°C
   2021 12 02 Ketvirtadienis

   Kapitalizmui galas? V. Putinas teigia, kad dabartinis pasaulio ekonomikos modelis sukelia vis didesnę socialinę atskirtį visame pasaulyje

   Nuotrauka: TASS nuotr.

   2021-10-25 13:00:00

   Dabartinis kapitalizmo modelis, ekonominė sistema daugumoje pasaulio šalių didina nelygybę ne tik kiekvienoje šalyje individualiai, bet ir bendrame pasaulio kontekste, ketvirtadienį pareiškė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

   Ilgametis Rusijos prezidentas, kalbėdamas su susirinkusiais ekspertais ir žurnalistais „Valdai“ diskusijų klube, Sočyje, sakė, kad daugelis žmonių visame pasaulyje kenčia dėl nepateisintų lūkesčių ir perspektyvų stokos, o tai lemia „nekontroliuojamą migraciją“, kadangi žmonės nuolat ieško geresnių pragyvenimo galimybių svetur.

   „Visi sako, kad esamas kapitalizmo modelis, kuris dabar yra daugumos šalių socialinės santvarkos pagrindas, išseko“, – kalbėjo V. Putinas. „Panašu, kad nebėra išeities iš esamos padėties dėl vis painesnių prieštaravimų“.

   Toliau V. Putinas paaiškino, kad daugelis žmonių visame pasaulyje vis dar kenčia nuo maisto ir vandens stokos bei elektros trūkumo, tuo tarpu kiti sulaukia didelės finansinės naudos iš esamos sistemos.

   „Turtingiausiose šalyse ir regionuose mes matome didėjančią materialinės naudos ir galimybių nelygybę visuomenėje, tas pats matoma ir tarptautiniu lygiu“, - kalbėjo jis, aiškindamas apie galimybių trūkumą daugelyje pasaulio šalių.

   Skaityti komentarus

   Raimis 2021 25 10 08:48

   Juokinga, putino ir jo klikos turtai su savo liaudimi ir yra didžiausia pasaulio atskirtis.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai