°C
   2020 09 27 Sekmadienis

   Nepastebimi Visatos ženklai

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-10-17 15:00:00

   Gyvenime būna situacijų, kai mums norisi gauti ženklą ar užuominą, kurie patartų, kaip elgtis, kuriuo keliu pasukti, ką rinktis. Mūsų protas ieško į ką įsikibti, todėl egzistuoja daugybė prietarų, gerų ir blogų ženklų aiškinimų, patarimų.

   Mes sugalvojame ar pasirenkame, kas galėtų padėti labiau savim ir savo pasirinkimais pasitikėti. Tai dažniausiai mūsų subjektyvūs suvokimai, ir kartais tikrai lengviau gyventi kažkuo tikint. Tačiau yra ženklų, kurie tikrai gali padėti pažvelgti į situaciją iš kitos pusės ir pasiūlyti sprendimą. Mes galime jų nepastebėti ar net suvokti kaip problemą.

   Štai šie ženklai:

   Pasikartojančios situacijos

   Jos gali būti tiek teigiamos, tiek neigiamos. Jei kartojasi negatyvi situacija  — tai ženklas, kad ne iki galo išmokta pamoka ir Visata dar kartą siunčia galimybę ją suprasti.
   Gali būti, kad situacija vis pasikartos, kol suprasite jos pamoką ir ją išmoksite. 

   Teigiamos situacijos — tai galimybės, iš kurių galime gauti dar daugiau naudos. Svarbu jomis pasinaudoti. 

   Ligos

   Įvairiais negalavimais, ligomis kūnas ir siela gali kalbėti su mumis. Tokiu būdu mes kviečiami atkreipti dėmesį į savo mitybą, gyvenimo būdą, net mintis ir emocijas.

   Įsiklausykite į savo kūną. Svarbu gyventi harmonijoje su juo, o ne nuolat išnaudojant. Taip nutinka, kai dirbate neskaičiuodami jėgų ir valandų, aukojate miego valandas, netinkamai maitinatės, nesiilsite, o į gydytoją kreipiatės tik tuomet, kai situacija jau tampa kritinė. 

   Dažnai ligos taip pat yra dvasinio nesutarimo su savimi ženklas. Ligos nuo nervinės įtampos ir streso, psichosomatiniais negalavimai  — ženklas, kad mes negyvename taip, kaip galėtume, renkamės ne savo kelią.

   Pagalvokite: jei kas mėnesį kartojasi peršalimai, po darbo dienos dažnai skauda galvą ar pakyla temperatūra, gal esate ne savo vietoje ir metas kažką keisti?

   Pasikartojantys skaičiai

   Jei jums į akis krenta vis tie patys skaičiai ar jų deriniai, greičiausiai Visata nori kažką pasakyti. Šiuos skaičius galite pamatyti ant laikrodžio, gatvės skelbimuose - akys nuolat juos užfiksuoja. Yra daugybė interpretacijų, ką tie skaičiai gali reikšti.

   Pavyzdžiui, pasikartojantis „1“ gali būti suprantamas kaip ženklas, kad reikia įsiklausyti į save, arba kaip raginimas veikti. „2“ gali simbolizuoti greitus gyvenimo pokyčius ir kliūtis pakeliui, o „3“ gali reikšti artimųjų palaikymą, tuo pačiu nuraminimą, kad viskas įvyks geriausiu būdu

   Kai matote pasikartojančius skaičius, turite užduoti sau klausimus - ar šiuo metu jūsų gyvenimas jums patinka? Jei ne, ką galėtumėte pakeisti? Jei taip, ką galėtumėte padaryti, kad būtų dar geriau?

   Lūžtantys daiktai, gendanti technika, perdegančios lemputės

   Viskas krinta iš rankų, lūžta, pasimeta daiktai? Greičiausiai tai ženklas, kad savo gyvenime kuriate negatyvą — apkalbate kitus, konfliktuojate, kaltinate aplinkinius, skundžiatės.

   Visam tam nepastebimai išeikvojate labai daug jėgų, tuo pačiu kaupiasi neigiama energija. Verta persvarstyti savo požiūrį į gyvenimą ir pradėti stebėti savo minti.

   Išsipildantys norai

   Būna, kad vos spėjote apie kažką pagalvoti ir tuoj atsiranda galimybė tai realizuoti. Dalykiniai susitikimai ir bendravimas su aplinkiniais vyksta sklandžiai, produktyviai, viskas, ko reikia, vyksta laiku, be trukdžių.

   Tai puikus ženklas, rodantis, kad einate teisingu keliu, pasiekėte harmoniją ir reikiamą energijos lygį.

   Įsidėmėkite šią būseną ir saugokite ją. Tokiu metu jūs viską darote teisingai ir gyvenate savo tikrą gyvenimą.

   Visi minėti ženklai gali nurodyti, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį savo gyvenime. Klausykite kūno fizinių pojūčių, stebėkite emocijas, kurios dažnai būna nesuprantamos, trikdo, reaguokite į tai, kas vyksta aplinkiniame pasaulyje. 

   Skaityti komentarus