°C
   2022 06 30 Ketvirtadienis

   Nerijus Cibulskis: KODĖL mes nejaučiame tobulybės ir teisingumo?

   Nuotrauka: Nerijaus Cibulskio Facebook iliustracija

   Autorius: Nerijaus Cibulskio Facebook įrašas
   2022-05-03 09:00:00

   Kiekvienas žmogaus bandymas sukurti "TOBULĄ" arba "TEISINGĄ" valstybę, pasaulį, žmogų, visuomenę, bendruomenę valstybės ar pasaulio valdymo sistemą neišvengiamai PATIRS FIASKO.

   Žvelgiant iš DABARTIES pozicijos viskas jau yra TOBULA ir TEISINGA.

   Tai KODĖL mums taip neatrodo ir KODĖL mes tos tobulybės ir teisingumo nejaučiame?

   Žmogus to nemato ar nejaučia dėl to, kad jam atrodo, jog viskas turi būti tobula ir teisinga iš jo, ASMENINIO SUVOKIMO. Pasaulyje yra X milijardų žmonių ir daugiau ar mažiau kiekvienas jį nori perdaryti PAGAL SAVE.

   Šiame žaidime mes esame patalpinti su viena pagrindine užduotimi t.y ATSKLEISTI SAVE, o tam, kad šis savęs atskleidimas VYKTŲ žaidimo sąlygos neturi būti tobulos ar teisingos žaidėjo atžvilgiu, jos turi būti tobulos ir teisingos žaidimo TIKSLO atžvilgiu.   Taigi, žaidimas ir jo sąlygos, žaidimo TIKSLO atžvilgiu VISADA yra tobulas ir teisingas, na, o jeigu mums nepatinka sąlygos kuriose esame, tai viskas ką reikia padaryti, tai tik keisti SAVO SPRENDIMUS ŽAIDIME, kai pakeisime sprendimus, ŽAIDIMAS PERSIKURS SAVAIME.

   Kiekvieną kartą kai bandysime KEISTI ŽAIDIMĄ, o ne SAVE, žaidimas visada LAIMĖS, o mes visada PRALAIMĖSIME.

   Nėra jokių problemų nei su valstybe, nei su pasauliu, nei jo valdymo sistema, problema yra žaidimo žaidėjai bandantys priversti veikti žaidimą PAGAL SAVE.   Tai kuo užsiimti, jeigu nei valstybės, nei pasaulio keisti NEREIKIA?
   SAVĘS ATSKLEIDIMU. Gamtai mūsų pagalbos NEREIKIA, tai mums reikia jos pagalbos, kad SUVOKTUME SAVO UŽDUOTĮ žaidime ir ji mums padeda net ir tada, kai to neprašome.

   Tai KODĖL tas pasaulis toks "NETEISINGAS"?
   Skaitykime iš naujo.   p.s žaidimas pagal mus pradės veikti tik tada, kai išmoksime PRIIMTI ir SUSITARTI SAVYJE dėl žaidimo TIKSLO.

   Iki. Neo
   #Lietuvosrestartas

   Skaityti komentarus