°C
   2020 07 14 Antradienis

   Kviečia jubiliejinė, 50-oji, „Grok, Jurgeli“ šventė!

   Nuotrauka: Organizatoriaus nuotr.

   Autorius: Renginio organizatoriai
   2019-10-09 15:00:00

   Ar prisimeni, kada paskutinį kartą buvai kupinas gyvenimo džiaugsmo ir jauteisi gražios, įtraukiančios bendruomenės dalimi? Šie jausmai užplūsta dainingoje ir šiltoje „Grok, Jurgeli“ šventėje! Renginyje, kurį vaikystėje stebėjai televizoriaus ekrane su tėvais, o jo kapelų klausydama braukdavo ašarą ir niūniuodavo močiutė. Ši šilta, vaikystę menanti, tūkstančius liaudiškos muzikos mylėtojų kiekvienus metus suburianti šventė gyvuoja jau pusę amžiaus!

   Lapkričio 9 d. jubiliejinė 50 – toji „Grok, Jurgeli“ šventė kviečia visus savo gerbėjus smagiai pažymėti neeilinę sukaktį kartu su geriausiomis kapelomis iš visos Lietuvos!

   Visų atvykusiųjų laukia puikus vakaras. Skambios dainos, smagūs šokiai ir šmaikštūs pokštai nepaliks abejingų. Kiekvienas atvykęs į šventę pats galės pasijusti svarbia jos dalimi: kartu su kapelomis padainuoti, pašokti ir į namus lauktuvių gerą nuotaiką parsivežti!

   Šiais metais šventėje dalyvaus ne tik liaudiškos muzikos kolektyvai – regioninių varžytuvių nugalėtojai, bet ir gausus būrys svečių, padovanosiančių publikai puokštę puikių kūrinių! Sutikite – jubiliejus būna ne kasmet ir jį pažymėti dera taip, kad geri prisiminimai liktų ilgam!

   Pristatome pagrindinius jubiliejinio „Grok, Jurgeli“ dalyvius. Tai  daugelio konkursų laureatės liaudiškos muzikos kapelos  „Pivašiūnai“ ir  „Vingis“ iš Vilkaviškio, vaikų ir jaunimo kapela „Smilgenė“ iš Smilgių, Metelių parapijos kapela „Metelys“, „Subata“ iš Rietavo,  „Ratasai“ iš Panevėžio, vaikų liaudiškos muzikos anksamblis „Tarškutis“ iš Alytaus, jungtinė tautinio ansamblio „Nemunas“ ir „Ūkininko“ kapela iš Kauno. Ypatingi šventės svečiai – kapelos „Sadūnai“ iš Dusetų ir „Gegužio žiedai“ iš Kalvarijos,Visi Lietuvos kampeliai dainavo, šoko ir jau gerokai iš anksto ruošėsi šiai jubiliejinei šventei!

   Renginį ves ir visus smagiai linksmins (net didžiausiam niūruoliui nepavyks be šypsenos likti!) Gintaras Vidmantas ir Birutė Prekevičiūtė – Meškauskienė.

   Dėmesio: bilietus perkančių spalio 7 – 13 dienomis laukia ypatinga 30 proc. išankstinio pardavimo nuolaida visiems bilietams.

   Bilietus galite įsigyti visoje šalyje prekybos centruose (MAXIMA, RIMI) informacijos skyriuose ir VAGA knygynuose bei internetu bilietai.lt portale.

   Suskubkite įsigyti savo leidimą į geros nuotaikos šventę. Ir draugą, bičiulį, artimą žmogų drauge pasikvieskite. Sutikite, dalyvavimas tokioje neeilinėje šventėje niūrų ir darganotą lapkritį tiesiog būtinas ne tik jūsų nuotaikai, bet ir sveikatai (tai rekomenduotų ir jūsų gydytojas ar vaistininkas!)

   Skaityti komentarus