°C
   2024 04 25 Ketvirtadienis

   Nebūna atsitiktinių susitikimų

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2023-06-19 13:00:00

   Kiekvienas žmogus, kurį sutinkame gyvenime, ateina į mūsų gyvenimą dėl tam tikros priežasties. Visata turi tiek daug būdų suvesti žmones. Nors mes manome, kad žmogų sutikome atsitiktinai, visata yra viską suplanavusi, kam mums to žmogaus reikia ir kokią patirtį su juo patirsime.

   Tačiau žmonės, kuriuos sutinkame, ne visada būna su mumis visą likusį gyvenimą. Kartais jie būna su mumis tik trumpą laiką, bet mums reikia, kad jie pasirodytų! Kiekvienas žmogus mūsų gyvenime yra arba iššūkis, arba bausmė, arba dovana.

   Žmonės, kurie mus skaudina

   Šių žmonių atsiranda kiekvieno žmogaus gyvenime ir nuo jų neįmanoma pabėgti. Jie susiduria su mumis įvairiais gyvenimo etapais ir sukelia mums kančią, skausmą, pažeminimą, jie mus trypia, neteisingai kaltina, apkalba ir pan. Nepaisant viso šio negatyvumo, jų pasirodymas yra būtinas, kad išmoktume užjausti ir suprasti žmones, išgyvenusius visus šiuos išbandymus. Nes tam, kad suprastum žmogaus problemą ir skausmą, taip pat turi visa tai patirti.

   Žmonės, kurie mus kažko moko

   Žmonės-mokytojai taip pat reikalingi kiekvienam iš mūsų. Jie pasirodo, duoda mums pamoką ir dingsta, kai mes ją "išmokstame". Jie daro mus geresnius, nors pamokos kartais būna labai skaudžios, o kartais mes labai prisirišame prie žmogaus, kuris mus moko, ir išsiskyrimas su juo yra tikra tragedija.

   Žmonės, kurie mus moko atleisti

   Šie žmonės padeda mums suprasti, kad neturėtume savyje kaupti pykčio, neapykantos ir nuoskaudų, turime mokėti atleisti, kad ir kas nutiktų. Beje, kaupti savyje visą šį negatyvumą nėra gerai mūsų sveikatai.

   Žmonės, kurie sugrąžina mus į teisingą kelią

   Kartais pakeliui į savo tikslą klaidžiojame, pametame kelią, pradedame daryti visiškai ne tai, ką norime. Tačiau šie žmonės pasirodo pačiu laiku ir sugrąžina mus į teisingą kelią.

   Žmonės, kurie padeda mums suprasti mūsų paskirti gyvenime

   Paprastai šie žmonės pasirodo labai trumpam. Jie padeda mums suprasti, kodėl apskritai gyvename, ko norime gyvenime, koks yra mūsų tikslas. Su jais kalbamės iš širdies į širdį, išliejame savo skausmą, atveriame širdis. Po pokalbio su jais viduje tarsi kažkas spragteli ir mes pradedame suprasti, ką turime daryti toliau.

   Žmonės, kurie motyvuoja mus augti ir tobulėti

   Šie žmonės atsiranda tada, kai pradedame peržengti anksčiau nustatytas ribas. Pradedame patys atrasti kažką naujo, žiūrime mokomuosius vaizdo įrašus, užsirašome į įdomius kursus, skaitome knygas, žiūrime naudingus filmus. Augame ir tobulėjame, nusistatome teisingus prioritetus ir tikslus.

   Žmonės, kurie siunčiami pasilikti su mumis amžinai

   Per savo gyvenimą sutinkame daugybę žmonių. Žinoma, ne su visais iš jų malonu susitikti ar bendrauti. Tačiau yra žmonių, kurie yra tam, kad liktų su mumis iki gyvenimo pabaigos. Su kitais anksčiau ar vėliau neišvengiamai išsiskiriame,  su šio tipo žmonėmis gyvename siela su siela visą gyvenimą. Šie žmonės yra mūsų giminaičiai, draugai ir mylimieji. Juos reikia branginti, mylėti ir dėkoti už tai, kad jie yra mūsų gyvenime!

   Joks susitikimas mūsų gyvenime nėra atsitiktinis. Visata turi savo scenarijų ir planus. Mums tereikia paklusti šioms taisyklėms, išmokti pamokas ir vertinti tuos, kurie, nors ir pasitraukę iš mūsų gyvenimo, paliko savo pėdsaką...

   Šaltinis

   Skaityti komentarus