°C
   2019 01 20 Sekmadienis

   Gilūs santykiai tarp vyro ir moters: misija įmanoma?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-05-16 13:00:00
   2018-05-16 13:00:00
   Dauguma moterų, kurios ieško psichologinės ir dvasinės pagalbos, skundžiasi dėl paviršutiniškų santykių su vyrais. Moterys ilgisi gilių pokalbių, intensyvių jausmų ir ilgalaikio domėjimosi jomis. Nusivylusios santykiais, moterys lieka vienos. Apžvelkime 8 priežastis, dėl kurių dauguma vyrų nepajėgia ilgainiui sukurti tvarių santykių su gilia moterimi.

   Atvirumas

   Gilios moterys yra atviros. Joms atvirumas yra konstanta. Būtina konstanta santykiams su bet kuo. Gilių moterų atvirumas yra nepatogus daugumai tų, kurie slepiasi po kaukėmis. O didelė dalis vyrų būtent yra tokie: jie atvirumą demonstruoja tuomet, kai nori sudaryti įspūdį, tačiau vengia atvirumo tuomet, kai tenka konfrontuoti su faktais, nuomone, realybe ir pan. Ir kai moteris sako ką nors atvirai, jiems darosi nepatogu, nemalonu ir pan. Gilios moterys nesirenka atvirumo pagal vietą, laiką ir aplinkybes. Jų atvirumas nėra nukreiptas prieš ką nors. Tai yra jų savasties dalis. Ir ši dalis yra gilios moters stiprybė ir drąsa. Silpnas vyras įsitempia, kai stebi moterį, kuri savo atvirumu drąsiai kontaktuoja su realybe, žmonėmis ir imasi atsakomybės už save bei savo gyvenimą.

   Nuoseklumas

   Ypatingai didelis nuodas santykiuose su gilia moterimi - tai nenuoseklumas. Gilios moterys trokšta nuoseklumo. Vyro nuoseklumas pasireiškia tuomet, kai jo žodis sutampa su jo elgesiu. Jei esi vyras ir nesi pasiruošęs būti nuosekliu, tu nepajėgsi ilgai būti su gilia moterimi. Gili moteris negali pakęsti, kai vyras stengiasi daugiau atrodyti nei būti.

   Intensyvumas

   Gilios moterys pasižymi intensyvia jausmų raiška. Kaip žinia, jausmai yra ir malonūs, ir nemalonūs. Dauguma vyrų nelinkę priimti moterų prigimtinio jausmingumo ir tai yra jų bėda. Tačiau puoselėjant santykius su gilia moterimi, vyrui tenka priimti daug daugiau. Ir tą padaryti pajėgus tik vyriškai stiprus, brandus, sąmoningas, mylintis, išmintingas vyras. Gal todėl gilios moterys tvarius santykius kuria su vyresniais, brandžiais vyrais. Gal todėl gilios moterys patiria ne vieną ir ne dvejas skyrybas.

   Gilūs santykiai

   Jei esi pasiruošęs įvairiapusiškiems giliems santykiams, tuomet gali kurti santykius ir su gilia moterimi. Giliai moteriai svarbu viskas, kas jai svarbu. Tai būtų ne tik finansinė parama ar išlaikymas, bet ir emocinis gilus ryšys, dvasinė bendrystė.

   Nepriklausomybė

   Tik nepainiokite sveikos nepriklausomybės su šiuolaikine moteriška emancipacija. Gili moteris su vyru yra ne todėl, kad jai jo reikia, o todėl, kad ji jo nori. Gili moteris nori būti su vyru, todėl būna. Ji gali išgyventi ir gerai gyventi be jo. Štai kodėl gilios moterys demonstruoja stipriai išreikštą laisvės poreikį. Jis nėra nukreiptas prieš jokį vyrą. Jis tik parodo moters asmenybės gylį, plotį, dydį. Silpnas vyras nori valdyti ir kontroliuoti. Ir tai niekaip nėra susiję su gilia moterimi.

   Intuicija

   Gilios moterys pasižymi labai stipria intuicija. Tokios moterys regi vyrą tarsi kiaurai. Štai kodėl ji gali pamatyti vyre net tai, ko jis pats savyje nemato. Tai susiję ne tik su pažeidžiamumu, bet ir su gyvenimo tikslais, aistra, atsidavimu. Tokia moteris yra lyg dovana vyrui, siekiančiam savo potenciją atiduoti pasauliui. Tačiau daugumai vyrų dėl jų silpnumo, neišmintingumo ir egoizmo, tai nėra labai patogi gyvenimo partnerė, nes jie nenori tiek daug savęs atiduoti pasauliui.

   Gilūs klausimai

   Gili moteris giliai knisa. Tik to nedaro specialiai. Jos nedomina jokie paviršutiniški pokalbiai apie nieką. Ji linkusi užduoti esminius klausimus apie vyro gyvenimo vertybes. Kas tave džiugina? Kas tau suteikia laimės? Kokie yra tavo gyvenimo tikslai? Dauguma vyrų nemėgsta tokių klausimų, nes jie yra tarsi ne visai vyriški ir gali gluminti.

   Gili meilė

   Jei esi vyras ir nesi pasiruošęs giliems meilės santykiams, tu prarasi gilią moterį. Šiuolaikinis žmogus retai kada yra pasiruošęs giliems ir tvariems santykiams. Nesistebėk: gili moteris ne tik intensyviai jaučia, bet ir stipriai myli. Ir tai dar nereiškia - kad per stipriai. Tai tik reiškia, kad tau jos yra per daug, nes esi dar per mažas.

   Skaityti komentarus