°C
   2024 05 24 Penktadienis

   Kokia draugė esate pagal zodiako ženklą?

   Nuotrauka: Clipart nuotr.

   2018-04-15 15:00:00
   Zodiako ženklas dažnai atspindi mūsų asmenybę. Jis taip pat gali padėti atskleisti, kokia esate draugė ir su kokių zodiako ženklų atstovais geriausiai sutariate. Turbūt jau žinote, kokiomis savybėmis pasižymi Jūsų zodiako ženklas, kaip jis apibūdinamas astrologiškai, tačiau galbūt nežinote, kaip Jus mato aplinkiniai žmonės.

   Šiame straipsnyje atskleisime, kokios draugės yra kiekvieno zodiako ženklo atstovės ir kas labiausiai tinka būti jų draugais (-ėmis).

    

   Avinas (Kovo 21 – Balandžio 20)

   Avino draugų būrys: Liūtas, Šaulys, Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis.

   Avinas yra drąsus, ryškus ir įdomus žmogus. Į draugų  kompaniją jis įneša smagių nuotykių, spinduliuoja gerą, užkrečiančią energiją. Tačiau šio ženklo atstovės dažnai nori būti savimi ir atsisako nepatinkančių draugų pasiūlymų, pavyzdžiui, eiti linksmintis ir kt.

    

   Jautis (Balandžio 21 – Gegužės 21)

   Jaučio draugai: Mergelė, Ožiaragis, Vėžys, Skorpionas, Žuvys.

   Jautukė yra pati patikimiausia draugė  iš visų zodiako ženklų. Ji atskubės į pagalbą, kai tik prireiks, nesvarbu, kuriuo paros metu. Jaučio ženklo atstovė yra labai patikima ir lojali draugė visais gyvenimo atvejais. Ji bus šalia ir kai džiaugsitės, ir kai liūdėsite.

       Dvyniai (Gegužės 22  – Birželio 21)

   Dvynių draugų kompanija: Svarstyklės, Vandenis, Avinas, Liūtas, Šaulys.

   Dvyniai yra socialiausia draugė grupėje. Ji pradeda visus įdomius pokalbius ir yra linkusi turėti didelį draugų ratą. Šio ženklo atstovė – vakarėlių siela, kuri sugeba suburti draugus, suorganizuoti linksmą vakarėlį namuose ar naktiniame klube.

    

   Vėžys (Birželio 22 – Liepos 22)

   Vėžio draugų ratas: Skorpionas, Žuvys, Jautis, Mergelė, Ožiaragis.

   Vėžiukės yra pačios nuoširdžiausios draugės, kokias tik galima įsivaizduoti. Jos spinduliuoja gerą energiją, jaukumą. Niekada nepamiršta draugių gimtadienių, net per atstumą jaučia jų nuotaikas. Visi nori būti draugais su Vėžiu.

       Liūtas (Liepos 23 – Rugpjūčio 22)

   Liūto draugų kompanija: Šaulys, Avinas, Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis.

   Liūtas yra laimingiausias draugas iš visų zodiako ženklų. Net kai atsitinka kažkas blogo, jie suranda būdą pažvelgti į šviesiąją pusę. Kai Liūtukė yra geros nuotaikos, ji padeda savo draugams pamatyti ryškesnę kiekvieno gyvenimo įvykio, kiekvienos kasdienės smulkmenos pusę. Buvimas šalia Liūto panašus į gulėjimą paplūdimyje pirmąją vasaros dieną – šimtaprocentinė palaima.

    

   Mergelė (Rugpjūčio 23 – Rugsėjo 23)

   Mergelės draugų būrys: Ožiaragis, Vėžys, Skorpionas, Žuvys, Jautis.

