°C
   2021 01 27 Trečiadienis

   7 dalykai, kurie vyrui yra svarbūs santykiuose

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2020-04-17 21:00:00

   Puiku, kai moteris skaniai gamina, tačiau tai negarantuoja santykių sėkmės. Skaitykite, ko iš tiesų reikia vyrui, kad jaustųsi mylimas savo moters.

   Jaustis didvyriu moters akyse

   Mažu berniuku, bejėgiu kačiuku, žiedeliu ir kitomis švelnybėmis jis pakankamai prisibuvo su savo mama vaikystėje, o dabar jau užaugo ir svajoja būti stiprus. Taip, visi vyrai nori būti stiprūs, galingi, net jei kartais ir skundžiasi gyvenimu, o kai temperatūra pakyla iki 36,9 tampa didžiausiais ligoniais. Patikėkite - tai išimtys. Visą kitą laiką vyrai nori būti tikri, kad jais žavitės ir didžiuojatės. Nes jei jūs nesididžiuojate savo vyru, tai atleiskite, kam jums jo reikia? Taigi laikas nuo laiko nepamirškite pasakyti savo mylimajam, kad jis yra protingiausias, drąsiausias, mūro siena, už kurios jaučiatės saugi. Net jei jis pakankamai savimi pasitiki, vis tiek nori tai girdėti iš savo vienintelės išrinktosios lūpų.    Santykiai be nuoskaudų

   Jis neužsuka dantų pastos, išmėto daiktus ir niekada neišsiplauna indų! Ir štai - jūs įsižeidėte, aprėkėte jį ir apsiverkėte. Be reikalo. Pirmiausia, kad ir kaip absurdiškai skambėtų, dažniausiai vyras nesupranta, kas jums nutiko ir, greičiausiai, mano, kad pykstate, nes jis visiškas nevykėlis... Antra, vyrai labai sunkiai pakelia moters ašaras. Nedarykite savo vyrui blogo! Ir atminkite - jis neatidus smulkmenoms ne todėl, kad tyčia nori jus įskaudinti, o dėl savo prigimties. Vyrai atsako už globalų pasaulį, o mažoji namų planeta su visais buitiniais reikalais jam tikrai nėra tiek svarbi. Sutikite - verčiau tegu jis rūpinasi svarbiais dalykais. Jums bus nuo to tik ramiau. 

   Nebūti nežinioje

   Visi vyrai įsitikinę, kad kiekviena moteris svajoja ištekėti, o jei ji nenori tekėti už jo, vadinasi, galvoja apie kažką kitą. Taip yra visose srityse - vyras nori žinoti tai, kuo gyvena jo moteris. Beje, tai visai nereiškia, kad reikia jam viską smulkiai pasakoti. Kalbėkite apie svarbiausius dalykus, neslėpkite savo jausmų. Vyrai linkę prisigalvoti nebūtų dalykų, jei jų moterys nesidalija savo išgyvenimais, jausmais, mintimis. Poros auga ir tampa stipresnės, kartu įveikdamos negandas. Žinokite, kad kiekvieną kartą kai  kažko svarbaus nepasakote ir neatsiveriate jam, jūs pamažu griaunate savo santykius. 

   Turėti savo gyvenimą

   Asmeninė erdvė būtina visiems pilnaverčiams žmonėms. Tai normalu. Vyrui svarbu turėti galimybę susitikti su draugais be žmonos, atsipalaiduoti penktadienio vakare nesprendžiant šeimos problemų ar tiesiog pabūti vienam. Patikėkite, tame nėra nieko blogo.

   Beje, asmeninė erdvė būtina ir moteriai. Nes jei moteris neturi savo asmeninių interesų, santykiai laikosi ant vienos kojos ir toli nueiti taip nepavyks. Nebijokite turėti draugių, užsiimkite savo pomėgiais ir liaukitės savintis vyrą visą jo laisvą laiką!

   Palaikymas

   Palaikymas - atvirkštinė „aš - didvyris“ pusė, nes kartais ir karaliams reikia jaustis svarbiems, vertinamiems, palaikomiems. Beje, tai visiškai nereiškia, kad reikia už jį priimti sprendimus - kartais gana palaikyti už rankos. Patikėkite - tai padeda! Vyras nori išgirsti iš moters: „Mielasis, man trūksta žodžių išreikšti, kaip vertinu tai, ką darai dėl manęs ir vaikų“.  Iš tikrųjų, kad ir ką jis daro, kad ir kokias aukštumas yra pasiekę -  jis visa tai daro tik dėl jūsų ir, galbūt, tik iš dalies dėl savęs. Bet vienam jam reikia daug mažiau. Dovanokite savo savo išrinktajam palaikymą, o rezultato ilgai neteks laukti.

   Ištikimybė

   Vyrui moters ištikimybė yra jos meilės įrodymas. Jei moteris myli, ji yra ištikima. Mylinti moteris negali net įsivaizduoti savęs su kuo nors kitu, nes jai to kito tiesiog nereikia. Ir jei moteris gali atleisti vyrui už atsitiktinę išdavystę, kai jis buvo „išgėręs“, „trumpam susigundė“, tai vyrui moters išdavystė yra smūgis žemiau juosmens. Vyrai iš prigimties yra savininkai, todėl jiems negali būti nieko baisiau nei dalytis savo moterimi su kitu . Kai moteris ištikima, vyras dėl tokios mylimosios gali kalnus nuversti, ryžtis žygdarbiams.

   Seksas

   Ši tiesa sena kaip pasaulis. Moteris gali puikiai gaminti, nuostabiai atrodyti, tačiau jei su vyru nesimyli - poros, galima sakyti, nėra. Žinoma, jei tai ne abiejų sprendimas ir pasirinkimas. 

   Skaityti komentarus