svarbu tikėti - tai įvyks. Kai abu bus pasirengę. Tam gali prireikti ne vienerių metų... Būk kantri.

   Būna, Vyrą ir Moterį suveda jų būsimi vaikai. Būna, sutinki ir galvoji: Jis... Tačiau nebūtinai tai tiesa.

   Būna - paskubi ir Jo nesulauki. Iš pradžių tiki, svajoji, tačiau sutinki būti su Tuo, kuris pirmas parodo dėmesį. Dažniausiai pirmas kaip tik ir nėra Jis. Bet nebūtinai. Būk atidi savo jausmams.

   Ne Protas, o Širdis atpažįsta savo Žmogų.

   Gali būti (ir dažnai būna), kad Jis iš pažiūros visai ne toks, apie kokį svajojai. Amžius, ūgis, svoris, plaukų spalva - tai tik išorinis apvalkalas. Neapsigauk! Pilve juntami drugeliai nėra požymis, kad sutikai Jį. Tai tik neišsipildžiusių Svajonių, Ilgesio ir Aistros mišinys. Jis gražus, jaudinantis, tačiau greitai praeinantis. Nestatyk santykių ant Aistros, Susižavėjimo pagrindo. Jis trapus ir subyrės pirmai rimtesnei audrai prašniokštus. Jei ir nesubyrės, prireiks daug abiejų pastangų, norint pamatus atstatyti. Gali nepavykti. Dažniausiai ir nepavyksta...

   Žinau - nori būti laiminga, mylinti, mylima. Visos ir visi to nori! Tai gera, gražu ir teisinga. Ji sutverta Jam. Jis sutvertas Jai. Jiems susitikus iš Dangaus leidžiasi Angelai - ir šios besvorės būtybės nori pasišildyti dviejų Meilės Susitikime...

   Lauki, svajoji, tikiesi ir... sutinki užsimerkti, nematyti, kad tas, kurį sutikai, nėra Jis. Leidiesi į Savęs apgaudinėjimą, bandai Save įtikinti, kad tai, ką šnabžda Širdis, tik prasimanymai, nevertos dėmesio abejonės. Bijai būti viena ir... tari TAIP tam, Kurį po to bandysi keisti, Kuris po to bandys keisti Tave... Nedaryk to! Išdavusi Save išduosi ir Tą, su kuriuo pasirinkai būti. Dar... Išduosi Tą, kurio sau neleidai išlaukti... Nežaisk jausmais: nei Savo, nei kito Žmogaus. Būk atvira. Laiku pasakytas NE yra Meilės Sau ir kitam Žmogui išraiška.

   Gali apsigauti ir tuomet, jei sutiksi priimti jau įsipareigojusio Vyro dėmesį. Ne, šis Vyras ne Tavo! Net jei atrodo, kad taip viskas rezonuoja, sutampa, tokia nežemiška trauka ir svaigulys apima vos tą Vyrą išvydus. Jis jau kitos Moters. Neapgaudinėk Savęs - nusisuk ir eik tolyn. Net jei bus skauda dėl neišsipildžiusių vilčių. Žinoma, Kitos Moters Vyras gali sekti iš paskos, tačiau atmink - kaip paliko Ją, vieną dieną paliks ir Tave. O ir Tu pati nesijausi saugi - nuolat Širdį grauš abejonė, jei tik Vyras laiku negrįš, užmirš paskambinti, bus susimąstęs... Kartą išdavęs gali tai padaryti ir dar kartą... Tau to reikia?

   Jei tik išlauksi, ateis ir Tau Skirtas. Jis bus laisvas. Tau nereikės savęs įtikinėti, kad čia Jis. Jausi visa savo Siela... Jūsų Širdys plaks vienu ritmu, kalbėsite tomis pačiomis sąvokomis, mintys kvies į tuos pačius tolius...

   Neapsigauk - ir Savo Žmogų sutikus nebūtinai viskas bus paprasta. Labiau nepaprasta. Juk susitinka dvi Sielos, du Pasauliai ir... dvi Praeitys... Tikėtina, kad abu būsite patyrę nusivylimus, išdavystes, apgaulę, netektis, netesėjimus. Dažniausiai taip ir nutinka.

   Kai įsimyli Vyras, Jis tampa drovus. Kai įsimyli Moteris, Ji tampa drąsi. Tačiau ir čia lik Moterimi. Leisk Jam nugalėti atstūmimo baimę, abejones, nepasitikėjimą savimi. Kantriai lauk. Jei Jūs skirti vienas kitam - Jis ras savyje Drąsos. Vyras auga ne skaičiuodamas metus. Vyrą augina Jo įveiktos Baimės. Leisk Jam tai patirti. Jei taip ir nesulauksi pirmo žingsnio - arba tai ne Jis, arba Jums dar ne laikas būti drauge. Dar turite atskirai auginti kiekvienas save. Ir tai yra gerai!

   Taip, tikėk manim, Mieloji, vienai būti yra gerai! Tik taip išmoksi mylėti Save. Tik taip gebėsi ir Jam pasakyti, kaip Tave mylėti. Net artimos Sielos turi mokytis Mylėti, kad neskaudintų... Tai, kas natūralu Jam, nebūtinai taip atrodys ir Tau. Ir atvirkščiai. Dviejų Pasaulių tapimas Vienu nėra savaime suprantamas. Jūs liekate du atskiri žmonės. Ir tuo pačiu kuriate Jus. Gimdami ir augdami negavome instrukcijų, kaip tai daryti...

   Niekuomet nesitikėk, kad Kitas Žmogus atspės Tavo lūkesčius, norus, svajones. Tam Žmonės turi kalbą. Tam jie mokosi būti atviri. Išsako jausmus. Vis geriau pažįsta vienas kitą... Augina savo Santykius. Su Meile ir Pagarba vienas kitam ir judviejų unikalumui.

   Linkiu, kad išlauktum. Jis būtinai Tave suras. Ir ves Gyvenimo Taku... Būk kantri...

   Skaityti komentarus