°C
   2020 09 27 Sekmadienis

   Ugnius Kiguolis: idiokratijos naujienos nenustoja stebinti - transfobija

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Ugniaus Kiguolio Facebook įrašas
   2019-11-06 17:00:00

   Kasdien vis kyla mintis, kaip dar mane nustebins pasaulis ir visuotinė degradacija. Ir še jums nauji perliukai. Nors šią naujieną pastebėjau visai neseniai, pasirodo tokia agenda stumiama jau kelis metus.

   Taigi... būgnai!!

   Maitinimas krūtimi yra nenatūralu. Dar kitaip, jei jūs galvojat, kad tai natūralu, jūs esate Transfobas. Jei jums kažkaip daro įtaką tai, kad jus pavadina homofobu, ar jaučiate išvešėjusią toleranciją iki tiek, kad leidžiate sau kitus vadinti homofobais, palaukite, kol avys pradės jus vadinti ir transfobais. Jums turėtų būti gėda, kad esate toks netolerantiškas.

   Taigi mielieji transfobai, nesislėpkite, as tikrai prisipažįstu - esu transfobas ir ieškau tokių pat sveikų transfobų.

   Prie viso to pridėkime, kad kai kurios šalys jau dėlioja įstatymus, kad vaikai net būdami 4 metų, galėtų išreikšti pageidavimą, kokia jų lytis ir tėvai privalės su tuo susitaikyti.

   Tad jei jūsų ketverių metų berniukas, staiga pareikš, kad jis mergaitė kažkur viešumoje, tai greitu laiku teks laukti, kaip vaikų teisės ateis nupjauti pimpaliuką.

   Ką jau čia ir bekalbėti apie lietuviškąsias vaikų teises, kurios persekioja vieną šeimą ir vis pralaimi teismuose. Ten šiltose kėdėse sėdinčios avys niekaip nesuvokia, kad Lietuva vis dar ne Norvegija ir, mes, tie transfobai, pasirūpinsime, kad ji tokia ir netaptų.

   O kas toliau? Kirba mintis... Ogi nieko kažko neįprasto: Agenda jums įpirš į galvas, kad seksas yra nenatūralu, tuo labiau seksas su moterimis. Gimdyti išvis bus katastrofa, kokia turės būti kvaila moteris, kad leistų savo kūnui taip kankintis. Juk galima bus užauginti vaiką specialiose kapsulėse. O čia vėl visi iš naujo pasižiūrėkite „Matricą“. Gal pagaliau suprasite, kad ten dokumentinis filmas. 

   Tad dar kartą agituoju. Tai, ką aš čia kartas nuo karto parašau, gali greit ir nebesimatyti. Išlikite budrūs, transfobai, mums dar reikės pakariauti už savo pasaulį. Šitos spalvotos vėliavėlės, kaip įdėtame clickbaitiniame paveiskliuke, yra ženklas, ką reikia stebėti.

   Bet ne viskas taip blogai. Yra ir gerų naujienų.

   Norint pramušti dar vieną idiotišką gerovę Lietuvoje, kaip vakcinacija vaistinėse, pasisakė ir gerb. infektologas prof. habil. dr. Alvydas Laiškonis.

   Avims tai būtina perskaityti. Cituoju: „Ir anksčiau taip buvo reikalaujama, ir dabar, kad ten, kur skiepijama, būtų atitinkamas pirmosios pagalbos rinkinys, kad būtų galima iškart suteikti pagalbą“.

   Taigi, avys, ar suvokiate, ką reiškia šis sakinys? Ar suvokiate, kad po bet kurios vakcinos yra žmonių, kuriuos gali reikėti gelbėti?

   Cituoju toliau: „Viskas atrodo labai gerai, bus nuimtas krūvis nuo gydytojų. Tai taip bus iki pirmo atvejo, kol atsitiks koks nelaimingas atsitikimas ir kas nors po tokio skiepo numirs. Tada visi atsikvošės, kas čia buvo“.

   Ei, avys. Jums infektologas ką tik pasakė: nuo skiepo galima numirti! Girdite??

   Cituoju toliau: „Tūkstančiui gal viskas bus gerai, o tūkstantis pirmajam nepasiseks“. AVYS!!! Ar matote tikimybes?? 1 iš 1001? Ar infektologas jūsų manymu nesupranta, ką šneka ir jūs žinote geriau?

   Dar viena gera naujiena, kad anoniminis chirurgas, kurį retkarčiais pacituoja žiniasklaida, pagaliau sužinojo, jog apendicitas gali būti gydomas, o ne tik pjaunamas.

   Kaip sakoma, geriau vėliau nei niekada, jis vis dar nepastebi skaičių, jog mokslas sako, kad 3 iš 4 atvejų apendikso pjauti nereikia. Ne tai, kad nereikia, o negalima. Mokslas pagaliau atrado, kam gi tas apendiksas žmogui reikalingas. Taip po truputį ir žengiame išsilavinimo link, ane, chirurge? Gal ką norėtumėte pakomentuoti ir prof. habil. dr. A. Laiškoniui, kitoje temoje? Gal žinote, kada apendiksą galima bus išpjaut vaistinėse?

   Skaityti komentarus

   Alfonsas 2019 07 11 07:10

   Apie skiepus tai nusišnekėjo...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Overtono langas 2019 10 11 09:51

   Būtent taip vadinasi technologijos naudojamos pakeisti žmonių nuomonę. Overtono langas. Pasiskaitykite, pravers.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   va taip 2019 10 11 04:48

   galiu pasakiti tiesei sviesei,mekel iskripusios politika suteike zalia sviesa pidarams ir Lietuvos periidavelei vigdo iskripeliu politika vienas Grazulis isake tiesa kiti persidave

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai