°C
   2021 01 26 Antradienis

   Vitas Tomkus: Rinkimus laimėjo vagys, o pralaimėjo Lietuva!

   Nuotrauka: BNS nuotr. | MInfo koliažas

   Autorius: Vitas Tomkus, respublika.lt
   2020-10-28 17:00:00

   Šių rinkimų rezultatas yra pats blogiausias politinių jėgų pasjansas, kokį tik beįmanoma įsivaizduoti.

   Ne dėl to, kad nepralaimėjo konservatoriai su liberalais. Ir ne dėl to, kad nelaimėjo „valstiečiai" su Guoga. Dėl to, kad Seime bus balsų pusiausvyra ir nebus tvirtos daugumos.

   Mano prognozės artimiausiems ketveriems metams būtų tokios: rimto darbo Seime nebus, užtat bus daug parsidavėlių ir „perbėgėlių" iš vienos frakcijos į kitą; labai daug kompromisų su sąžine ir principais, (pavyzdžiui, dėl vienalyčių santykių su marihuana); dar daugiau užkulisinių susitarimų dėl „otkatų", skirstant ES du milijardus Lietuvai; o blogiausia, kad pasibaigus kadencijai, kai Lietuva bus galutinai prasiskolinusi, vėl nebus nė vieno konkretaus kaltininko, nes opozicija badys pirštais į valdančiuosius, o konservatoriai į „valstiečius".

   Ką daryti?

   Tarkim, „valstiečiams" atsisakyti mandatų. Kartu susimažintų Seimo tranų skaičius. Lai konservatoriai lieka absoliučia dauguma ir akistatoje su savo aferomis ir visa Lietuva. Lai toliau dirba su „ofšorais", masonų bankais, amerikiečiais, baltarusiais, rusais, Sorošu ir Putinu, ir... kas kartą, po eilinės aferos, lai baikščiai dairosi per Seimo langus, ar dar ramiai ganosi veršių banda? Ar jau, neduok Dieve, renkasi valstiečiai su šakėmis, nes pagaliau suveikė Tautos savisaugos instinktai...

   Jei kas mane dabar apkaltins utopija, priminsiu, kad beveik prieš trisdešimt metų buvau tarp tų, kurie nė kiek nedvejodami atsisakė TSRS deputatų mandatų, nes, būdami mažuma aukščiausioje Tarybų Sąjungos valdžioje, mes nieko nebegalėjome supuvusiai sistemai padaryti.

   P.S. Tiesa, anuomet mes visi dar buvome jauni, naivūs utopistai, šventai tikėjome, kad Lietuva per amžius bus Laisva ir Nepriklausoma, o visi Lietuvos gyventojai gyvens santarvėje ir petys petin darbuosis vardan Tos... (O ne visai kitos, mums labai labai svetimos!)

   Autoriaus trigrašis: Eureka! Tik dabar prisiminiau, kad turime prisivežę pilną nieko neveikiančių baltarusių, gal derėtų paprašyti Svetkos, kad mums paskolintų jų truputį demonstracijoms. Juk Lietuvoje rinkimai vyko tip top kaip Baltarusijoje!

   Skaityti komentarus

   toke tiesa 2020 28 10 07:58

   Tegivuoja Lietuvos aviu banda laikas i zakackota per ateinace,konservu kadensija,ka norejot ta gavot, man ce jau patinka ,nera ko jiusu gaileti .

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   o tai 2020 29 10 12:32

   Jeigu ka,tai praneskite.. https://ec.europa.eu/anti-fraud/home_de?fbclid=IwAR1eHs512TXNNtWb4UMut6BcP8aENLshjVVqG6PHzY4fpsgKWG6BnviLcXk

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Kazimieras 2020 29 10 07:18

   Labai geri pamastymai manau taip ir.bus nieko gero.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   okopirms 2020 29 10 10:04

   Jeigu žinite kas vogė, ką vogė, galite pranešti už kovą su korupcija atsakingai ES tarnybai. https://ec.europa.eu/anti-fraud/home_lt

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Gėda 2020 29 10 12:57

   Tikra tiesa

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Vilgirdas 2020 29 10 05:43

   AČIŪ.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Karolis Linas 2020 30 10 03:07

   Atsakomybė visiems vienoda - nepriklausomai ar pozicijoje, ar opozicijoje. Bet kuriuo atveju nesusitvarkę su situacija bus visi, visas seimas. Ir tuomet tos partijos su visais perbėgėliais, nei per patrankos šūvį neturėtų būti prileidžiamos prie valdymo (iki 7 kartos)...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai