°C
   2019 09 22 Sekmadienis

   Oskaro istorija: viltis gyventi

   Nuotrauka: Asmeninis archyvas

   Autorius: Margarita Vinslovas
   2019-05-29 19:00:00

   KVIEČIU IR NUOŠIRDŽIAI PRAŠAU SUSTOTI AKIMIRKAI TIES ŠIUO ĮRAŠU KIEKVIENĄ IŠ JŪSŲ. 

   Nuotraukose matote 8 metų berniuką, vardu Oskar Vinslovas. 

   Tai berniukas, kuris trykšdavo neišpasakyta energija, norėjo būti, dalyvauti visur ir visada bei turėjo didelių svajonių. Berniukas, kuris be galo myli savo šeimą ir yra draugiškas aplinkiniams. Nebuvo nei vieno praeivio, kurį Oskaras neapdovanotų savo nuoširdžia, vaikiška šypsena. Tačiau visai neseniai, šių metų Velykų laikotarpiu jaunos šeimos, Margaritos, Artūro ir Oskaro Vinslovas gyvenimas pasikeitė negrįžtamai. 

   Oskarui Lietuvoje, 2019 m. balandžio 25 dieną, diagnozavo siaubingą ligą, kuri yra vadinama difuzine vidine pontine glioma, t.y. pati sunkiausia smegenų vėžio forma. Auglys esantis Oskaro galvoje yra įsiskverbęs giliai ir plečiasi pažeisdamas esmines centrinių smegenų funkcijas tokias kaip koordinacija, kvėpavimas, rijimas, rega. 

   Nedelsiant gydymas buvo pradėtas Lietuvoje ir pirmoji daktarų paskirta procedūra buvo radioterapija, mažinanti auglio apimtį. Tačiau daktarai, kurie yra aukšto lygio savo srities specialistai, vis dėlto nesuteikė mums daug vilties, duodami Oskarui vos kelis mėnesius gyventi. Tėveliai, nenuleisdami rankų, toliau įnirtingai ieškojo gydymo įstaigos, kuri galėtų pailginti vaiko gyvenimą. 

   Ir rado. Tai yra klinika Vokietijoje, Kiolne, pavadinimu Immun-Onkologisches Zentrum. Klinikoje atliekamos imuniteto atsparumą stiprinančios procedūros, kartu su specialiomis vakcinomis, gaminamomis nuodugniai ištyrus tėvų ir vaiko kraują. To reikia, kad Oskaro organizmas pradėtų kovoti prieš auglį, kurį šiuo metu priima kaip savo dalį. 

   Dar turime vilties, kadangi Oskaro būklė yra stabili. Mes prašome visuomenės pagalbos prisidedant prie mums labai brangiai kainuojančios procedūros. 

   Pirmutinė suma sieks 55 000 eurų. Kiekvienas Jūsų paaukotas euras būtų milžiniška pagalba ir palaikymas šiai jaunai šeimai, kuri stengiasi neprarasti vilties ir išgelbėti savo vienintelį vaiką. Tai padaryti galite tiesiogiai paaukoję į sąskaitą: LT447300010158923094 MARGARITA VINSLOVAS, PASKIRTIS: FONDAS. Taip pat maloniai prašome visų pasidalinti šiuo įrašu tam, kad jis pasiektų didesnį skaičių neabejingų ir padėti norinčių žmonių. Didelis, nuoširdus ir žmogiškas AČIŪ nuo mūsų šeimos.

   P.S. surinkus reikiamą sumą, likę pinigėliai bus paaukoti vaikams sergantiems vėžiu. Taipogi norime paprašyti ir žiniasklaidos pagalbos platinant šią žinutę. 

   Daugiau apie ligą galite paskaityti atsidarę šias nuorodas: 

   https://assets.thebraintumourcharity.org/…/dipg-v1-child-fa…

   https://en.wikipedia.org/w…/Diffuse_intrinsic_pontine_glioma

   Skaityti komentarus