°C
   2024 04 25 Ketvirtadienis

   Vidinė ramybė ir supanti realybė

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2023-07-11 13:00:00

   Kai esate ramus, į išorinį pasaulį skleidžiate ramybės ir saugumo vibracijas. Ir atvirkščiai, jei esate įsitempę ir susierzinę, pasąmoningai siunčiate išoriniam pasauliui signalą, kad viskas blogai ir yra ko bijoti. Ir visi aplinkiniai nesąmoningai reaguoja į jūsų žinią. Jie arba priima jūsų baimę ir ją sustiprina, arba nusisuka nuo jūsų, todėl jaučiatės apleisti. Vidinė įtampa atskiria jus nuo Dieviškumo, o problemos atrodo neišsprendžiamos.

   Kai atrandate gilų ramybės šaltinį savyje, įtampa pamažu ima mažėti, o baimės išnyksta. Jūs vėl tampate atviri Šviesai ir visų problemų sprendimai ateina pas jus. Atsiveria visos durys ir gyvenimas teka savaime. Ramios taikios būsenos esate tarsi neįveikiama uola. Niekas negali jums pakenkti ar jūsų supykdyti. Jus supantys žmonės tai žino ir net nebando su jumis konfliktuoti.

   Kiekviena gyvenimo akimirka suteikia mums galimybę dvasiškai tobulėti. Taip yra todėl, kad mes nuolat mąstome, o kiekviena mintis arba kelia, arba mažina mūsų vibracijų dažnį. Išmintingas žmogus stebi savo mintis, nes jos sukuria aplink jį tam tikrą aurą. Jei nerimaujate, bet kurią akimirką galite sustoti, susitelkti į ramias mintis ir rasti teigiamą sudėtingos situacijos sprendimą. Įsivaizduokite kokią nors tylią ramią vietą. Jūsų protas nežino, kad ši vieta tėra jūsų vaizduotės vaisius. Jis tiki, kad viskas gerai, ir siunčia atitinkamą signalą jūsų kūnui.

   Žodžiai sukuria vaizdus. Kiekvienas mūsų ištartas žodis reiškia tam tikrą formą - iškaltą kubą, žadintuvą, auksinį apsiaustą ar rožę. Žodžiai atšaldo, skaudina, gąsdina arba stiprina, gydo ir ramina. Pradėkite stebėti vaizdinius, kuriuos siunčiate aplinkiniams, nes šie vaizdiniai visuomet bumerangu grįžta jums. Jie atsispindi jūsų auroje ir pritraukia panašius į save, nes žmonės nesąmoningai į juos reaguoja.

   Tyla yra rimta dvasinė praktika. Ir, žinoma, veiksmai skamba daug garsiau nei žodžiai. Pakilę Mokytojai daro tai, ką norėtų, kad su jais būtų daroma. Štai kodėl jie puoselėja gerumą, rūpestingumą, dosnumą, atjautą, drąsą ir kitas dorybes. Žmonės dažnai kalba nesąmones. Jie spėlioja, kalba apie karą, ligas ir neapykantą. Deja, daugeliui žmonių nuobodu kalbėti bet kokiomis kitomis temomis.

   Jei norite rasti vidinę ramybę, laiminkite savo priešus. Visi esame viena, visi esame Kūrėjo dalys. Mūsų priešai yra geriausi mokytojai. Kai nustosime kaltinti kitus ir palaiminsime juos, mūsų šviesa spindės ryškiau, o vidinės ramybės būsena gilės. Norėdami pasiekti dvasios ramybę, turime prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Negalėsime išlaikyti dvasios ramybės, jei leisime, kad kiti mus skaudintų ar pykdytų, keltų nusivylimą ar provokuotų pavydą. Jei kaltiname kitus, kad jie savo veiksmais mus skaudina, arba kaltiname juos dėl savo jausmų, tampame aukomis. Atminkite, kad aukos gyvena tik trečiajame išmatavime.

   Skaityti komentarus