°C
   2024 07 22 Pirmadienis

   Lolita Verdi: Prognozė 2023 metams

   Nuotrauka: Asmeninio albumo nuotr.

   Autorius: Vedų astrologė Lolita Verdi
   2023-01-02 09:00:00

   2023 metais įvyks 3 labai svarbūs įvykiai. Saturnas, Jupiteris, Rahu ir Ketu keičia ženklus. Kiekviena iš šių planetų turės įtakos pasaulinėms tendencijoms.

   Saturnas sausio 18 d. pereis į savo Vandenio ženklą. Vandenis – išradimų, naujovių, naujausių technologijų ženklas. Taip pat asketiškumo, todėl artimiausius 2,5 metų bus teisinga gyventi kukliai ir asketiškai. Jei to nepavyktu padaryti savarankiškai, tai išorinės aplinkybės ragins ir pastūmės per krizes ir apribojimus. Tie, kurie patys pasirenka šį kelią Saturnui būnant Vandenio ženkle, išvengs streso būsenos, kuri visada būna, kai lūkesčiai neatitinka tikrovės. Dėka to įvyks dvasinis augimas. Vandenio ženklas siejasi su vienatvės troškimu, neprisirišimu prie materijos, dvasingumu. Saturnas, būdamas Vandenio ženkle, tikrins ar išvystėme savyje tokias savybes.

   Per artimiausius 2,5 metų gali padidėti susidomėjimas ezoterika, mistika. Gali Įvykti revoliucija religijos sferoje. Turi būti padaryta daug naujų atradimų ir išradimų todėl, kad Vandenio ženklas asocijuojasi su naujovėmis, tačiau Jupiteriui esant jungtyje su Rahu iki lapkričio mėnesio, klestės sektos ir įvairūs pseudo mokytojai. Kadangi Jupiteris yra žinios, Rahu yra iliuzija ir apgaulė. Kol Saturnas yra Vandenio ženkle, didelė naujų atradimų tikimybė kosmoso, branduolinės fizikos srityje. Galimas visiškas kai kurių šalių perėjimas prie elektroninių valiutų.
   Saturnui sausio viduryje persikėlus į Vandenio ženklą, apribojimų tema, kuri buvo aktyvi paskutinius 2,5 metų atrodo, visiškai nutolsta ir išnyksta, tačiau tuo metu, kai Saturnas bus retrogradinis (birželio 17–lapkričio 4 d.), šios temos gali vėl iškilt, nors ir ne tokio griežto formato nei anksčiau.

   Ketu ir toliau yra Svarstyklių ženkle iki lapkričio. Tai politikos, santykių, darbo ženklas. Primenu, kad Ketu į Svarstykles perėjo 2022 metų kovą. Ketu ir toliau keis senus politinius režimus ir kurs naujus. Pakeitimai įvyks anksčiau sukurtose sąjungose. Sąjungų nariai sieks nepriklausomybės (Rahu Avine) ir dėl to sąjungos gali iširti arba transformuotis. Balandžio 22 dieną Jupiteris iš Žuvų ženklo pereis į Avino ženklą ir susijungs su Rahu. Ši jungtis tęsis tol, kol Rahu nepaliks Avino ženklo t.y. iki lapkričio 30 d. Jupiteris yra įstatymas, Rahu yra neteisėtumas. Šiuo metu labai tikėtini mitingai, pilietiniai karai, revoliucijos, vyriausybių pasikeitimai įvairiose šalyse. Saturnas susidurs su Jupiterio ir Rahu jungtimis, todėl šios revoliucijos gali būti ilgos ir žiaurios.
   Kol Rahu bus Bharani nakšatroje (žvaigždyne) (2022-06-14 – 2023-02-20), netradicinių mažumų temos bus aktyviai diskutuojamos žiniasklaidoje ir politikoje. Netradicinė orientacija yra Rahu planetos pasireiškimas. O Bharani nakšatra yra susijusi su joni, naujo gimimo tema. Bharani dažnai vadinamas „ribojimo žvaigžde“, o pats pavadinimas jau atspindi šios žvaigždės prigimtį – žmogaus įsitraukimą į pasaulietiškus troškimus ir iliuzijas. Ši nakšatra sujungia dvi planetas Venerą ir Marsą, todėl suteikia stiprų lytinį potraukį. Rahu Avine Bharani nakšatroje iki vasario 20 dienos vis dar yra labai agresyvus, todėl karinė tema bus aktyvi. Bharani žvaigždė asocijuojasi su kova, paslėptomis įtakomis.
   Po vasario 20 dienos Rahu pereis į Ašvini nakšatra, galėsime iškvėpti. Kovos ir karinės tendencijos susilpnės. Rahu Ashvinyje padidins susidomėjimą gydymu, medicina, gali būti atskleisti kai kurie su praėjusia epidemija susiję dalykai. Todėl kad žvaigždė Ashvini asocijuojasi su medicina, o Rahu yra tas, kuris mėgsta viską žinoti. Susidomėjimas astrologija per tą laiką augs. Ashvini nakšatra yra susijusi ir su astrologija.

   Lietuva turi 2 planetas Saulę ir Merkurijų Vandenyje. Kai Saturnas pereina į Vandenį, žmonės gali nustoti priimti valdžios autoritetą, tai suteikia Saturno ir Saulės ryšį. Saulė, galios ir valdžios planeta yra Vandenio ženkle nepalankioje padėtyje, o Saturnas liaudės planeta, kaip tik jaučiasi gerai. Merkurijus kartu su Saturnu gali apriboti verslo plėtrą, sumažinti pardavimus, tačiau šis ryšys gali duoti ir gerų rezultatų, tuo atveju jeigu verslas ieškos naujų netradicinių požiūrių, vykdys reformas, mažins kaštus, diegs naujoves.

   Skaityti komentarus