°C
   2021 10 28 Ketvirtadienis

   Ramunė Surdokienė: Jėzus Kristus grįžta!

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius: Ramunė Surdokienė
   2021-10-02 09:00:00

   Ar jaučiate artėjančių Kalėdų kvapą? Tą ore sunkiai apčiuopiamą, bet širdimi žinomą ir pažįstamą nuo kūdikystės, nuo pat pradėjimo momento, nuo užgimimo? Alkis, kuris pažadina gyvenimui, inertiškam ėjimui ir nuolatiniam ieškojimui? Visa tai Kūrėjo Dovana mums.

   Šis gyvenimo periodas yra malonė mums,  žmonėms, ieškantiems tikrosios tiesos ir atsakymo į vieną ir vienintelį klausimą: Dieve, tai ką aš turiu nuveikti šioje Žemėje?

   Jėzaus Kristaus Kūnas apsivalo, o mes visi esame Jo nariai. Mūsų yra daug, milijardai visame Pasaulyje, tačiau ne visi mato ir eina į Prigimtinę Šviesą. Tam reikalinga Didžiulė Malonė. Ir ji yra. Šviesa apakina  dvasios akis ir mes einame link savojo Tėvo.


   Širdžiai reikalingas apsivalymas, kad galėtume matyti ir girdėti šauksmą To, kuris mus sukūrė ir pašaukė gyventi, kad galėtume sugrįžti į Teisingą kelią. Kelią, kuris veda NAMO.

   Nors aplinkui dedasi daugybė įvykių, galime pakilti aukščiau ir pradėti žvelgti į visa tai Kūrėjo akimis. Išsivaduoti iš nerimo, baimių, kaltės, neatleidimo ir įvairių aistrų bei pasaulio priklausomybių, mums padės Atgaila ir susitaikymas su Dievu. Nebebūkime toje pasaulio mėsmalėje, o pagaliau sustokime ir įkvėpkime to tikro Gyvenimo gurkšnio, nes laiko iš ties lieka nedaug.


   Turime persikeisti, būti Dievo permainyti, kad galėtume Gyventi. Nebereikia tų pykčių, turtų, valdžios ir kontrolės, nes tai išderina širdį ir mes pametame tikrąją Gyvenimo kryptį ir skonį.

   Gyvenkime, lyg ši diena būtų viena vienintelė ir nepakartojama, pati mieliausia savo artimųjų atžvilgiu, sau patiems ir aplinkiniams žmonėms. Negaiškime laiko piktoms kovoms su atitinkamais asmenimis ar valdžios struktūromis. Meilės kelias yra kitoks. Sumaniai ieškokime pozityvių ir gera valia grįstų kelių ir aplinkelių, nes Dievas veda tik Meilės keliu.


   Mylimieji, nurimkime ir įsiklausykime, nes Dievas kalba širdžiai Tyloje. Padovanokime Jam savo Gyvenimą, patį didžiausią turtą, kurį pirmiau Jis mums padovanojo iš Savo Begalinės Meilės ir taip galėsime sugrįžti pas Jį. Pas mūsų Jėzų Kristų. Būkite palaiminti.

   Skaityti komentarus