°C
   2022 05 26 Ketvirtadienis

   Algimantas Rusteika: Iš duobagyvių gyvenimo

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Algimanto Rusteikos Facebook įrašas
   2022-05-05 17:00:00

   Pradžioj buvo pirmuonys, ir jie buvo iš nieko ir buvo niekas, bet visada buvo pirmi ir tapdavo viskuo. Pirmieji gavo triratuką, pirmi klasėje paragavo moters kūno, pirmi stodavo senovėj į komjaunimą, dabar – į konsjaunimą, pirmi turėjo pirmuosius plytos dydžio debiliuosius ir blizgias, ilgas mašinas.

   Pirmuonys pirmi, kur tik įmanoma, kalba, tuštinasi ir mylisi kaip reikia, pirmieji ima maitintis ir galvoti kaip reikia. Agresyviai dvasingi ir trykšta entuziazmais, visada priešakinėse linijose ir pirmieji pabėgs.

   Visai kitas reikalas – duobagyviai. Kūnas vamzdelio tipo, viename gale burna, kitam – šikna, viduje – virškinamoji ertmė, galvos ir užpakalio neturi. Nemėgsta nieko, net savęs, tik savo nieko nemėgimą ir į niekur nestoja.

   Visaėdžiai ir visažiniai, gyvena kolonijomis, dauginasi pumpuravimo būdu. Aktyvūs kasdien iki 20.00, sekmadieniais – iki 15.00. Nekanda, prisitaiko prie bet kokių sąlygų ir gali ištverti ilgai be maisto, todėl jų niekas nebijo. Turi savo slaptas vietas, bet nacionaliniams saugumui nepavojingi, visada paskutiniai ir niekur nebėgs.

   Arba štai kirmėlės. Būna gražios, blakstienuotosios, mažiau patrauklios – siurbikės ir, aišku, dar tie niekšai kaspiniuočiai su kairiosiomis spalinukėmis. Visos irgi turi priekyje maitinimosi, gale – šalinimo angas ir visos angos naudojamos poravimuisi. Nors kartais pasitaiko atvirkščiai ir visaip, tačiau gyvenimo kokybei tai įtakos neturi, nes be mitybos ir dauginimosi kitų poreikių neturi.

   Akių, smegenų ir pažiūrų taip pat neturi, kraujo irgi nėra, todėl širdis nereikalinga. Iš principo tai gyvoji žarna. Geriausiai jaučiasi, kai įsitaiso kito organizmo viduje, nes tada gali siurbti suvirškintą maistą visu savo paviršiumi.

   O moliuskams patinka, kai juos ryja gyvus, nekramtydami su baltuoju, trispalviu ar šešiaspalviu vynu – skonis švelnus ir primena visokius organizmo skysčius. Slepiasi geldelėse arba, kurie dideli, ėda kitus. Ir jau turi pailgąsias smegenis, todėl turi ir pažiūras: slėptis arba kitus ėsti, o svarbiausia – kuo įvairiau poruotis.

   Dažnai būna net dvilyčiai ir atskiros jų dalys tarpusavyje nuožmiai santykiauja. Štai pasiguglinkit, jei netikit – jūrų šliužai po kiekvieno karto net numeta penį ir užsiaugina kitai dienai naują, kad vėl galėtų. Gyvena tam, kad daugintųsi, todėl jų vis daugėja ir kasmet atsiranda naujų rūšių.

   Skaityti komentarus

   Klausimas patriotams-idiotams 2022 08 05 08:13

   O kas ir kada atsakys už nužudytus Donbaso nekaltus žmones ir mažamečius vaikus? Susiraskite internete tamstos ir pasiskaitykite straipsnį “ Горловская мадонна. Фотографии обстрела Горловки”. Ir būtinai pažiūrėkite straipsnio fotografiją, kurioje nufotografuota viduryje skvero ant žolės kraujo klane guli ukrufašistų artilerijos sviediniu nužudytos sudraskytos jaunos Donbaso Gorlovkos gyventojos, jaunos mamos, kūnas su 2 metų kartu nužudytos dukrelės kūnu ant rankų. Pažiūrėkit, gerb.patriotai-idiotai, ir pasakykite mums konkrečiai, kas už tai atsakys??? Taip pat klausiu, kada bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn visi tie brudai, kurie šiandien toliau kursto Ukrainoje karą? Kada atsakys visi niekšai, įskaitant ir lietuvius, kurie ir šiandien uoliai tiekia ginklus Zelenskio banditams.? Negi gyvenime gaisras yra kada nors gesinamas benzinu, t.y. tiekiant ginklus??? Nagi, drąsiau, pasakykite garsiai, - kada tiems p a d l o m s atpildas bus?!!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   ALGIS 2022 10 05 01:42

   Nedaug beliko laukti kai oligarchai prades rinkti i burius savo turtui apsaugai tokius kaip Luksiu vyrai, Surajevo blokas, Preities zvalgyba, Laisves partijos frontas ir kita bruda. Nebedaug liko laukti ir rinkliavos karo technikai supirkti, nes taip vadinamas agresorius uzkariavo uxaina, viskas tai bus perkama mainais i zmoniu resursus (stuburus, sanarius, onkologines lygas, kraujo.....) Moket teks ir uz skolintus pinigus ir begalo brangstancius resursus.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai