Ligos, tiurmos ir ubago lazdos išsižadėti negalime- pasivyti gali bet kurį. Bet dar aukštesne tikimybe mus pasivys senatvė.
Nuotrauka iš K. Skrebio FB. Vilniaus pareigūnai pakuoja bobutę, pardavinėusią keletą puokštelių.
Aš, kaip, suprantama, blogas žmogus- šlykščiuosi tokiu "įstatymų taikymu". Eina nafig tokie įstatymai ir jų sergėtojai. Pažiūrėkite į šitą moterį. Jos rankas. Lazdeles. Gerai įmitę pareigūnai kogero irgi nesijaučia gerai. Patys jau naktį 4 kartus siusioja dėl prostatos hiperplazijos. Greitai ir jie į rankas ims ne kažkokius šūdinus blankus, o tokias pat lazdeles. Ir tada jau juos pakuos pusakliai zumeriai, kai jie bandys parduoti maišelį voveruškų.

Bobutė- geležinės kartos atstovė. Kuriai dabar nesaldu. Kodėl pas mus nėra pagarbos senam žmogui? Kuris tave užaugino. Kuris atkentėjo karą, pokarį, 1990-ųjų ubagystę? Kodėl apsimetame, kad nesuprantame žmogų užklupusio sunkaus gyvenimo? Nu nafig lokio lygio degradacija. Visuomenės, kuri baisiai susirūpinus gėjų santuokom ir suplanuotais karais.
Labai tikiuosi, kad ir šioji bendražmogiškoji degradacija liks Vilniaus teritorijoje ir neišplis į Lietuvą.
O tiem pareigūnam noriu dar kartą priminti- nespėsite nei mirktelti, kaip diverguojančiom akim žiūrėsite slaugos namuose į med.seserį. duodančią jums tiapridalio tabletę, kad būtumėt ramesnis, slaugę, keičiančią pampersą,- ir rėksit užkimusiu balsu - PASAKYKIT MANO DUKRAI, KAD MANE APLANKYTŲ, nors ta dukra išėjo prieš valandą.

Vakarietiškos vertybės nesikeikiant.















Skaityti komentarus