°C
   2020 07 06 Pirmadienis

   Kas formuoja mūsų požiūrį į pasaulį?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-09-01 08:00:00

   Ar kada bandėte į politinę sistemą pažvelgt kitu kampu? Aprėpti visą paveikslą ir sąmoningai suvokti, kas iš tiesų vyksta? Jei atsakymas teigiamas, tuomet neabejotinai žinote, kad mūsų vidiniai įsitikinimai ir programos sukuria tokį pasaulį, kokį matome/suvokiame.

   Pagrindinė problema, su kuria susiduriame šiandien – žmonės nemato tiesos, todėl gyvena netikrame, iliuzijų pasaulyje. Žmonės yra verčiami save priskirti tam tikrai politiniai krypčiai (demokratai, respublikonai). Jie taip pat yra įtraukiami į įvairių problemų sprendimo procesus, tačiau tai neatskleidžia, kas iš tikrųjų vyksta mūsų pasaulyje. Šios socialinės manipuliacijos nukreipia žmonių dėmesį nuo to, kas galėtų lemti pokyčius ir kaip tik todėl populiarioji žiniasklaida ir kai kurie valdžios atstovai yra suinteresuoti, kad žmonės būtų pasimetę.

   Kaip tik dėl to mes turėtume nepasimesti ir bandyti suprasti pasaulį, kuris nėra toks, kokį jį pateikia įstatymai bei žmonės, kurių dėka įsigalioja tie įstatymai. Taip pat negalima pamiršti svarbiausio – globalinio elito, valdančio politikus.

   Asmeninė transformacija ir drąsus tiesos priėmimas yra geriausias būdas judėti pirmyn. Žinoma, nėra vienintelio kelio, tačiau norint suvokti, kaip veikia mūsų pasaulis ir keisti jį, svarbu į kelionę įtraukti tuos du komponentus.

   Šiais laikais daugelis dar nedrįsta kalbėti atvirai, nes nenori gauti pasakoriaus ar sąmokslininko etiketės. Abi šios etiketės  lengvai pajuokia žmogų ir jo iškeltas idėjas, nes nenori pažvelgti tiesai į akis, todėl jos lieka nuošalyje.

   Vaizdo įraše detaliai paaiškinama, kodėl taip svarbu suvokti pasaulį, kuriame gyvename. Tai ypač reikalinga suprasti prieš renkant naujus valdžios atstovus.

   Skaityti komentarus