°C
   2024 04 25 Ketvirtadienis

   Kodėl stiprūs žmonės turi įveikti tiek daug sunkumų

   Nuotrauka: lifeofpix.com nuotr.

   2023-07-12 13:00:00

   Saugokite savo vidinę šviesą ir niekada nepasiduokite, kad ir kas nutiktų!

   Jūsų vidinė stiprybė proporcinga sunkumams, su kuriais susiduriate savo gyvenimo kelyje. Problemos atsiranda tiems, kurie sugeba jas išspręsti. Jei jus nuolat persekioja sunkumai, vadinasi, esate stiprus žmogus, nes kitaip ir būti negali.

   Galbūt laikote save silpnu žmogumi ir manote, kad kiti jumis nesirūpina arba naudojasi savanaudiškais tikslais. Verkiate naktimis, kovodami vieni su savo vidiniais demonais. Nenusiminkite ir prisiminkite: kad gėlė pražystų, jai reikia ir saulės šviesos, ir lietaus. Jūs visa tai išgyvensite.

   Būtent tą akimirką, kai nuspręsite nepasiduoti ir kovoti, žengsite pirmą žingsnį teisinga kryptimi, o kiekviena įveikta kliūtis jus ko nors svarbaus išmokys.

   Ilgainiui jūsų gyvenime atsiras žmonių, kurie taps sąjungininkais ir galės jus palaikyti. Kiekviena kliūtis padaro jus stipresnį tiek emociškai, tiek dvasiškai.

   Į gyvenimą pažvelgsite visiškai kitu kampu

   Lengva pasiklysti tamsoje, bet ne taip lengva pamatyti šviesą. Svarbiausia neprarasti vilties.

   Gyvenime bus akimirkų, kai jums atrodys, kad nieko gero nelaukia. Tokios mintys sukelia didelį emocinį diskomfortą, o kiekviena nauja diena virsta dar vienu išbandymu. Ar kada nors klausėte savęs, kas jus skatina judėti į priekį? Atsakymas paprastas: silpnas vilties spindulėlis. Jūsų vidinė stiprybė gali įveikti net pačią neįveikiamiausią tamsą.

   Kaip kitaip galite išmokti vertinti šviesą, jei niekada nebuvote tamsoje?

   Stiprūs žmonės, kuriuos sutinkate savo kelyje, yra stiprūs tik todėl, kad gyvenimas juos jau kartą palaužė. Jie patyrė daugybę sunkumų, kurie juos išmokė kažko svarbaus ir padarė juos būtent tokius, kokius mes juos matome šiandien.

   Gyvenimas mums pateikia iššūkių tik tam, kad mus išmokytų.

   Taigi kodėl stiprius žmones vis dar persekioja sunkumai?

   Situacijos, kurios suformavo jus kaip asmenybę, yra jūsų vidinės stiprybės šaltinis. Tačiau tapdami stipresni nepasiekiate nušvitimo, o tik žengiate žingsnius jo link. Kartais jums teks grįžti į tamsą, kad prisipildytumėte naujų jėgų. Paprastas ir lengvas gyvenimas jums būtų nuobodus ir neįdomus.

   Būti stipriam reiškia nebijoti įsileisti kitų žmonių į savo gyvenimą ir neleisti, kad jų neigiami žodžiai ir veiksmai paveiktų jūsų požiūrį į save.

   Stiprūs žmonės renkasi save, o ne kitų nuomonę. Jie išsigydo, o ne kenčia.

   Be to, būti stipriam reiškia suvokti, kad tikrai padarysite klaidų, tačiau neleisite, kad jos jus sužlugdytų.

   Turite mokytis iš savo klaidų ir judėti toliau. Kai atrasite savo stiprybę tamsiais laikais, būsite nepalaužiami.

   Ar tiesa, kad stiprūs žmonės traukia nesėkmes?

   Sunkumai ir kliūtys yra neišvengiami, ir kiekvienas žmogus juos įveikia savaip. Galite bėgti nuo problemos arba bandyti ją išspręsti. Skirtumas tik tas, kad stiprūs žmonės nenori bėgti. Jie nebijo susidurti su sunkumais akis į akį.

   Kartu su stiprybe ateina ir užuojauta

   Stiprios asmenybės yra išgyvenusios sunkius laikus, todėl, matydamos piktus ar sutrikusios žmones, jos supranta, kiek skausmo ir liūdesio slypi viduje. Stiprios asmenybės yra protingos ir lengvai atpažįsta melą.

   Jie savo kelionę įveikė vieni, todėl yra nepaprastai malonūs aplinkiniams. Stiprūs žmonės mato tai, ką visi nori paslėpti, - kompleksus.

   Jie supranta, kad įveikę savo nesaugumo jausmą tapo stiprūs. Stiprūs žmonės skiriasi nuo silpnų tuo, kad niekada nepasiduoda, nepaisant visų šio žiauraus pasaulio sunkumų. Jie nuolat tobulėja.

   Ar stiprius žmones traukia narcizai?

   Narcizai aplink save stato apsauginę sieną, sukurdami pranašumo iliuziją, nors iš tikrųjų yra pažeidžiami ir nesaugūs. Vaikystėje tokie žmonės nesugeba užmegzti užuojauta grindžiamo ryšio su tėvais. Tai lemia, kad suaugę narcizai tampa nepajėgūs užmegzti tvirtų ir rimtų santykių su savo partneriais.

   Tokie žmonės naudojasi aplinkiniais žmonėmis, būtent jų teikiama meile ir gerumu, taip bandydami kompensuoti jų trūkumą vaikystėje. Jautrūs ir mylintys žmonės dažnai patenka į toksiškus narcizų spąstus, taip kurstydami jų jėgą.

   Stiprūs žmonės viduje yra labai geri, bet išorėje - griežti, todėl jie tampa narcizų pinklėmis. Stiprūs žmonės pritraukia narcizus, bet kartu neleidžia savęs patraukti žemyn ir kovoja, taip tik sustiprėdami.

   Stiprūs žmonės susiduria su tokiais pat sunkumais kaip ir visi kiti. Skirtumas tik tas, kaip jie reaguoja į problemas. Tokie žmonės žino, kaip trūkumus paversti privalumais.

   Jie gali sirgti depresija kaip ir visi kiti. Tai kaina, kurią jie turėjo sumokėti už savo stiprybę. Stiprios asmenybės dažnai renkasi sunkų darbą ir užmezga santykius su sudėtingais žmonėmis, bet tik todėl, kad juos tam skatina jų kovinė dvasia.

   Stiprūs žmonės gyvena taip, nes sugeba susidoroti su visais gyvenimo keliamais iššūkiais.

   Jūsų stiprybė nepadarys jūsų gyvenimo lengvesnio, bet paruoš jus visiems sunkumams, kurie gali iškilti jūsų kelyje.

   Tik nukritę galite išmokti vėl atsitiesti. Tik nedaugeliui žmonių pavyksta oriai pereiti kliūčių kupiną kelią, tačiau jo pabaigoje visada laukia dosnus atlygis.

   Saugokite savo vidinę šviesą ir niekada nepasiduokite, kad ir kas nutiktų!

   "Galima būti stipriam ir išlikti ištikimam sau, netampant grubiu ir rėksmingu", - Paula Radcliffe.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus