°C
   2022 06 30 Ketvirtadienis

   „Google“ paslapčių viešintojas: atkeliaujanti technokratija – kur kas pavojingesnė nei komunizmas

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2022-04-08 19:00:00

   Plečiasi intelektualus supratimas, kad aiškus ir dabartinis pavojus civilizacijai nėra komunizmas, socializmas ar fašizmas, o veikiau technokratija. Jeffo Dorniko šou jau 15 metų kalba apie „Didįjį perkrovimą“ (Great reset), kai saujelė globalistų elito, kurie laiko save karaliais, bando iš naujo nustatyti visą pasaulio sistemą, kad sukurtų savo Naująjį pasaulį. 

   Vienas iš būdų, kurį jie naudojo Amerikoje, yra apeiti vyriausybinę sistemą ir eiti tiesiai į Silicio slėnį ir „Big Tech“, kad pasiektų savo tikslus. Kaip tvirtino daugelis ekspertų, „Big Tech“ iš tikrųjų yra galingesnė net už JAV vyriausybę.

   Zachas Vorhiesas, kurį daugelis žino kaip „Google“ paslapčių viešintoją, kurį galbūt matėte projekte „Veritas“, į J. Dorniko laidą atėjęs įspėjo apie artėjančią technokratiją, kuri ateis gerokai greičiau nei dauguma net įsivaizduoja. 

   Jis paaiškina: „Šiuo metu vyksta kova tarp piktnaudžiavimo kapitalizmu ir genocidinio komunizmo. Bet aš manau, kad tikroji to sintezė bus visiškai kitokia sistema, kuri, matau, ateina labai greitai, apie kurią niekas nekalba, ir tai yra technokratija. Negalime to vertinti kaip kapitalistinės ar komunistinės sistemos, nes tie dalykai buvo išrasti popieriaus ir pieštuko eroje. Jei apibūdindami būsimus dalykus pasikliausime popieriaus ir pieštuko era, turime pakoreguoti savo modelius. 

   Tai, kas ateina, nėra komunizmas ir ne kapitalizmas. Tai - technokratija. Kuo ji pavojinga paprastam žmogui? Jo ekonominė produkcija sumažės iki nulio. Kalbu ne tik apie jų darbą dėl robotų, bet ir apie jų intelektinius pajėgumus, nes dirbtinis intelektas ateis ir jį perims. 

   Kaip jau aptarėme keliuose epizoduose, Pasaulio ekonomikos forumas mato galimybę nulaužti mūsų smegenis, kad galėtų kontroliuoti mūsų mintis ir atimti iš mūsų laisvą valią. Ekstremali technologijų pažanga yra tokia pavojinga, kad jei nebus sustabdyta, tai gali būti mūsų žinomos civilizacijos pabaiga. 

   Kaip galime sustabdyti šią ateinančią technokratiją? Kurdami naujas platformas ir technologijas, kurios leidžia mums nebepasikliauti šiais technologijų milžinais, kurie manipuliuoja masėmis ir plauna smegenis. 

   Akivaizdu, kad išaugo tokios platformos kaip Rumble, GETTR, Gab ir Clouthub, kurios buvo alternatyvos dabartinėms socialinės žiniasklaidos platformoms. Tačiau mums reikia daugiau naujovių, prie jo Z. Vorhiesas ir dirba.“

   Šaltinis

   Skaityti komentarus