°C
   2020 09 29 Antradienis

   Aurimas Guoga: Reikia jėgos, nusiteikusios papurtyti teisėsaugininkus

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2020-08-05 17:00:00

   Nuvykau padirbėti į sodą. Susitinku kaimyną, įsišnekame. Iš pradžių apie ūkio reikalus, po to prie kitų temų. Jis tarsi žinodamas ką šiandien čia pareiškiau pasakoja apie savo susidūrimą su teisėsauga.

   Pasisamdė projektuotoją namo projektui parengti ir įdavė jam avanso 400 eurų. Po to šis dingo. Kaimynas turėjo raštą apie avanso įmoką, ten buvo gavėjo vardas pavardė, parašas - viskas kaip priklauso.


   Tačiau kai kreipėsi į advokatą dėl avanso susigrąžinimo, šis jam paaiškino, kad reikalas labai jau komplikuotas - reikia įkalbėti projektuotoją, kad ateitų į teismą, antraip nieko nebus. Kaimynui teko susitaikyti, kad pinigai prarasti.

   Štai ir kyla klausimas kuo tie teisėsaugininkai užsiiminėja, jeigu jiems neįkandamas net toks atvejis. Dabar, artėjant rinkimams, daug kas jums pasakos apie nusiteikimą gerinti Lietuvą, pristatinės programas ir pan. Tačiau teisėsaugos niekas kaip nejudina, taip nejudina. O kaip mes galime sutvarkyti šalį, jeigu teisėsauga neužtikrina pamatinių mūsų teisių?

   Tokiais dalykais ir pradėsime užsiiminėti. Klanas jau kaip reikiant apsilpęs, tačiau dar nesutramdytas. Geriausias būdas tai padaryti - užsodinti ant sprando jiems Venckienę.

   Skaityti komentarus