°C
   2020 06 01 Pirmadienis

   Kaip Lietuvos nepriklausomybės akto signatarė N. Oželytė savo vidinę kultūrą demonstravo

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   2020-05-21 11:00:00

   Jau rašėme, Kaip žurnalistas Andrius Tapinas pasaulio galiūną Žydrūną Savicką mokė. Pasirodo, turime Lietuvoje ir daugiau viešų asmenų, kurie sau leidžia nepagarbiai atsiliepti apie galiūną Žydrūną Savicką. 

   Aktorė, Lietuvos nepriklausomybės akto signatarė Nijolė Oželytė turbūt visiems gerai žinomas asmuo. Deja, žinomumas ir vidinė kultūra ne visuomet suderinami. Štai kaip N.Oželytė prisideda prie A.Tapino pradėtų patyčių (o gal tai ne patyčios, mieli skaitytojai?):


   Skaityti komentarus

   aha 2020 21 05 11:39

   seniai zinojau apie sita. kazkada pakomentavau mandagiai po ozkelytes postu fasebuke reiksdamas kitokia nuomone nei ji, tai ji ispludo mane visokiais zodziais, po valandos istryne komentarus susigedus

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Elvyra 2020 21 05 01:41

   Gerb. Nijole, įkurkite kažkur Vilniaus pakraštyje pokalbių, diskusijų, šauksmų parkelį. Ateisime, diskutuosime, klykausime, o televizijos ekrane, radijoje, na, ir kompiuteryje - nedera, kažkaip nepadoru. Žurnalistams, ką čia ir besiūlysi - nekviesti, geriau apsidairykite, ir sukaskite močiutei salotoms lysvelę. Pažiūrėkit, kokį derlių turėsite ir pasidžiaugti galėsite. Na, einu darželio kasti. Gaila laiko. Pakeliui nubrauksiu ašarėlę, - netekome svarios minties, padoraus žodžio, darbų. Čia priėjęs Kindziulis pasakytų: ir kaip Jums negėda.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Gerda Gran 2020 22 05 01:14

   Labai teisingai parasyta Nijoles Ozelytes :)

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai