°C
   2021 03 08 Pirmadienis

   8 gyvenimiški patarimai, kurie praturtins Jūsų asmenybę

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2020-03-04 08:00:00

   Pateikiame Jums keletą patarimų, kurie padės pamatyti save iš šalies ir pasijusti geriau:

   1. Praleidžiate daug laiko naršydami socialinėje erdvėje? Laikas keisti šį įprotį

   Socialinė erdvė yra nuostabi terpė bendrauti ir dalintis savo patirtimi. Kiekvienas iš mūsų esame šiek tiek nuo jos priklausomi. Tačiau aktyvus naudojimasis socialiniais tinklais gali sugriauti mūsų tarpusavio santykius realybėje. Bendravimas internete didina atstumus tarp žmonių ir tolina santykius. Tiesa, šiuo metu galima bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, tačiau ar tas bendravimas yra iš tiesų kokybiškas? Gal tai tik „tikrų“ santykių iliuzija?

   Socialiniai tinklai „atima“ pakankamai didelę dalį mūsų laiko ir tuo pačiu menkina žmogaus norą žavėtis gyvu, o ne virtualiu pasauliu. Užuot tyrinėję aplinką vaikščiodami ar važiuodami viešuoju transportu, žvelgiame į išmaniuosius įrenginius ir džiūgaujame dėl to, ką mums siūlo skaitmeninis pasaulis. Jei ir toliau būsime tokie priklausomi nuo technologijų, tarpusavio bendravimas gali tapti mechaniškas ir šaltas, o tai gali pakenkti mums patiems.  

   2. Jūsų reakcija į kylančias problemas yra didžiausias iššūkis

   Mūsų gyvenime yra daug įvairiausio „mėšlo.“ Gana dažnai tas „mėšlas“ iškyla į paviršių būtent tuomet, kai mes to labiausiai nesitikime. Tačiau nepaisant to, kad ir kokia sunki yra problema, svarbiausia yra mokėti tinkamai reaguoti į esamą situaciją ir nepasimesti.

   Jūs pats turite nuspręsti, kokią įtaką Jūsų asmenybei daro išgirsta bloga nuomonė apie Jus ir kiek tai yra kenksminga. Reaguokite natūraliai, tačiau gebėkite sąmoningai pasirinkti, kokį Jus norėtų matyti aplinkiniai.  

   3. Baisiausias dalykas, kurį galite padaryti - vengti pavojaus

   Nesvarbu, ar laikote save ieškančiu rizikos, ar ne, nėra nieko rizikingesnio nei vengimas rizikuoti. Žinoma, Jūs galite gyventi gyvenimą ir net nemėginti išeiti iš komforto zonos, tačiau rizikuoti ir eiti daryti tai, kuo nesate užtikrintas, yra daug geriau nei tiesiog sėdėti ir bijoti veikti.

   Nustokite mąstyti, kad esate nepakankamai geras, jei žinote, kad turite prikaupę pakankamai patirties ir galite ja pasidalinti su kitais. Nesakykite sau, jog Jums yra gerai, kaip yra, o eikite ir darykite, nes rizikos prisiėmimas atneša didelį pasitenkinimą ir laimę.  

   4. Skirkite pakankamai pinigų ir laiko savojo „aš“ tobulinimui

   Turbūt dažnai galvojame: „Norėčiau dalyvauti seminare, kuris gali pakeisti mano gyvenimą, tačiau šiuo metu neturiu pakankamai pinigų…“ Gyvenime taip jau yra, kad dalykams, kurie atrodo mums nepakankamai svarbūs, niekada nerandame laiko ir pinigų, kurie padėtų pasiekti norimų gyvenimo tikslų.  

   Didžiausia blogybė yra tai, kad pinigus išleidžiame daiktams, kurie iš esmės yra nevertingi. Mes perkame puodelį kavos, kuris kainuoja 7 eurus, ir tai iš esmės yra pinigai išmesti į balą. Tačiau mes susimąstome ir manome, kad išleisti 200 eurų seminarui ar kažkam, kas keičia gyvenimus, yra nenaudinga. Reikėtų šiek tiek atidžiau vertinti, kur išleidžiame savo pinigus ir naudoti juos atsakingai.  

   5. Žmonės, kurie turi vidinį nusistatymą prieš Jus vis tiek Jūsų nemėgs, nesvarbu, ką darysite

   Galite mėginti patikti visiems aplinkiniams, bet kai kurie žmonės tiesiog nevertins to, ką Jūs darote. Užuot gaišę laiką darykite tai, kas Jūsų manymu yra priimtiniausia, praleiskite laiką priimdami save būtent tokį, koks esate.  

   6. Kitų kaltinimas silpnina Jūsų asmenybę

   Galbūt kaltinti kitą asmenį dėl netinkamai susiklosčiusių aplinkybių dabar Jums atrodo tinkama, tačiau ilgainiui pradėsite pastebėti, kad tai tikrai kenkia Jūsų tarpusavio santykiams. Kuo mažiau prisiimate atsakomybės už savo veiksmus ir sprendimų priėmimą, tuo silpnesnis Jūs esate.

   Atsakomybės prisiėmimas gali sukelti ilgalaikius padarinius, kurie laikui bėgant sukuria sąžiningumu grįstus santykius ir sustiprina Jūsų gebėjimą spręsti kilusius iššūkius.  