   Mergelė paprastai yra rami bei savarankiška. Ji nori turėti kuo mažiau draugų ir nėra linkusi būti kompanijos siela. Tačiau kai šio zodiako ženklo atstovė yra su savo draugais, ji labiau atsipalaiduoja ir tampa draugiška, mokančia bendrauti ir net ekscentriška. Tik jai reikia duoti šiek tiek laiko atsiverti.

    

   Svarstyklės (Rugsėjo 24 – Spalio 23)

   Svarstyklių draugų ratas: Vandenis, Šaulys, Avinas, Dvyniai, Liūtas.

   Svarstyklės gali būti nuostabi draugė. Ji yra sociali, mėgstanti nuotykius ir stilinga tuo pačiu metu.  Šio zodiako ženklo atstovė linkusi būti  draugų grupės lydere, tačiau ne todėl, kad  yra valdinga, bet dėl to, kad draugai žavisi jos sugebėjimu vadovauti ir duoti puikių patarimų. Svarstyklės – geriausios draugės, nes jos yra tokios daugialypės.

    

   Skorpionas (Spalio 24 – Lapkričio 22)

   Skorpiono draugai: Žuvys, Ožiaragis, Vėžys, Mergelė, Jautis.

   Skorpionas, būdamas vienu iš labiausiai patikimų ženklų, yra draugas, kuriam galite patikėti savo paslaptis. Drąsiai išliekite širdį po šiuo zodiako ženklu gimusiai draugei.  Ji tikrai kantriai jus išklausys, neteis ir neskleis apkalbų.  Skorpionui draugai yra prioritetas, todėl tokia draugė visada ras laiko padės, kai iškils problemų.

    

   Šaulys (Lapkričio 23 – Gruodžio 21)

   Šaulio draugų būrys: Svarstyklės, Vandenis, Avinas, Dvyniai, Liūtas.

   Šauliai – vieni iš geriausių draugų. Jie ne tik siekia nuotykių, išbando vis naujus dalykus, bet ir yra neabejotinai juokingi. Po Šaulio ženklu gimusi mergina yra draugų kompanijos komikė, geros nuotaikos garantas. Kiekvienas, kuris mėgsta ekspromtu leistis į nuotykius, norėtų būti draugais su Šauliu.

    

   Ožiaragis (Gruodžio 22 – Sausio 20)

   Ožiaragio draugai: Žuvys, Skorpionas, Vėžys, Mergelė, Jautis.

   Ožiaragiai yra didieji planuotojai – jie planuoja viską: žygius, vakarėlius, atostogas ir pan. Taip yra todėl, kad šio ženklo atstovės – vienos iš labiausiai organizuotų ir į valdymą orientuotų merginų. Nors jos dažniausiai nebūna grupės lyderės, tačiau pasyviomis Ožiaragių tikrai nepavadinsi.

    

   Vandenis (Sausio 21 – Vasario 19)

   Vandenio draugų kompanija: Šaulys, Svarstyklės, Avinas, Dvyniai, Liūtas.

   Vandenio ženklo atstovė yra tokia draugė, pas kurią eisite, kai reikės rasti greitą bei lengvą būdą išspręsti tam tikrą problemą. Nors Vandenė renkasi likti nuošalyje nuo dramų ir problemų, tačiau ji žino, kada jos draugai su tuo kovoja. Ji darys viską, kad padėtų, net jei tai reiškia tiesiog būti pečiu, į kurį galima atsiremti.

    

   Žuvys (Vasario 20 – Kovo 20)

   Žuvų draugai: Ožiaragis, Skorpionas, Vėžys, Mergelė, Jautis.

   Žuvys gali būti įvardijamos kaip „mamų draugės“, nes jos yra brandžios, gerai išauklėtos, gailestingiausios iš visų zodiako ženklų. Jeigu Žuvų draugas (-ė) serga ar tiesiog prastai jaučiasi, jos padarys viską, kas nuo jų priklauso, kad jaustumėtės geriau, net jei viskas, ko reikia, yra su kuo nors pasikalbėti.

   Skaityti komentarus