°C
   2024 05 24 Penktadienis

   Kur kiekvienam zodiako ženklui geriausia keliauti?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-06-02 18:00:00

   Puikiai žinomas faktas, kad kelionės praplečia akiratį. Tai padeda atsipalaiduoti, pailsėti, palikti už nugaros stresą, rūpesčius. O vasarą pats tinkamiausias laikas atostogoms. Tad jeigu kaip tik šiuo metu svarstote, kur praleisti atostogas, mes ateiname jums į pagalbą. Sužinosite, kokia tinkamiausia kelionės kryptis kiekvienam zodiako ženklui.

   Avinas

   Drąsūs ir energingi Avino zodiako ženklo atstovai mėgsta nuotykius. Indija yra kontrastinga šalis, puikiai tinkanti pažinimo siekiantiems Avinams. Tai greitai auganti šalis, tačiau turinti gilias kultūrines tradicijas, įdomią istoriją. Indijoje yra pakankamai kultūrinių pramogų, kurios patenkins net aktyviausių keleivių poreikius. Tad Indija – valstybė, kurioje apsilankę parsivešite daugybę atsiminimų, patobulėsite dvasiškai. Būtent to ir reikia Avinams.

   Jautis

   Nors Jaučiai laikomi labai praktiškais, žemiškais, tačiau mėgsta prabangą. Fidžis yra puiki atostogų vieta šio zodiako ženklo atstovams. Ši sala yra prabangi, patogi, bet kartu joje yra daug ką pamatyti bei patirti. Čia galėsite mėgautis prabangiu poilsiu be jokių rūpesčių, t.y. skinti savo sunkaus darbo vaisius.   Dvyniai

   Plepūs, draugiški Dvyniai mėgsta bendrauti ir būti dėmesio centre. Gruzija, garsėjanti draugiškais žmonėmis bei nepakartojama dvasia, yra tinkamiausia šalis po Dvynių ženklu gimusiems žmonėms. Užmegzkite pokalbį su vietos gyventojais ir tikriausiai jau netrukus būsite pakviesti į svečius, mėgausitės jų maistu ir gėrimais. Gruzija apjungia įvairias Rytų Europos kultūras, todėl tai yra unikali valstybė. Dvyniams patiks draugiški Gruzijos žmonės ir nuotykių dvasia.   Vėžys

   Vėžiai yra empatiški, patikimi bei sąžiningi. Tobula šalis atostogoms Vėžiams yra Kanada, nes čia jie galės atgauti jėgas, sutiks draugiškų žmonių. Šio zodiako ženklo atstovams reikėtų apsilankyti kultūros židiniuose, tokiuose kaip Torontas, Vankuveris ir Monrealis, kur jų laukia puikus maistas ir malonios patirtys. Tiesą sakant, Kanada nėra romantika alsuojanti šalis (kurias dažniausiai renkasi įsimylėjėliai, jaunavedžiai), tačiau ji garsėja užburiančiu kraštovaizdžiu. Trumpai tariant, Kanadoje mėgausitės skaniu, kokybišku maistu, gamtos vaizdais. Būtent tai svarbiausia Vėžiams.

   Liūtas

   Liūtai siekia pagarbos, pripažinimo ir prabangos. Austrijos sostinėViena – puiki atostogų kryptis po Liūto ženklu gimusiems žmonėms. Viena asocijuojasi su pompastika (Vienos pokyliai, klasikinės operos), garsėja savo muziejais ir kt. Įspūdinga šio miesto architektūra privers kiekvieną čia apsilankiusį žmogų bent dienai pasijusti įžymybe.

   Mergelė

   Ramios, tylios bei kūrybingos Mergelės mėgsta stebėti, klausyti, kas vyksta aplinkui. Joms itin svarbus vidinis gyvenimas, dvasiniai dalykai. Būtų sunku surasti geresnę vietą atostogoms negu vienas iš seniausių Egipto miestų Kairas Čia yra tiek daug ką pamatyti, patirti bei išmokti. Senoviniai paminklai, istoriniai pastatai, maisto įvairovė ir įdomūs žmonės – visa tai patiks Mergelėms.

   Svarstyklės

   Jos ieško balanso ir harmonijos, todėl pabėgti į laukinę Kinijos gamtą – nuotykis kaip tik Svarstyklėms. Po šiuo zodiako ženklu gimę žmonės gali rasti ramybę budistų šventyklose, atgauti pusiausvyrą gražiuose  nacionaliniuose parkuose. Augantis ekoturizmas leis aplankyti mažai civilizacijos paliestas vietas ir taip siekti Svarstyklėms reikalingos harmonijos ir balanso.

   Skorpionas

   Tikslūs, mąslūs, sugebantys greitai pasiekti norimus tikslus Skorpionai neturi laiko nesąžiningumui ar žaidimams. Gražioji Argentina – tai, ko reikia išoriniu bei vidiniu gyvenimu besimėgaujantiems Skorpionams. Argentina yra tinkama šalis pabūti vienam, bet nesijausti vienišam. Graži, natūrali gamta, Europos, Amerikos ir vietinių kultūrų mišinys leis šio zodiako ženklo atstovams smagiai leisti laiką.

   Šaulys

   Šauliai labai mėgsta keliauti. Jiems patinka klaidžioti po nematytas vietas, o Jordanijos dykumos ir griuvėsiai tai užtikrina. Jordanija pasotins nuotykių ištroškusią Šaulių dvasią. Triukšmingi turgūs, neįprasto maisto prekystaliai labai patiks įdomių patirčių ieškantiems Šauliams. Romėnų griuvėsiai, senovinio Petros miesto istorija leisti pasijusti kaip Indianai Jones.

   Ožiaragis

   Šio zodiako ženklo žmonės mėgsta pasiekti, pamatyti vis ką nors naujo. Jiems geriausia kelionės kryptis – Brazilija. Šioje šalyje yra tiek daug ką pamatyti: įspūdingos Amazonės džiunglės, Iguassu kriokliai ir kt. Ožiaragiams ypač tinka San Paulo miestas, kur jie turės galimybę savanoriauti padedant išsaugoti nykstančias augalų ir gyvūnų rūšis bei kitose srityse. Brazilija – dinamiška šalis, kurioje Ožiaragiai turės galimybę įgyvendinti savo asmeninius bei profesinius tikslus.

   Vandenis

   Vandeniai sugeba susirasti draugų visur, kur tik beeitų. Bendravimas yra jų stiprioji pusė, bet šie žmonės taip pat kartais trokšta vienatvės. Airija – šalis, kurioje sutiksite daug draugiškų žmonių, padėsiančių jums pažinti savo kultūrą. Čia žmonės yra draugiški, paslaugūs, bet neįkyrūs. Tad Airijoje puikiai suderinsite bendravimo bei buvimo vienumoje poreikį.

   Žuvys

   Empatiškos, rūpestingos ir kūrybingos Žuvys yra pats paslaptingiausias iš visų zodiako ženklų. Geriausiai jų prigimtį atspindinti šalis – Indonezija. Daugybė salų, kultūrų, kalbų ir papročių Indonezijoje bus puikus  kuras užkurti Žuvų vidinę ugnį. Be to, po šiuo zodiako ženklu gimę žmonės nemėgsta per daug išeiti iš savo komforto zonos, todėl gali rinktis kelionių paketus, užtikrinančius patogų poilsį.

   Skaityti komentarus