°C
   2020 06 05 Penktadienis

   Kauno klinikinės ligoninės medikų testai dėl koronaviruso – neigiami

   Nuotrauka: Lsveikata nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2020-03-29 09:00:00

   Kauno klinikinės ligoninės Infekcinių ligų klinikos medikų testų dėl koronaviruso rezultatai – neigiami, šeštadienį pranešė ligoninė.

   „Mes labai laukėme, kuomet prasidės medicinos darbuotojų testavimas dėl COVID-19 infekcijos. Aš labai džiaugiuosi, kad viso Infekcinių ligų klinikos kolektyvo, 50 asmenų, tyrimai yra neigiami. Tai akivaizdus įrodymas, kad mūsų kolektyvas dirba su saugiomis priemonėmis ir saugiomis sąlygomis“, – pranešime sako Kauno klinikinės ligoninės infektologė prof. Auksė Mickienė.

   Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga penktadienio vakarą nušalino Kauno klinikinės ligoninės vadovą Albiną Naudžiūną, socialiniame tinkle paskelbus nuotraukas su maišeliais, kuriuose supakuoti panaudoti vienkartiniai ligoninės medikų kostiumai.

   Ligoninė teigia, jog šie kostiumai nebuvo naudojami pakartotinai ir rinkti žvelgiant į ateitį, kai medicinos įstaigos gali susidurti su dideliu apsaugos priemonių stygiumi, o šiuo metu priemonių medikams netrūksta.

   Šiuo metu dėl COVID-19 namuose gydosi viena Kauno klinikinės ligoninės slaugytoja, kuriai liga kovo 26 dieną diagnozuota turint nedarbingumo pažymėjimą.

   Pirminiais duomenimis, ji užsikrėtė ne ligoninėje, o nuo savo sergančio sutuoktinio, kuris yra tolimųjų reisų vairuotojas.

   Lietuvoje koronavirusu yra užsikrėtę apie 30 ligoninių darbuotojų, apie pusė jų – Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.

   Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

   Skaityti komentarus