   7. Žmonės negalvoja apie Jus tiek, kiek Jums atrodo, kad jie galvoja

   Žiūrint iš asmeninės perspektyvos gali atrodyti, kad visas pasaulis sukasi aplink mus pačius. Tačiau Žemėje juk yra 7 milijardai žmonių ir jie visi iš esmės turi vienokį ar kitokį suvokimą apie pasaulį. Nors mes ne visi iš prigimties esame savanaudžiai ar vadinamieji „narcizai“, mums daug labiau rūpi, ką apie mus galvoja kiti, nei tai, ką mes apie juos galvojame.

   Dar kartą pažvelkite į savąjį „aš“ ir nusiraminkite, nes aplinkiniai yra per daug užsiėmę savais reikalais, kad skirtų laiko galvojimui apie Jus tiek, kiek Jums atrodo, kad jie skiria.  

   8. Netgi netobuli santykiai praturtina asmenybę

   Tikriausiai turite artimų draugų ar giminaičių, kurių tarpusavio santykiai yra nėra itin šilti ir žavūs. Žvelgiant į tuos žmones kartais apima ne visai geras jausmas. Bet net ir tie žmonės supranta, kad tikroji laimė kyla iš vidaus. Ir nesvarbu, kad santykiai nėra patys tobuliausi, nes kartais būna svarbus pats procesas ir ėjimas link vieno bendro tikslo.

   Santykiai yra mūsų laimės tąsa, o ne jos pagrindas, todėl sutelkite dėmesį į tai, kad sustiprintumėte savo santykį su pačiu savimi, tuomet ir su kitais žmonėmis galėsite kurti visavertiškus santykius.  

   Skaityti komentarus

   MURNI SANTI 2020 16 03 09:58

   Saya MENJADI ANDA SEMUA PADA HALAMAN INI INI IALAH CERITA SAYA Saya MURNI SANTI, Aa wanita, ibu, saudara perempuan dan rakan dari (Bekasi), Indonesia, saya seorang PENGELUARAN ESTATE REAL dan saya telah mengalami banyak tekanan kewangan baru-baru ini, tiada siapa yang mahu meminjam wang untuk melengkapkan projek komersial kami telah dalam pembinaan beberapa bulan sekarang. Saya telah ditipu oleh beberapa syarikat pinjaman palsu yang mendakwa sejumlah besar wang dari saya tanpa kami tidak menerima pinjaman. Saya kecewa, suami saya berusaha sebaik-baiknya dan membantu, saya akan membunuh diri kerana kesakitan, terlalu banyak untuk menanggung dan saya kehilangan semua harapan, sehingga saya diperkenalkan kepada SEMUA GANTI PELANGGAN GLOBAL syarikat pinjaman yang ditaja oleh bank dunia itu sendiri. Saya memutuskan untuk memohon pinjaman dan menghubungi syarikat itu, pegawai pinjaman mereka yang sebenarnya memberi saya harapan dan memberitahu saya tidak bimbang bahawa syarikat itu akan meminjamkan saya wang, walaupun jumlah yang saya perlukan adalah besar, dan saya dapat memberi mereka keperluan yang ada beberapa maklumat peribadi, yang saya lakukan. Saya pergi melalui semua proses, mereka berjanji untuk meminjamkan wang yang saya minta selepas telah mengesahkan saya layak untuk pinjaman, saya diminta menunggu, untuk mengejutkan saya yang paling besar pinjaman yang dimasukkan ke dalam akaun saya dan saya mengesahkannya .. syarikat kembali dari segi kewangan dan keluarga saya melakukannya dengan baik, ini menjadikan kehidupan saya lebih baik, saya bersyukur kepada Allah dan kepada SEMUA JUTA PELAYAN GLOBAL GMAIL ..... [email protected] UNTUK MENGHUBUNGI AKU Murni Santi [email protected]

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   nenisyahir 2020 10 06 03:18

   Instagram: Aasimahaadilaaloanfirm Twitter: ... aasimahaadilaahmedloanfirm E-mel: [email protected] salla Llâhu ‘alayhi wa sallam, nama saya Neni Syahir, saya adalah korban penipuan di tangan kreditor palsu. Saya kehilangan sekitar Rp.65.000.000 karena saya membutuhkan modal besar Rp. 5,5 miliar. Saya hampir mati, saya tidak punya tempat untuk pergi dan bisnis saya hancur, dan dalam proses itu saya kehilangan suami saya. saya tidak tahan lagi dengan hal ini. 4 November 2019 ini, saya bertemu dengan seorang teman lama di sebuah restuarant di Bandung yang memperkenalkan saya kepada seorang ibu yang baik, Ny. AASIMAHA ADILA MEMILIKI LOAN FIRM, yang akhirnya membantu saya mendapatkan pinjaman di sebuah perusahaan. Tolong, bantu saya untuk berterima kasih kepada ibu muslim yang memberikan pinjaman besar kepada pemilik perusahaan, pabrik burung hantu dan orang pribadi. Saya juga ingin menggunakan kesempatan ini untuk menasihati sesama orang Indonesia, Jika Anda ingin pinjaman modal besar, Anda dapat menghubungi mereka dan melihat situs web mereka Anda perlu tahu bahwa ada banyak scammers di blog ini yang tidak memiliki situs web di google map, saya menawarkan pinjaman dengan tingkat sangat rendah 1% dan saya mendapat pinjaman dalam 1 jam. . Kontak Aplikasi pinjaman besar E-mel: *******[email protected] WhatsApp ::: ************ + 447723553516 Email saya; ***************** [email protected] Bismillâh ar-ra.hmân ar-ra.hîm

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai