°C
   2021 08 03 Antradienis

   Viktoras Uspaskich: ,,Šita be sielos kiborgų ir biorobotų valdžia atmeta bet kokią galimybę turėti savo natūralų imunitetą!"

   Nuotrauka: BNS nuotr. | Minfo koliažas

   2021-07-21 13:00:00

   Lėtėjant vakcinacijos tempams valdantieji ragina ne tik skiepytis, bet ir nebendrauti su tais, kurie nesiskiepija! Sveiki, cheminių preparatų nevartojantys žmonės jau tapo valstybės priešai?

   Prieš kelias dienas feisbuke išplito europarlamentarės konservatorės Rasos Juknevičienės žinutė, kurioje ji nesiskiepijančius prilygina girtiems vairuotojams:

   Europarlamentaras ,,darbietis" Viktoras Uspaskich štai kaip atsakė į tokį R.Juknevičienės pareiškimą: 

   ,,Konservatorė R. Juknevičienė agituoja nebendrauti su žmonėmis, kurie yra neskiepyti, sveiką gyvenimo būdą vedantys, pasitikintys savo organizmu ir saugantys savo natūralų iš prigimties turimą imunitetą. Ji liepia visus sodinti ant chemijos ir adatų. Šita be sielos kiborgų ir biorobotų valdžia atmeta bet kokią galimybę turėti savo natūralų imunitetą! 

   Tad, aš kviečiu visus nebendrauti ir nebalsuoti už tuos politikus ir partijas kaip konservatoriai ir liberalai, kurie palaiko iškrypėlius, vaikščiojančius su pėdkelnėmis, su pimpalu po sijonu bei besidažančiais lūpdažiais ir Lietuvos vėliavą norinčiais perdažyti šešiaspalve, sveikus žmones pasodinti ant adatų. Ateina laikas netylėti ir pakelti savo užpakalį nuo sofos bei drąsiai pasakyti, kokią norime matyti Lietuvą. Kitaip ateis ir Jūsų užpakalį pakels kiti!!!"

   Skaityti komentarus

   Rimas 2021 21 07 09:43

   Vyras Viktorai. Gerbiu

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai