°C
   2024 04 25 Ketvirtadienis

   Būk Šviesa

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2023-06-26 09:00:00

   Šio fizinio pasaulio perėjimas prie naujų dažnių jau vyksta, tačiau ne taip, kaip daugelis mano. Aukštesnės energijos ne visada yra naudingos. Kaip ir dažniai nėra vienodai naudingi visiems žmonėms. Daugelį žmonių nepažįstama Jėga gali prislėgti.

   Tačiau tuo pat metu pasireikš ir ypatingi žmonių genai. Šie genai nėra visai įprasti ir gali nustebinti jų savininkus. Daugelis jų pamatys save iš pačių netikėčiausių kampų. Jie pamatys save gryniausiu pavidalu, be savo susikurto įvaizdžio ar to, kaip juos mato kiti.

   Aukštos vibracijos ir energijos srovės teka per Visatą ir neregimai paliečia kiekvieną žmogų, tik ne kiekvienas gali ir yra pasirengęs fiziškai bei protiškai jas suvokti ir priimti. Leiskite joms tekėti per jus. Ir atsiduokite joms visa savo dvasia.

   Daugelis žmonių sako, kad ieško Šviesos, bet... jie yra visiškai užsidarę. Jie viską daro tik dėl pasirodymo. Tačiau jie niekada to nepripažįsta. Šie žmonės tiesiog dusina savyje tai, kas jiems trukdo būti tuo, kuo jie nori būti matomi.

   Tai nėra blogas ar geras dalykas. Tiesiog taip yra. Bet tai nėra Šviesa.

   Yra žmonių, kurie yra paprastesni, tam tikra prasme sulaužyti ir nualinti gyvenimo. Tačiau jie nieko iš savęs nedaro, nesistengia kažkaip atrodyti. O svarbiausia - jie priima savo tamsiąją pusę ir save tokius, kokie yra. Jie nekreipia dėmesio į madingas savęs pažinimo sroves ar pan.

   Kuo žmogus jautresnis, kuo mažiau nori susilieti su kitais ir nebūti savimi, tuo daugiau šansų, kad Naujosios vibracijos srovės į jį įeis be jokių blokadų iš jo pusės. Laisvai bus jame, taps jo kūno ir Dvasios dalimi. 

   Nedarykite kliūčių. Ir tada Naujoji srovė šiame gyvenime jūsų neužgoš ir nepakenks.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus