°C
   2021 08 03 Antradienis

   Pasaulis kyla prieš suvaržymus. Lietuva, metas ir Tau nubusti!

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2021-07-20 19:00:00

   Pasaulyje matoma vis platesnė atskirtis tarp tų, kurie nori įvesti griežtus suvaržymus, diskriminuoja atsisakančius skiepytis nuo COVID ir tų, kurie už laisvę rinktis kaip saugoti save ir savo vaikus. 

   Prancūzija ir Graikija jau paskelbė apie būtinybę skiepytis ar testuotis, norint patekti į barus, restoranus, traukinius, kitas vietas. Privalomas skiepijimas įvedamas kai kurių profesijų atstovams. Prancūzai ir graikai į tokį sprendimą atsakė masiniais protestais, į kuriuos rinkosi dešimtys tūkstančių pasipiktinusių žmonių. 

   DĖMESIO! Liepos 24 dieną įvairiose šalyse vyks masiniai žmonių protestai. Lietuva - ne išimtis. Būtina, kad kuo daugiau žmonių susirinktų 11 valandą Vilniuje, Katedros aikštėje išreikšti savo nepritarimą tam, ką jau daro ir dar tik ruošiasi daryti Vyriausybė! 

   Kodėl tai taip svarbu?

   Nuo liepos 26 dienos Vyriausybė jau išplėtė sąrašą darbuotojų, kurie dirbti galės tik atlikdami testus kas 7-10 dienų:

   Tuo tarpu mūsų šalies premjerė jau paskelbė, kad testuotis greitu laiku teks savo lėšomis: „Todėl kad valstybei, mokesčių mokėtojams, tiesiai šviesiai pasakysiu, tai kainuoja brangiau negu kad žmogų paskiepyti“.  

   Kiek dar lauksime ir leisime pažeidinėti Konstituciją??? 

   Informacija apie protesto mitingą Vilniuje- STOP ŠIMONYTĖS VYRIAUSYBĖS REPRESIJOMS PRIEŠ LIETUVOS ŽMONES!

   Valdžia bijo tų, kurie jai priešinasi!

   Rinkimės Už LAISVĘ kvėpuoti, dirbti, gyventi be represinės valdžios sankcijų! Už Lietuvos Konstitucijos suteiktas mums teises nedalyvauti medicininiuose bandymuose su sveikais žmonėmis!

   Pasaulinių protestų informacija Telegram tinkle tiems, kurie gyvena ne Lietuvoje.

   Liepos 24 dieną viso pasaulio mastu organizuojamas Pasaulinis laisvės mitingas.

   ,,Mes pasisakome už 5 svarbias laisves: žodžio laisvę, judėjimo laisvę, pasirinkimo laisvę, susirinkimų laisvę, sveikatos laisvę."

   Skaityti komentarus