°C
   2024 04 25 Ketvirtadienis

   20 dvasinio pabudimo požymių

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2023-06-12 11:00:00

   Kai dvasiniu keliu einančio žmogaus gyvenime iš įvairių pusių kyla problemų, kai jis jaučia skausmą ar diskomfortą, kai atrodo, kad viskas žlunga ir eina ne taip, tai yra tik žmogaus reakcija į dvasinę transformaciją ir nieko daugiau. Kad nebijotumėte permainų, šiame straipsnyje pateikiama dvidešimt dvasinio pabudimo požymių, kuriuos išgyvena kiekvienas, pradėjęs eiti dvasingumo keliu.

   Štai keletas ženklų, rodančių, kad išgyvenate dvasinį pabudimą arba tai netrukus prasidės:

   1. Jaučiatės atsiskyręs arba nutolęs.

   Iš pradžių dvasinio pabudimo procesas gali atrodyti pribloškiantis ir painus. Gali atrodyti, kad viskas, ką manėte esant tiesa savo gyvenime, buvo melas, todėl galite jaustis atsiskyrę ir atitrūkę nuo dalykų ir žmonių, kuriais anksčiau mėgavotės.

   2. Iš naujo įvertinote savo įsitikinimus.

   Tikėtina, kad dvasinis pabudimas privers jus iš naujo įvertinti savo dvasinius įsitikinimus arba priimti naujus svarbius įsitikinimus. Nesvarbu, ar tai reiškia gilų ryšį su nauja religija ar tikėjimu, ar išėjimą iš darbo, kad galėtumėte užsiimti savo tikrąja aistra, jūsų prioritetai dabar greičiausiai yra kitokie.

   3. Jūsų sapnai ryškesni.

   Dėl dvasinio pabudimo ne tik jūsų kasdienis gyvenimas tampa ryškesnis, bet ir jūsų sapnai gali tapti ryškesni. Sapnų prasmė ir jų ryšys su jūsų kelione taip pat gali tapti aiškesnis.

   4. Jūs patiriate daugiau sinchroniškumo ir deja vu.

   Jei dažnai patiriate protu nesuvokiamų sinchroniškumų, pavyzdžiui, galvojate apie ką nors ir kitą dieną atsitiktinai susiduriate su tuo žmogumi, tai ženklas, kad esate dvasiniame kelyje. Taip pat neretai pasitaiko ir deja vu pojūčių.

   5. Jūsų santykiai pradeda keistis.

   Be jokios abejonės, dvasinis pabudimas yra transformuojantis, o žmonės jūsų gyvenime ne visada sugeba tai įvertinti. Galite jausti, kad artimieji jūsų nebesupranta, nes jūs keičiatės. Patartina paprašyti artimųjų gerbti tai, ką išgyvenate, primenant jiems, kad jie neturėtų rezonuoti su jūsų prabudimu.

   6. Jaučiate, kad dvasingumas tampa svarbia jūsų gyvenimo dalimi.

   Jums bus sunku ignoruoti dvasingumo kvietimą, kai išgyvensite šį procesą. Tikėtina, kad noras rasti prasmę ir pasitenkinimą savo dvasingumu taps vienu svarbiausių jūsų prioritetų.

   7. Esate intuityvesnis.

   Kitas ženklas - naujai sustiprėjusi intuicija arba naujų intuityvių gebėjimų pasireiškimas. Jie visada buvo, paslėpti po jūsų ego sluoksniais, o dabar, kai juos pažadinote, jaučiatės kur kas labiau ryšyje su savimi.

   8. Galite pajusti neautentiškumą ir manipuliaciją.

   Be šios sustiprėjusios intuicijos, galite pajusti bet kokį neautentišką ar manipuliatyvų elgesį, kai kas nors jus apgaudinėja.

   9. Suprantate, kad kiekvienas eina savo keliu.

   Pasirinkę savo dvasinį kelią, tampate imlesni minčiai, kad visi kiti taip pat eina savo unikaliu keliu. Tokie dalykai kaip laimėti ginčą ar įtikinti žmones savo pažiūromis nebėra tokie svarbūs.

   10. Norite būti naudingas.

   Kai pradėsite suvokti, kad kiekviena gyva būtybė iš prigimties yra vertinga ir lygi jums, jausitės pašaukti tarnauti žmonėms ir aplinkai. Jums svarbu turėti tikslą, prie kurio galėtumėte prisirišti, kad jūsų gyvenimas būtų prasmingas.

   11. Mokytojai jus suranda.

   Jūsų prabudimo metu jūsų dvasiniai mokytojai gali atsirasti visur ir pačiu tinkamiausiu metu, kad jums padėtų. Jie nebūtinai turi būti tiesioginiai mokytojai: tai gali būti malonus nepažįstamasis parduotuvėje, atsitiktinai sutiktas naujas draugas arba dvasinė asmenybė.

   12. Jaučiatės vienišas.

   Dvasinis pabudimas nėra lengvas dalykas, ir nors yra vilties, kad įvyks nušvitimas, tai labai vienišas procesas. Kai visas jūsų gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, jaučiatės izoliuoti, ypač jei kiti žmonės ne visai jus supranta.

   13. Jaučiate didelį ryšį su gamtos pasauliu.

   Jaučiate savo ryšį su visu pasauliu, pradedant augalais ir baigiant visu pasauliu, ir tai gali labai jaudinti.

   14. Jūsų pojūčiai sustiprėjo.

   Jūsų pojūčiai dažnai sustiprėja dvasinio pabudimo metu, kai labiau susiorientuojate dabarties akimirkoje. Tai apima jautrumą emocinei ir energetinei sferoms.

   15. Galite turėti daugiau kūno pojūčių.

    Kartu su padidėjusiu sąmoningumu ir jausmais galite turėti ir kitų kūno pojūčių. Neretai pasitaiko miego sutrikimų.

   16. Jums gali pasireikšti fiziniai simptomai.

    Dvasinį pabudimą gali lydėti ir tam tikri fiziniai simptomai, pavyzdžiui, nuovargis ir rūkas galvoje.

   17. Staiga pasikeičia jūsų įpročiai ir rutina.

   Pradėjus keistis jūsų dvasiniam gyvenimui, pasikeis ir jūsų kasdienis gyvenimas, įskaitant įpročius ir rutiną. Galbūt atsisakėte senų įpročių, kurie jums nebetarnauja.

   18. Jūsų požiūris į pasaulį atrodo kitoks.

   Vėlgi, dvasiniai pabudimai nėra lengvi, o atsiradęs susvetimėjimas ir ego naikinantis suvokimas gali priversti kiekvieną pasijusti gyvenančiu naujoje realybėje.

   19. Didesnė empatija.

   Kai pradėsite jausti didesnį ryšį su jus supančiu pasauliu, padidės ir jūsų empatija kitų žmonių kančioms. Gali atrodyti, kad į kančios paplitimą neįmanoma nekreipti dėmesio, todėl jausitės pašauktas padėti.

   20. Išsiugdėte smalsumą.

   Pagaliau, dabar, kai esate "pabudęs", jūs kaip vaikas stebitės ir domitės jus supančiu pasauliu, net ir tada, kai būna sunku. Gebėjimas išlikti smalsiam savo gyvenimui ir jame esantiems žmonėms yra dvasinio pabudimo požymis.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus