°C
   2020 12 02 Trečiadienis

   Viktoras Jašinskas: Bado žaidynės 2

   Nuotrauka: Viktoro Jašinsko Facebook nuotr.

   Autorius: Viktoro Jašinsko Facebook įrašas
   2020-10-22 19:00:00

   Karštos naujienos!!! Banga gena bangą visame pasaulyje. Neatsiliekame ir mes. Prasideda spalvų priskyrimas rajonams. Karantinas jau nuo pirmadienio bus įvestas į raudonąją zoną patekusiose Elektrėnų, Joniškio rajono, Jurbarko rajono, Kelmės rajono, Klaipėdos rajono, Kretingos rajono, Marijampolės, Pasvalio rajono, Plungės rajono, Skuodo rajono, Šiaulių rajono, Švenčionių rajono teritorijose. Karantinas šiose savivaldybėse įsigalios jau pirmadienį. Karantino režimo trukmė – nuo 2020 m. spalio 26 d. 00:00 val. iki 2020 m. lapkričio 9 d. 24:00 val.

   Šiose savivaldybėse nustatyta riboti keleivių srautus viešajame transporte, taip pat taikomi draudimai būriuotis, reikalaujama laikytis dviejų metrų atstumo, išskyrus laidotuves, taip pat visose viešose uždarose erdvėse privaloma dėvėti kaukes visiems vyresniems nei šešerių asmenims, išskyrus išimtis neįgaliesiems, valgant kavinėse ir t.t.


   „Toms savivaldybėms, kurios pateks į geltoną zoną – tai yra paskutinis skambutis, kad reikia imtis priemonių, o ne organizuoti šou. Reikia kantraus ir kruopštaus darbo, kad nereikėtų vėliau pereiti į tą raudonąją zoną, nes ten atsidūrus būsime priversti šį karantino sąrašą papildyti“, – griežtai pareiškė premjeras Saulius Skvernelis.


   Nepamirškite užsipirkti kukurūzinių spragėsių ir Coca Colos, linksmybės tik išsibėgėja. Jau sekmadienį keisis režisieriaus asistentai. Laukia puikus 2020/2021 sezonas. Likime #NEABEJINGI

   Skaityti komentarus

   Wow 2020 22 10 07:08

   Dar nesenai ziurint per tv bado zaidynes maciau, ant kiek realus variantas kad tai taptu realybe. Na gal nevisiskai taip, bet tie sostines iskrypeliai, kurie matosi ligoti, ir propuogojami, labai realiai atrode...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai