°C
   2022 06 28 Antradienis

   Viktoras Jašinskas: Sąmyšis valinskų stovykloje

   Nuotrauka: Pixabay.com | Minfo koliažas

   Autorius: Viktoras Jašinskas
   2022-06-22 10:00:00

   Tikėtina, kad jau šią savaitę beždžionių raupai (BR) bus paskelbti pasauline sveikatos problema ar net pandemija , nes atvejų skaičius visame pasaulyje išaugo iki daugiau nei 2 785 ir pasirodo vis daugiau nerimą keliančių duomenų. Tai nuspręs niekeno nerinkta PSO taryba.

   Kadangi PSO patvirtinto marmalo nuo beždžionligės dar nėra, valinskams bus kuriamos spygliuota viela aptvertos darbo ir poilsio stovyklos, kad apsaugoti visuomenę nuo pūslėtų asmenų. Viskas dėl visuomenės saugumo.

   Jau eina kalbos, kad mogslinikai nustatė besimptomę formą, kuri gali pasireikšti tarp ne valinskų. Jei jus pila prakaitas, suskystėja ar sukietėja viduriai, jaučiate nerimą dėl ateities, sukosėjote ar sučiaudėjote, galimai, gal būt, jūs turėjote sąlytį su galimai infekuotu asmeniu.

   Kai siautė koronkė, parduotuvėje buvo baisu nusičiaudėti. Dabar, gerbiamieji, saugokitės uodų! Jei minioje kas nors pamatys kad kasotės ir turite ant odos paraudusių iškilmių, galite patekti į tas stovyklas. 

   Lik sveikas!
   #Nebūkvalinskas

   Tai yra autoriaus nuomonė, už kurios turinį minfo.lt neatsako.

   Skaityti komentarus

   Apie marmalus 2022 22 06 05:50

   Tuoj PSO "egzpiertai" paskelbs didziai autoritetinga ir nekvestionuotina nuomone, kad kovidiniai GMO marmalai yra "labai saugus ir efektyvus" nuo bezdzionraupiu, tik butina minimum 5 kartus padidinti dozes - kiekvienai aviai is karto suvaryt po visa buteliuka is 5 doziu, o procedura kartoti 3 kartus. Priesingu atveju avys negaus pishpasio. Tokiu budu bus isspresta pertekliniu doziu panaudojimo problema (vien Pfizeris yra privires 7 milijardus pertekliniu marmalu!), kadangi aplinkosaugos normos grieztai draudzia ispilti toksines mwdziagas i aplinka. O svarbiausia - bus sparciau pasistumeta depopuliacijos plano igyvendinime. Kaip yra viesai pareiskes KGB Ozys: "jeigu koks ketvirtadalis zmoniu ismirs, Zeme mums padekos!"

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai