°C
      2024 04 20 Šeštadienis

      Reiki meistras Viginijus Mockus: Ką daryti, kad turėtume energijos, net jei pagal karminę programą mums jos ir nepriklauso?

      Nuotrauka: Pixabay nuotr.

      Autorius:
      2018-08-30 19:00:00

      Jei grįžęs namo žmogus jaučia, kad jam kaista ausys, žandai – tai jau ženklas, kad yra energijos perteklius.

      Ankstesniame pokalbyje su Reiki Meistru Virginijumi Mockumi palietėme vidinės energijos temą,  aptarėme karminius gyvenimo periodus. Būna žmogui palankus arba nepalankus laikas. Galima tiesiog laukti, kol periodas pasikeis, arba sąmoningai sau padėti. 

      Lengvas maistas

      Pirmiausia, ką žmogus gali padaryti savo gyvenime – tai pakeisti mitybos įpročius.  Atsisakius sunkiai virškinamo maisto (pavyzdžiui, perėjus nuo visavalgystės prie vegetarinės, po to veganinės ar žaliavalgiškos mitybos) atsilaisvinai didžiuliai kiekiai energijos. Čia svarbu ne tik rinktis, ką valgome, bet ir stebėti, ar tie produktai dera tarpusavyje, kaip jie veikia mūsų organizmą. Štai, pavyzdžiui, „naminės mišrainės“ virškinimui (o jei ji dar užkandama sumuštiniu su juoda duona ir dešra) reikia daug energijos. Jos niekam kitam ir nelieka taip sočiai, nesuderintai pavalgius. Naudinga ryte rinktis plaktą vaisių kokteilį, vakare kokteilį gaminti jau iš daržovių ir žalumynų.

      Kaip manote, ar skiriasi daržovių salotos nuo tų pačių daržovių, bet jau suplaktų į kokteilį? Diagnozuodamas Virginijus pamatė, kad energijos santykis čia yra 1:10, t. y. iš kokteilio gauname dešimt kartų daugiau energijos nei iš salotų! Pasirodo, pats plakimo momentas energetizuoja maistą.

      Atstatanti gamtos jėga

      Dar viena puiki savipagalbos priemonė – gamta. Prisiminkite jūros bangų ošimą, pajūrio vaizdą. Daugeliui žmonių tai labai patinka, jie atsigauna būdami prie jūros, vaikščiodami pakrante ima geriau jaustis. Tas pats nutinka būnant prie krioklių, klausant upelio čiurlenimo. Tokiose vietose gaminasi prana, kuri mus užpildo, suteikia energijos.

      Taigi, jei nėra valios keisti mitybą, galima tiesiog dažniau važiuoti į gamtą ir joje būti. Tačiau Reiki meistras pamini, kad buvimas gamtoje 10 minučių ar pusvalandį yra labai mažai, nors ir tai geriau, nei kiekio. Jis pats pastebi, kad tik pabuvęs pusę dienos gamtoje jaučia poveikį: negalvoja apie darbus, reikalus, žmones, su kuriais dar reiks susitikti, mintys nurimsta, kūnas atsipalaiduoja. Pradeda ryškėti gamtos spalvos, detalės, žiedų atspalviai, drugeliai. Ir jau tada žmogus iš tiesų yra gamtoje. Jo organizmas jau ima kaupti energijos rezervą.



      Labai naudinga pagulėti ant žemės, pavaikščioti basomis, nes ir iš žemės galima pasikrauti energijos. Svarbu, kad žmogus būtų atsipalaidavęs, nes tik tokiu atveju vyksta energijos tekėjimas, įsisavinimas, kaupimas. Energiją turėtume įsisavinti per pėdų čakras. Jei grįžęs namo žmogus jaučia, kad jam kaista ausys, žandai – tai jau ženklas, kad yra energijos perteklius.

      Tačiau būna, kad  žmonės į užmiestį išvyksta su kompanija, kepa ten šašlykus, geria alų, klauso trankios muzikos. Jie fiziškai yra gamtoje, tačiau iš tiesų nei ją jaučia, nei nurimsta, nei prisipildo energijos. Tokiu atveju žmonės net nejunta ryšio su gamta.

      Kam mums energijos perteklius?

      Turėdamas energijos perteklių žmogus gali lengviau mokytis, kurti, kažką keisti savo gyvenime.  Užtenka valios anksčiau atsikelti, daryti mankštą ir tai paversti kasdieniniu įpročiu. Galime daryti darbus, kuriuos šiaip būdavome linkę atidėti. Daugiau energijos turintis žmogus yra stipresnis, jam sekasi siekti savo tikslų, realizuoti sumanymus. 

      Kaip matote, tai galima pasiekti pačiam, nelaukiant ypač palankaus karminio periodo. Svarbu prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą.

      Laukite tęsinio.

      Skaityti komentarus