°C
   2020 02 28 Penktadienis

   U. Kiguolis: Medical influenserių proveržis Lietuvoje

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: U. Kiguolio Facebook įrašas
   2020-01-18 19:00:00

   2019 metų galas ypatingas Lietuvai. net keletas gerai žinomų heiterių tapo farmacinių produktų pardavejais. Galima suprasti, kai žmonės klausia kiguolio koks jo išsilavinimas. Jis ne kartą į šį klausimą yra atsakęs. Šnekėjimui apie farmakologinių produktų žalą bendruomenė primigtynai reikalauja medicininio išsilavinimo. Tik ta pati bendruomenė pamiršta to pačio medicininio išsilavinimo reikalauti iš šnekančių apie tų pačių produktų nekvestionuotiną naudą.

   PSO vos prieš pora savaičių buvo konferencija Vakcinų tema. ir patys šviesiausi PSO mokslininkai, atstovai, gydytojai pasisakė, kad daugeliu atvejų ar saugios vakcinos jie tiesiog nežino ir tyrimai atlikti nėra. Jie patys skatino tuos tyrimus pagaliau atlikti, bet pseudo influenseriai žino geriau.

   Atviras valstybės heiteris-medikas antivakseris savukynas pasisako koks naudingas yra gripo skiepas, pridėdamas mokslinę studiją savo žodžiams patvirtinti, kurios imtis - 9 pelės. Karlai - 9 pelės!

   Medikų sąjūdžio pirmininkas antivakseris kasiulevičius džiaugiasi naujai išrasta 100% veikiancia vakcina nuo ebolos, pamiršdamas parašyti jos šalutinius poveikius ir tai, kad pasiskiepijusieji ją gali platinti. Tai raso pats gamintojas. Ar laukiame protrukio Lietuvoje?

   Nugalėtojas bet kokiu atveju tampa medikas užkalnis, kuris ne tik kursto neapykantą, bet ir atviru tekstu pasisako, kad tam tikrą žmonių grupę reikia teisti, sodinti į kalėjimus, atiminėti jų vaikus. Paklausime prokuratūros, ką jie mano apie tokius pseudo influenserių - medikų pasisakymus.

   Nuotaiką praskaidrina mano draugas anoniminis pseudo ciniškas chirurgas - antivakseris, niekaip neprisistatantis ir neatskeidžiantis savo tapatybės, bet tuo pačiu pykstantis ant komentatorių su svetimomis nuotraukomis savo puslapyje.

   Beskaitant šį mano postą kils klausimas, kodėl aš juos vadinu antivakseriais. įvariose valstybėse yra nustatyti įvairūs skiepų kalendoriai ir įvairių vakcinų kiekiai. Amerikoje kai kuriose valstijose nepateikę įrodymų, jos esate pasiskiepiję visomis jų kalendoriuje numatytomis 72 vakcinomis, esate traktuojamas kaip nepasiskiepijęs. ir jei visų jų nesusileidžiate, esate prikiriamias priešininkams, kitaip - antivakseriams. Taigi kiekienas iš jūsų neturintis įrodymų dėl 72 vakcinų įsisavinimo, esate potencialus antivakseris.

   jei jums atrodo, kad ši etiketė jums dedama nepagrįstai - prisiminkite ką jūs patys nepagrįstai taip vadinote.

   taigi metai prasidėjo puikiai. šiais metais pasižadu dažnai paklausti prokuratūros kur yra riba tarp neapykantos, skatinimo susidoroti ir nuomonės. Linkėjimai jums medical "influenseriai".

   Skaityti komentarus