°C
   2024 04 25 Ketvirtadienis

   Trys sąmonės lygmenys - trys skirtingi gyvenimo lygmenys

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2023-06-15 13:00:00

   Visi dvasiškai išsivystę žmonės žino, kad jei norite pakeisti savo gyvenimą, turite pakeisti save ir savo mąstymą, o gyvenimo pokyčius lemia sąmonės pokyčiai.

   Egzistuoja trys pagrindiniai sąmonės lygmenys, kurie yra stulbinamai skirtingi ir kiekvienas iš jų lemia žmogaus gyvenimo kokybę.

   Pirmasis sąmonės lygmuo yra AUKA

   Deja, yra daug žmonių, kurių sąmonės lygis yra "auka". Šio sąmonės lygio žmonės gyvena remdamiesi išlikimo instinktu ir baime dėl savo gyvybės.

   Dažnai galite išgirsti juos skundžiantis savo viršininku, valstybe, apskritai gyvenimu, suvokiant save kaip aplinkybių auką.

   Jie tiki, kad viskas mūsų gyvenime nulemta iš anksto, ir netiki, kad ką nors galima pakeisti. Žmonėms, turintiems aukos sąmonę, labai svarbu patogumas, vengimas rizikuoti ir garantijos, todėl jie dažniausiai renkasi valstybinius darbus, kad turėtų pastovų atlyginimą ir pensiją.

   Bet kokius gyvenimo pokyčius jie suvokia kaip pavojų, o ne kaip galimybę pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

   Jų įsitikinimu, dėl visko gyvenime reikia kovoti, todėl jie kovoja su savimi ir su gyvenimu. Visos jų gyvenimo sritys - karjera, santykiai, gerovė, sveikata - yra įtemptos, nes jie jaučiasi aplinkybių aukomis, o ne savo gyvenimo šeimininkais.

   Antrasis sąmonės lygis ŠEIMININKAS

   Žmonėms, kurių sąmonės lygis "šeimininkas", nėra nieko neįmanomo, jie tiki savimi ir savo sėkme gyvenime.

   Jie žino, kad gyvenimas - tai galimybių jūra, kuria jie gali pasinaudoti ir gauti reikiamos naudos.

   Šeimininko sąmonę turintys žmonės linkę priimti sprendimus, veikti ir siekti savo tikslų. Jie jaučiasi esantys savo gyvenimo šeimininkai; susidūrę su problemomis, jie ieško būdų, kaip jas išspręsti, o ne kenčia, verkšlendami: "Kodėl man taip atsitiko?".

   Paprastai tokie žmonės turi savo verslą arba dirba savarankiškai, o žmonės, turintys "aukos" sąmonę, įsidarbina pas juos.

   Norint iš "aukos" sąmonės pereiti į "šeimininko", reikia pakeisti savo mąstymo ir gyvenimo paradigmą, ir tik taip galima pagerinti gyvenimo kokybę.

   Trečiasis sąmonės lygis KŪRĖJAS

   Tai aukštas sąmonės lygis. Šį lygį pasiekę žmonės yra įsitikinę, kad gyvenime turi viską, ko jiems reikia.

   Išskirtinis jų mąstymo bruožas yra tas, kad jie neturi išankstinių nusistatymų, neigiamų įsitikinimų, o jei jie ir atsiranda, greitai juos atpažįsta ir transformuoja.

   Dėl tokio mąstymo jų gyvenimas kupinas gausos, jie gauna tai, ko nori, taip greitai, kaip tik suvokia, ko jiems reikia ir kodėl.

   Jie supranta, kad tam, jog kažkas pasikeistų jų likime, jie turi pakeisti tą "kažką" savyje - tik taip jie gali pritraukti į savo gyvenimą tas ar kitas palaimas.

   Kūrėjai gyvenimo problemas suvokia kaip būdą pagerinti save ir savo gyvenimą, kuris yra neatsiejamas nuo bet kokios problemos.

   Toks mąstymo būdas padeda jiems judėti per gyvenimą ir pasiekti viską, ko nori, vidiniu darbu, o ne išoriniais veiksmais ir kova su tikrove.

   Paprastai žmonės, kurių sąmonės lygis "kūrėjas", turi daugiau gėrybių, nei jiems reikia.

   Todėl jie visada turi kuo pasidalyti - ryšiais, pinigais, gerumu ar meile.

   Kaip mąstote, taip gyvenate. Jei norite pagerinti savo gyvenimo kokybę, jums nereikia imtis išorinių veiksmų, kovoti už savo gyvenimą ar jį atsikovoti, niekas jo iš jūsų neatims.

   Pirmiausia susitvarkykite savo galvą, savo pažiūras, įsitikinimus ir pageidavimus.

   Peržiūrėkite savo gyvenimo paradigmą, tai, ką galvojate apie save, apie žmones ir apskritai apie gyvenimą.

   Galbūt teigiate, kad jūsų gyvenimo kokybė yra "šeimininko", bet mąstote kaip "auka"?

   Nustatykite, koks norite, kad būtų jūsų gyvenimas, o tada pažiūrėkite, kokio sąmoningumo lygio sąmonę reikia suformuoti ir pagal ją veikti.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus